Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, vagy Hölgyek! Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vagy Hölgyek! Azt kérdezné.m, hogy mennyire fogadnátok el egy 29 éves férfinál, ha az utóbbi egy évben voltak beteges dolgai ami szexuális jellegű?

Figyelt kérdés

Szóval pl ismerkedtek és elmond magától pár dolgot ami beteges lehet. Előtte egyáltalán nem volt ilyen és már most sem akar olyan lenni. Elfogadnátok ha van egy fél éves mélypont?


Vagy mivel ezt megtette örökre elitélnétek?


2022. okt. 26. 12:08
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

Igazából ha belegondolok azt se nagyon tudom, hogy mi törtent este, nagyon nem voltam beszámótható.


Arra emlékszem hogy nem akartam, de nyomult haverom meg nyukált meg fogdosott. Mindegy.

2022. okt. 26. 13:23
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

Így már lehet válaszolni, köszi.

Nekem ezek nem férnének bele.

28N

2022. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
70%
Ezeket nem kell tudnia senkinek. Valószínüleg ha a fiatalabb énemnek mondanád el zavarta volna az akkor énem, de mostmár egyáltalán nem zavarnának ezek.
2022. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Teljesen megértem, ha valaki emiatt kizár.
2022. okt. 26. 13:44
 25/52 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ezek közül a meleg szex és a tini, seggén még a tojáshéj csajjal való erősködés és kavarás meglett férfiként zavarna annyira, hogy ki van zárva a dolog.
2022. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Hát volt neki 7-8 egyejszakás kalandja. Szóval akkor ő több emberrel feküdt le 16 évesen mint én. Szóval nem kell nagyon félteni őt hogy szegény tini. De nyílván megértem. Ha valakit zavar
2022. okt. 26. 14:06
 27/52 A kérdező kommentje:
Nem mentegetni akarom magam, megérdemlem ha valaki ezek miatt leszar.
2022. okt. 26. 14:20
 28/52 anonim ***** válasza:
46%

A drog eleve kizáró tényező, ahogy a teljes kontroll vesztés is.

Emellett a lábfétis is.

A többi nem igazán érdekelne, bár sokkal több önkontrollt és felelősségtuatot várok el egy 30as pasitól. Egy felnőttel szeretnék kapcsolatba kezdeni ez pedig kb 16-18 éves szint.

Azt hiszem az egészben ez lenne a legerőssebb érv ellened.

2022. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, én nyitottabb vagyok az átlagnál.

Ha ismerkednénk, és elmondanád ezeket, engem nem tartana vissza. Azt írod, már nem akarod ezeket csinálni. Mindenkinek van olyan, amire nem büszke.

Szóval én nem szakítanék emiatt.

2022. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

#28


Köszönöm a válaszod. Megértem. Beteges a lábfétis is tudom, de nem driekt vágyom rá. Nem én akartam ezt a vágyat.



#29


Köszönöm.

2022. okt. 26. 15:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!