Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek társkereső oldalak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek társkereső oldalakon miért vannak vert helyzetben a srácok a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló, hogy a társkereső oldalakon sokkal több férfi/fiú felhasználó van mint lány/nő, így utóbbiaknak sokkal könnyebb párt találni.


Az elgondolkodtatott viszont, hogy egy csomó lányt láttam különböző appokon akik a leírásban tisztázták, hogy rájuk csak nagyon kreatív szövegekkel lehet rájuk írni, anélkül ne is próbálkozzon senki, illetve a srác tegyen meg mindent, hogy megfeleljen neki, de a lány aztán senkinek sem hajlandó megfelelni, mert ő olyan amilyen, fogadja el mindenki. (Ezzel nem azt mondom, hogy minden lány ilyen, közel sem, de sokkal több ilyennel találkoztam, mint amire előzetesen gondoltam volna). Illetve azt is megfigyeltem, hogy lányoknál elég egy ilyen társkereső profil elkészítésekor, ha feltesznek pár képet magukról, kitolják a feneküket (mert ugye az nagyon fontos...) és így is naponta 30-40-50 jobbrahúzást kapnak, míg egy srác vért izzadhat (bemutatkozás, átlagnál jobb fotók, akár fotóstudiós, match után is 10x át kell gondolni mit írjon, és még ezután is bármikor ghostingolhatják) Szóval kicsit úgy veszem észre, hogy nagyobbak az elvárások a fiúk felé, a lányok meg akár várhatják a sült galambot is... Szerintetek ez miért alakult így? Szerintetek ez jó így?


Félreértés elkerülése végett, ez nem ilyen lány hibáztató kérdés akar lenni, és nem akarom beállítani hogy a lányoknak sokkal jobb, és nekik nincs gondjuk ilyen appokkal (pl 40 fiúból/férfiből 30 perverz, csak dugni akar de hiteget, hogy nem, tuskó, bunkó, nyomulós, erőszakos, nem ért a nemből, erőszakos, dickpick huszár) Amúgy erről is leírhatjátok a véleményeteket, erre is kíváncsi vagyok.


Arra kérnélek még bennetek, hogy kort, nemet írjatok, szerintem fontos lenne látni, milyen nemből, hány évesen ki, hogy látja ezt a dolgot.

Én egy 22 éves srác voltam.


Remélem, hogy lesznek akik elmondják értelmesen a véleményüket, és lehet erről a témáról normálisan beszélgetni!


Addig is szép estét!



2023. okt. 14. 20:31
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
29%

A társkeresőkön fenn van a férfiak többsége? Ne online élj, ember.


Miért ragaszkodsz ennyire ahhoz, hogy a nemednek a pina a legfontosabb? Szerinted így ki akarna veled ismerkedni?

2023. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
91%
Úgy gondolom, hogy átlagos férfiként átlagos "marketinggel" valóban nem sok esélye van valakinek arra, hogy a saját szintjén találjon valakit. Javítani tud a lehetőségein, ha rárepül a marketingre (profi, nem manipulált, de jól beállított fotók, ügyesen megírt bemutatkozás, stb), de ezek mind pénzbe kerülnek, amit döntsön el mindenki, hogy mennyire éri meg.
2023. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
74%

10: "Általában túlértékelik magukat, a nők meg alul."

Ezt mire alapozod?

2023. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
76%

#5

Ne haragudj, de ezen mit fejtsek ki????

A ferfiak többsége, csak dugni akar, komolyat nem akar egyik sem, (mert nem vagyok 10/10es, sem vékony) Én társat keresek, nem szexet. Miért van akkor nyert ügyem???

2023. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

#11


Akkor bocsánat, lehet nem volt egyértelmű. Végig azokról volt szó, akik fenn vannak ilyen oldalakon. Azért mondtam, hogy nézz meg egy társkeresőt, 10ből több férfi egyéjszakást mint aki komolyat. És ismétlem magam, szerinted akik szexpartner keresőznek, kurváznak, azoknak nem a punci körül forog az élete? De nem azt mondtam hogy az x 10 ezer társkeresős férfi alapján több millió férfi ilyen.

A kérdésed meg felesleges, mert egyértelmű, hogy csak közeledésből meg rosszindulatból kellett valamit ideböfögnöd a végére, hogy jól megmondtad nekem.

2023. okt. 14. 21:56
 16/41 A kérdező kommentje:
#14 Bocsi, akkor én olvastam valamit félre, azt hittem nem komolyat keresel ezeken az oldalakon, ezért nem értettem, de így tiszta akkor.
2023. okt. 14. 21:59
 17/41 A kérdező kommentje:
#13 Szerintem arra alapozza, hogy egy csomó nem túl jó képű srác is csak a legszebb modell lányoknál próbálkozik, az átlagosabb lányokat meg már csúnyának tartják.
2023. okt. 14. 22:00
 18/41 anonim ***** válasza:
81%

Igen. A férfiak önmaguk tulertrkelesere, a nők önmaguk alaertekelesere hajlamosak. Sok pszichológiai kutatás alapján.


A társkeresőkon a férfiak kb 25%-a keres komoly kapcsolatot. A többi alkalmit, tartós szexkapcsolatot, jelentős részük pedig nem szingli.


Honnan veszed mennyi jobbra húzást kapnak a nők? Hogy lásd, neked is jobbra kell húzni. Annyi női match van, mint férfi.

2023. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
96%
17: Azért tegyük hozzá, hogy valódi "modell" lányokból szinte alig van ezeken az oldalakon. Sok ilyen profil csak kamu, előfizető csalogató. Azok a lányok, nők, akikre sokszor akár itt is rá van mondva hogy "modell", a valóságban erősen átlagosak, csak ügyesen fotózva, rosszabb esetben photoshopolva. A férfiak pedig ugyanúgy működnek mint a nők: ha csupán kép alapján kell dönteni és nincs más hatás (kisugárzás, mozdulatok, gesztusok, hang, illat, stb), akkor természetes, hogy csupán a látványra hagyatkoznak.
2023. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Írd ki te is🤗


A tarskereses és úgy ámblokk az emberi kapcsolatok pedig továbbra sem adakozás. Mindenki eldontheti hogy mi alapján, és kinek ad esélyt, és ez nem igazságtalanság looool

2023. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!