Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Ti tényleg lenéztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Ti tényleg lenéztek egy 30-as férfit, ha egyszerű nettó 230 ezres (vidéken), egyetemi diplomás köztisztviselő (kormányablak)?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 15:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges ez a gyakorikerdesek ...vagy a válaszolók fele kamuzik vagy kb 1%-uk él Budapesten Kívül.
2021. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:
Én csak egyet nem értek, nem fővárosi vagyok, vidéki, itt sajnos egy gyári munkás túlórákkal keres 160 nettót, amiért Pesten 260 at adnak operátornak. Persze tudom, hogy kevés, ez van. Ehhez értek. De azt nehezen hiszem el, hogy itt mindenki ennyire jól keres, hogy 4-5-600 ezer az átlag és egész nap írogatnak ide. Van pár jól kereső (550 nettó) mérnök, közgázos ismerős, vagy itt is a felsőbb vezetők, de 5 percre alig van idejük feljönni a netre este 9-ig még hétvégén sem. Szóval nekem ez fura, hogy egész nap fent vagyunk hétköznap is, dől a pénz így is, nem érint minket a covid (100+ ezer munkanélküli lett miatta), stb. Bár igaz, volt egy ismerős nő, akinek udvarolt egy IT-s srác, 10 percenként írt neki a messengeren junior programozóként. Már a 4. munkahelyet fogyasztja, mert emiatt kivágták 3 helyről is.
2021. ápr. 17. 18:00
 33/62 anonim ***** válasza:
100%

29

"Nem, Nem szeretnék azonnal szülni, de egy lúzer csoró férfira nem fogom pazarolni az időmet, nem fogok bele energiát fektetni."


Nem azt mondtam, hogy egy lúzer férfiba fektess energiát, hanem mondjuk egy értékes emberi kapcsolatba. Az, hogy egy teljesen átlagfizetést (ez a medián jövedelem) te lúzerségnek titulálod, az téged minősít.


Egyébként szomorú, hogy tőlem tudod meg, de egy gyerekhez szeretet és áldozathozatal kell. És én állítom, sokkal fontosabb, mint hogy nagy TV, sok játék és két autó legyen.

2021. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kérdező van sok gazdag ember aki nem dolgozik 8-4ig. Vállakozók akik DOLGOZTATNAK és nem dolgoznak, kormánymutyisok, ügyvédek, orvosok magánpraxissal, fodrászok. Egy kiterjedt vendegkoru fodrászat Budapesten 150 milliós bevételt hoz és most a covid idején is alig van időpont. Tavaly május végén volt olyan 9. kerületi szépsegszalon ahol 2 hétre lett volna szabad időpont egy 7 ezres pedikűrre.
2021. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha dugig vannak a szépsegszalonok ahol egy festés+vágás kombó 20-30 ezer körül mozog, egy körmözés 5-9 ezer, egy kozmetikai nagykezeleses arctisztítás 10-15 ezer akkor van pénz.
2021. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
100%
Én Székesfehérváron gyári munkásként keresek 230-240 körül, van amikor több. Lakáshitelem van, fizetem a rezsit, kaját magamnak, ennek ellenére megvan mindenem ami kell egy háztartásba, illetve ami nekem fontos. Félre is tudok rakni pénzt csak ugye előfordul, hogy meghülyülök és veszek egy-egy drágább dolgot, de még így is marad annyi pénzem, ami nekem bőven elég. Igaz a lakáshitelem rezsivel együtt van kb. 80 körül +- pár ezer Ft. Majd hülye lennék albiért fizetni 80 ezreket, aztán nem is enyém a lakás, csak más zsebét tömöm, inkább lakáshitel 33 ezer körül.
2021. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
76%
Hát a két autó itt Biatorbágyon nagyon kell, mert mindketten Bp.re járunk dolgozni. A két autó alap. Aztán TV.t nem nézünk....de van! Nem a luxus igényekrol van szo, hanem arrol, hogy járhat e majd egyetemre...hogy nem kell semmiben nelkulozni. Nyilván a gyerekhez szeretet kell, es harmonia, de ez önmagában kevés. (Ahogy onmagaban a pénz is kevés) a kettő együtt kell. Szeretetből nem lakil jól a gyerek
2021. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
55%
Igazad is van kedves 600000re gyerekszulö meg így ki is hala z emberiség elég hamar.
2021. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
60%

Igen. Mi vallalkozok vagyunk, es vannak alkalmazottaink. Ha valaki nem szeretne az lenni, lehet nektek is vallalkozni, utánunk csinálni.


Üdv, egy könyvelő programozo páros.

2021. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
Csak az rémiszt el, hogy az 1 éves programozó tanfolyam 1.5 millió ft. Pedig van 3 ilyen ismerősöm, aki ezt elvégezte és 2 hónapon belól állást is kaptak, 354 et kapott egyik kezdésnek, de a többi is 300 felett. Az az ágazat jól megy.
2021. ápr. 17. 18:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!