Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, vagy Hölgyek! Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vagy Hölgyek! Azt kérdezné.m, hogy mennyire fogadnátok el egy 29 éves férfinál, ha az utóbbi egy évben voltak beteges dolgai ami szexuális jellegű?

Figyelt kérdés

Szóval pl ismerkedtek és elmond magától pár dolgot ami beteges lehet. Előtte egyáltalán nem volt ilyen és már most sem akar olyan lenni. Elfogadnátok ha van egy fél éves mélypont?


Vagy mivel ezt megtette örökre elitélnétek?


2022. okt. 26. 12:08
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Annyit mondj a csajoknak hogy tapasztalt vagy.
2022. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Sztem amúgy nem vagy para. Bevallalos vagy ezekben. Sztem teljesen ok. Én zarkozottabb vagyok, válogatós, egy partnert akarok az életembe.
2022. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tapasztalt.. ne hidd.


Volt három baratnőm az életemben. Azon kívül azok a szarságok amiket leírtam.

2022. okt. 26. 17:34
 44/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam kinkshamelni. Szerintem egyetlen elítélni való dolog van, az pedig az, hogy 30 évesen kiskorú 16 évesre nyomultál. Szerintem ez kib.szott gáz.

Nem vagyok prűd, mi is szoktunk drogozni, kísérletezünk néha saját nemmel is, hármas stb, de mindenki nagykorú.

Illetve, még egy dolog: ha valaki valamire nemet mond, azt nem kérleljük, nyaggatjuk, hanem elfogadjuk elsőre. Pont. És mindegy mennyi eki, kokó, akármi van bennünk.

2022. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy a 44-es írja. Aki előttem nála 10+ évvel fiatalabb, ráadásul kiskorú nőkkel hetyegett, attól nem akarok semmit ebben az életben. Korabeliként úgyis öreg vagyok neki, ha meg nem, csak idő kérdése, mikor leszek az és mikor hagy ott az aberrációja okozta merevedési problémái miatt.


Én sem vagyok frigid, elég sok kinknek örömmel teszek eleget, nem kell engem félteni. De aki gerjed a gyereke korosztályára arra nincs szükségem az életembe.

2022. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
Azért 29 évesen hogy lehetne 16 éves gyerekem? Ebbe bele gondol valaki?
2022. okt. 26. 19:11
 47/52 anonim ***** válasza:
46-os, technikailag lehetne, de nem is ez a lényeg. Az a lényeg, hogy az a lány kiskorú, te meg egy felnőtt 30 éves ember vagy. Ebbe kéne belegondolnod. Ha ez nem megy, akkor beteg vagy. És nem azért vagy beteg, mert hármasban szeretnéd csinálni, vagy mert leszopott a haverod, hanem, mert kiskorúakra gerjedsz.
2022. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

Milyen kiskorú? Ne legyél sérült..

Fiatal korú a lány és sokkal több szexpartnere volt, mint nekem.


Azért legyünk már tisztában a dolgokkal. Nem egy 11 évessel volt szexuális afférom..

2022. okt. 26. 19:36
 49/52 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 16 éves az jogilag kiskorú. Én ne legyek sérült? Nem én könyörgök ki szexet kiskorúaktól kettőnk közül. :D
2022. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Jogilag fiatal korú... a kiskorú az 14 éves kor alatt van. De mindegy egyébként. Jogilag a nagyapád, ha még él végig dughatja a általános 8ik osztályt, mert az is legális. Persze csak azokat a lányokat akik már 14 évesek.
2022. okt. 26. 20:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!