Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, vagy Hölgyek! Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vagy Hölgyek! Azt kérdezné.m, hogy mennyire fogadnátok el egy 29 éves férfinál, ha az utóbbi egy évben voltak beteges dolgai ami szexuális jellegű?

Figyelt kérdés

Szóval pl ismerkedtek és elmond magától pár dolgot ami beteges lehet. Előtte egyáltalán nem volt ilyen és már most sem akar olyan lenni. Elfogadnátok ha van egy fél éves mélypont?


Vagy mivel ezt megtette örökre elitélnétek?


2022. okt. 26. 12:08
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
38. válaszoló vagyok. Úgy értve „készen állni”, hogy egyetlen egy exem kivételével, mindegyik szinte követelte a szexszet miután párkapcsolatba léptünk. Iszonyat kettősmérce. Írok rá példát: volt h iszonyúan be voltam egész nap indulva, de barátom x kifogással szimplán nemet mondott. Ha én tettem ezt fordított esetben, akkor ment a hiszti és a nyavajgás. Másik példa. Reggel megbeszéli velem (azaz kijelenti), hogy ha hazaérünk munkából így-megy úgy szex lesz, amibe akkor lehet h bele is megyek, mert éppen akkor nekem is olyan a kedvem. Aztán pl. engem lefárasztanak annyira a klienseim, h délutánra már csak a szemhéjamat akarom nézni és ezen Ő pedig besértődik. De ismételten, fordított helyzetben nekem nem lehet okom panaszra. A másik, hogy pl. Ő ha elmegy egyszer akkor legalább 1,5 óráig semmi intim dolog nem tud történni. De ha én elmegyek egyszer, és mondom h többre nem leszek képes, akkor azt feszegeti, hogy az nem lehet- és jön a hiszti, hogy biztos már nem vonzódom hozzá. Na és ezt még sorolhatnám, a lényeg, hogy nem bírom azt, amikor a szex előre le van tervezve, és hogy csak e-körül tud forogni a világ, és sajnos, ahogy említettem, nekem egyetlen egy exem kivételével, mindegyik ilyen beállítottságú volt, persze, ezt a párkapcsolat elején mind „titkolta”. Sztem a mostani exem is ez miatt szakított velem, hogy nem voltam játékszere (holott nyitott voltam kezdetektől a nyitott kapcsolatra is, meg a prostizásra is- előttem is járt lingam masszázsra is például).
2022. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagy tévedésben élsz. A kiskorú fogalma a polgári jogban található. A Polgári Törvénykönyv határozza meg, és aszerint minden 18 év alatti kiskorú. Meghatározza még a Büntető Törvénykönyv is.

Nem kell elhinned nekem, attól még a tények tények maradnak.

2022. okt. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!