Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Ti tényleg lenéztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Ti tényleg lenéztek egy 30-as férfit, ha egyszerű nettó 230 ezres (vidéken), egyetemi diplomás köztisztviselő (kormányablak)?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 15:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint engem teljesen hidegen hagy, hogy ki kivel akarja összekötni az életét vagy kivel nem, én a magam részéről 28 évesen lemondtam a társkeresésről, elvagyok egyedül, így is tudok számomra teljes életet élni. Egyéb biológiai szükségletek kielégítésére találok megoldást, de az se igazán zavar, ha hónapokig nem érzem egy nő közelségét.
2021. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
91%
Édes istenem mi van itt! Sajnos a valóság sem jobb,kezdek én is kiábrándúlni a nőkből mert ez szánalmas már amit művelnek, én is lúzer vagyok ezekszerint mert csak havi 350 nettót keresek átlagban de még is kifizetek mindent ,tudok félre tenni pénzt ,pl idén cserélem az autóm ami 2 misi lesz ,sulit fizetek mellette stb pedig csak egy egyszerű szakmunkás vagyok és alkalmazott! Szüleim sose voltak gazdagok még is felneveltek sose éheztem ,egyetemre is mehettem volna de én nem akartam ,autó is van /volt ,nincs hitel és sose kerestek havi 700e-1 milliókat mint amit itt sok nő elvár mert jaj a gyerek! Elmondom nektek ti havi 10 misiből se jönnétek ki mert nem tudtok bánni semmivel az élethez hülyék vagytok és ez a valódi próbléma nem az,hogy valaki épp 250 ezret keres! :)
2021. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
86%
Hogy én mennyi mindent elhittem ebből a sok kamuból, amiket ide irogattatok :D
2021. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
100%

29-es.

Fejezd már be, magadat égeted. Nem kell eltartani egy nőt, ha gyereket szül, mert 2 évig elég jó pénzt kap a fizetése után. Ja, hogy neked nincs fizetésed és csak gyest kapnál, hát akkor ne is ábrándozz királyfiról, nem véletlen, hogy egyedül vagy.

2021. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%
#42 Nem minden nőnek vannak ilyen magas (700-800 ezres) elvárásai, nem kell általánosítani. Férfiak és nők között is vannak olyanok, akiknek valamiben ilyen magas elvárása van. Nem vagyunk egyformák, de nem ez az átlag.
2021. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
88%
Igen, az én ismerőseim között is azoknak a nőknek van ilyen irreális elvárása, akik életükben nem dolgoztak, csak eltartatták magukat. Majd amikor már kiöregedtek abból, hogy csak a két szép szemükért tartsa őket a pasijuk, akkor gyorsan kerestek egy balek pasit és neki sorban potyogtatják a gyerekeket.
2021. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
84%
Sokan itt progamozók, vagy programozó párosok a valóságban meg egy bootolható pendrive-ot nem tudnak összehozni egy nyomorult win 10 telepítéshez :"Jaj, most mit nyomok, nem tudom, inkább áthívom a szomszéd kis srácot, ő ért hozzá!" :)
2021. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
81%

#47:


"a valóságban meg egy bootolható pendrive-ot nem tudnak összehozni egy nyomorult win 10 telepítéshez"


érdekes, nekem sikerült, pedig egy 32 éves érettségim van, meg egy 21 éves középfokú szoftverkezelői OKJ-m, oszt helló.

2021. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
65%

#44

Qurvara el vagy tevedve. 170 ezer ft.ot kapok majd gyedet. (Hiába volt magas a fizetésem.) Le van maximalizálva. Elvileg a fizetesed 70%a a GYED. Gyakorlatilag meg maximum a minimalber ketszeresenek a 70%a.

2021. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
78%

49.

És? Én jól kerstem, ergo nagy megtakarításom volt és mellé a gyedből jól kijöttem, pedig autótól elkezdve nyaralónk minden volt, mégse éreztem, hogy milliós fizetése kéne, hogy legyen a férjemnek, hogy gyereket vállaljak. Gondolom 2 évig te is ki tudtál jönni a pénzedből és a megtakarításaidból, hogy ne csak a párodtól várj el mindent.

2021. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!