Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Ti tényleg lenéztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Ti tényleg lenéztek egy 30-as férfit, ha egyszerű nettó 230 ezres (vidéken), egyetemi diplomás köztisztviselő (kormányablak)?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 15:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel gyereket vállalsz, es összeházasodtok/élettarsi kapcsolatban vagytok, eleve KÖZÖS a kassza. Tehát nem a 170 ezer ft.bol kell kijonnom , hanem a KETTŐNK KÖZÖS jövedelméből.
2021. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%

51.

Ezt jól látod, a közös jövedelemből Viszont gondolom szülés előtt akkor te is majdnem millió körül kerestél, ha ezt a férjedtől is elvárod, mert a gyerekvállalásra fogni elég gáz.

2021. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Mint irtam, nem kerestem olyan jól. (Viszont lett ez volna tobb is, ha nem megyek el szülni) netto 400 korul egyebként.

Ő duppláját/tripláját. Nekem ez megfelelt. Nem értem a felhaborodast amugy. Ha karriert epitek, akkor karriersta qurva vagyok, ha meg anyasagra adom a fejemet, akkor olyan férfit KELL valasztanom, aki képes megteremteni a megfelelő anyagi körülményeket. (A tudomány mai allasa szerint, egyelore csak a Nők tudnak szülni)

Vagy ugy gondolod, hogy adjam lejjebb az igényeiemet egy netto 230 ezret kereső pasiért?

Én egyedül tökéletesen eltartottam magamat egy viszonylag elfogadható színvonalon, de egy gyerekhez ez kevés lett v.na. Tényleg nem értem a felháborodasodat. Rengeteg férfi boldog így, és ugyanígy gondolja ezt a kérdéskört... (különben nem lennénk/lennének együtt)

2021. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
87%
29-es meg a gyerekvállalás: ha tényleg létezne ebben a formában, akkor tudhatná, hogy bármikor egyedül maradhat és akkor nemhogy 700ezer, de annak tizede se jut, és akkor tengődhet nyomorban :D
2021. ápr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
90%

#53 ha már megtaláltad életed pasiját, akkor nem értem miért itt, ez alatt a kérdés alatt vered magad, hogy lejjebb kell-e adnod az igényeidet. Nem kell, görgess tovább.


Nem hiszem el, hogy ezek a számok, amit itt egyesek írnak, reálisak lennének. Maximum a férfiak 5%-a keres annyit, amennyit itt elvárásnak írnak. A babavárás nem egy többmilliós tétel, tudom mert van egy másfél éves kisfiam és most is éppen babát várok. Semmit nem a legolcsóbbat vettünk az elsönek, mindene megvolt és úgy jött ki olyan 500 ezerre. Igaz, hogy nem magánkórházban szültem. Az hogy otthon vagyok nem emeli a költségeinket, inkább csökkenti, kevesebb ruhát-sminket vásárolok, fözni is van idöm, a férjem vihet otthonról. A szülés elött én is dolgoztam, addig mindent megvettünk a babának, szóval azt sem a csökkent jövedelmünkböl kellett elvenni.


Ne aggódj kérdezö, vannak normális nök, akik nem a pénztárcádat nézik, és van még szerelem is a világon. Legyenek ambícióid feljebb lépni, de magad miatt, ne azok miatt a nök miatt akik már azt sem tudják mit várjanak el mástól jó dolgukban.

2021. ápr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek az 55-ös válaszolóval. Nem egy női rokonomnak vannak gyerekei, egyik gyerek sem szenved hiányt semmiben annak ellenére, hogy egyik családban sincs milliós bevétel. Bocsánat az egyikben talán van. Annyi a titok, hogy tudni kell bánni a pénzzel.
2021. ápr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
78%
Nőként mondom, hogy annyira imádom, hogy minden liba veri magát az egyenlőségre, de amikor arról van szó, hogy bele kell tenni a kis seggeteket a tutiba, akkor már hirtelen nem kell egyenlőnek lenni, teremtse meg a férfi. Vicces. Lehettek ti is vállalkozók, kereshettek sokat, én is megcsináltam nőként, nem lehetetlen, és nem is vagyok senki pénzére rászorulva. Igaz, éjszakáztam pici baba mellett nem egyszer, hogy kész legyen a meló, de megoldottam. Titeket mi tart vissza? Ja, hogy ez nem olyan könnyű, mint kijelenteni, hogy ti csak 700 ezer havi nettó fölött álltok szóba bárkivel? Lehet, de legalább nem is vagyok kiszolgáltatva senkinek.
2021. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
59%
Fáj az igazság szajhák? Hiába pontozzátok le az 57 válaszolót attól még nagyon is igaza van ! Verhetitek magatok de a normális ember úgy is elkerül titeket és 40 évesen mehettek majd gyárba havi 150 ezerért mert a kutya nem fog már titeket eltartani! :) Tudjátok a szépség múlandó!
2021. ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
24%
:D "gyerek kezdő költsége 1 M körül". Jah, nyilván Kolompáréknak is azért kell a 10 gyerek, mert nem tudják hová tenni a 10 milliót havonta. Hagyjuk már a bulls_itet. Egyes emberek úgy írnak, mintha nem nettó 180 lenne egy pedagógus bér! Én IT mérnökként nem keresem meg bruttóban sem az itt emlegetett 500ezret, de itt már az árufeltöltőknek is ez a minimum. Istenem, ilyen oldalt :D
2021. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
29%

#59

Attol, hogy cigányeknál a porbaszülés a norma, még nem ez a kovetendő példa. Akkor valamit k*rva szarul csinálsz, ha IT mernokkent nincs meg az 500, mert nekem konyvelokent van meg 6 oraban a 400 netto (Igaz, en IFRS.es vagyok)...(gyerek miatt vagyok 6 oraban.

Egy gyerek kezdo ktg.e igenis benne van 1M.be. Csak a szüles (+9honapon at a vizsgalatok) benne van 200.ban

2021. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!