Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, vagy Hölgyek! Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vagy Hölgyek! Azt kérdezné.m, hogy mennyire fogadnátok el egy 29 éves férfinál, ha az utóbbi egy évben voltak beteges dolgai ami szexuális jellegű?

Figyelt kérdés

Szóval pl ismerkedtek és elmond magától pár dolgot ami beteges lehet. Előtte egyáltalán nem volt ilyen és már most sem akar olyan lenni. Elfogadnátok ha van egy fél éves mélypont?


Vagy mivel ezt megtette örökre elitélnétek?


2022. okt. 26. 12:08
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
77%
Pelenkás?
2022. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:

Nem.


Olyan jellegűek, mint a prostizás, hármas szex, szánalom szex stb.

2022. okt. 26. 12:48
 13/52 A kérdező kommentje:

Mindegy, leírom akkor. Ugyis mindegy nekem már.



Szóval ennyi a sztori teljesen.



Kapcsolatom után aminek vége lett nem érdekelt a világ.


Íme amiket megtettem.



1. Bedrogozva (mdma) meg speed.. voltunk és annyira szét voltam csapva hogy.. egyik legjobb haverom is szet volt és baromkodtunk, lényeg a lényeg azzal jött h hadd nézze meg a farkam és vegül leszopott.



2. Augusztusban volt egy tini lány.. 16 éves aki már most több kalanddal rendelkezett és egy házibuliban rányomultam, majd mondtam neki hogy én is meg szeretném dugni őt, amit elutasított. Majd kérleltem még este picit hogy hadd élvezzek a szájába, és leszopott csak úgy.



3. Kint voltam éjjel a városba és roma lánnyal random találkoztam. Ő kezdett el beszélgetni velem és látszott hogy ittas. Én pedig szimplán elmondtam neki hogy bejön ha egy nő barnább bőrű és meg akarok dugni egy roma lányt de még sose volt rá lehetősegem. Igazából lehet prosti volt a csaj vagy nem tudom, penzt nem kért meg semmit de végül kint a nyilt utcán egy félreeső parkban megdugtam. Persze gumival.



4. Fizettem egy lánynak akit ezen az oldalon ismertem meg, hogy kiélhessem vele a lábfetisem és a végén le is szopott.


5. Egy lány ismerősömnek pénzt ajánlottam, hogy fizetnék neki és csak ki szeretném nyalni és ő belement.


6. Elmentem a rosszlányokon egy idősebb nőhöz aki 50 felett volt és lefeküdtem vele. Illetve ugyan ezt megtettem egy olyan nővel aki 30 alatti de nagydarab és kb 90 kg volt.


7. Szexeltem hármasban azzal a haverommal aki leszopott egy 10 évvel fiatalabb lánnyal. ( ne értsétek félre, 19 volt a lány) Bár mi akkor nem érünk egymáshoz a haverommal.



Végezetül:

Nem vagyok meleg, nem akarok fiúval semmit többet.

Nem vagyok drogos, kb 8 alkalommal drogoztam az elmult egy évben és nem hianyzik.

Nem vagyok nemibeteg, voltam vizsgálaton.

Nem is szeretem, ha leszopnak. Nem tudom miért hagytam vagy akartam.

2022. okt. 26. 12:52
 14/52 A kérdező kommentje:

Elfogadom, ha leoltanak.. de nincs igazán értelme.


Sose voltam ilyen még csak kalandom sem volt soha. Nem ittam, nem éltem semmivel.


Aztán eltörtem és ez lett.

2022. okt. 26. 12:54
 15/52 anonim ***** válasza:
96%
A homokos rész és a drogozás zavarna. De egyébként meg nem kell ezeket elmondani... Engem nem érdekelt egy percig sem a párom korábbi szexuális élete, és ő sem kérdezett az enyémről.
2022. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
89%
Nálam ezek kizáróak. Elég másképpen gondolkodunk a szexualitásról.
2022. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
59%
Miért is kellene ezekkel az ismerkedés során főleg, de akár később eldicsekedned...? Kinek mi köze hozzá, hogy szingliként milyen állapotban kikkel szexeltél?
2022. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
83%
A drog zavarna és a meleg-hajlam is. Mert valószínleg a hajlamod megvan rá. Noha sosem drogoztam, nem tudom mit művel a szervezettel, el nem tudom képzelni hogy olyasmikre vegyen rá, hogy hagyjam egy velem azonos neműnek a szexuális aktust. Nem ítélkezésből mondom, vagy ilyesmi, ez csak szimplán a véleményem. A többi: prosti meg utcán dugás, hát istenem, sajnos sokan mások is megteszik, őszintén, a kérdésből sokkal durvább dolgokra gondoltam. Nem jó előjel de csak emiatt nem zárnám ki a kapcsolat lehetőségét, a fentebb írtak miatt (drog + meleg affér) viszont igen.
2022. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

Hát soha többet nem akarok fiúval lenni, szóval nem vagyok bi sem, csak hagytam megtörténni a dolgokat. Utána mondjuk nagyon rosszul éreztem magam, mintha kb erőszakoskodtak velem vagy valami. Nem tudom. Rossz volt.



Megértem aki elitél.



Amúgy nem kell kötelezően tudnia de hazudni nem akarok ha szóba jön valami a múltból.

2022. okt. 26. 13:14
 20/52 anonim ***** válasza:
49%

Ez nem hazugság. Nem vagy köteles a komplett életedről, ami addig történt veled, beszámolni.

Biztos nem fogja megkérdezni a hölgy, részegen nem etyepetyéztél-e a havaroddal? És ha megkérdezné is - nem. Pont.


Ez fiatalok közt ma divat, hogy ki kell beszélni mindent? Naponta van fent kérdés fiatal lányoktól, ha neki x fiú volt eddig az életében, a randipartner ehhez mit fog szólni? Kit érdekel? Nem kell beszámolni. Ezekhez senkinek nincs köze. Ez nem olyan, mintha elhallgatnád hogy börtönviselt vagy.

2022. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!