Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek társkereső oldalak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek társkereső oldalakon miért vannak vert helyzetben a srácok a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló, hogy a társkereső oldalakon sokkal több férfi/fiú felhasználó van mint lány/nő, így utóbbiaknak sokkal könnyebb párt találni.


Az elgondolkodtatott viszont, hogy egy csomó lányt láttam különböző appokon akik a leírásban tisztázták, hogy rájuk csak nagyon kreatív szövegekkel lehet rájuk írni, anélkül ne is próbálkozzon senki, illetve a srác tegyen meg mindent, hogy megfeleljen neki, de a lány aztán senkinek sem hajlandó megfelelni, mert ő olyan amilyen, fogadja el mindenki. (Ezzel nem azt mondom, hogy minden lány ilyen, közel sem, de sokkal több ilyennel találkoztam, mint amire előzetesen gondoltam volna). Illetve azt is megfigyeltem, hogy lányoknál elég egy ilyen társkereső profil elkészítésekor, ha feltesznek pár képet magukról, kitolják a feneküket (mert ugye az nagyon fontos...) és így is naponta 30-40-50 jobbrahúzást kapnak, míg egy srác vért izzadhat (bemutatkozás, átlagnál jobb fotók, akár fotóstudiós, match után is 10x át kell gondolni mit írjon, és még ezután is bármikor ghostingolhatják) Szóval kicsit úgy veszem észre, hogy nagyobbak az elvárások a fiúk felé, a lányok meg akár várhatják a sült galambot is... Szerintetek ez miért alakult így? Szerintetek ez jó így?


Félreértés elkerülése végett, ez nem ilyen lány hibáztató kérdés akar lenni, és nem akarom beállítani hogy a lányoknak sokkal jobb, és nekik nincs gondjuk ilyen appokkal (pl 40 fiúból/férfiből 30 perverz, csak dugni akar de hiteget, hogy nem, tuskó, bunkó, nyomulós, erőszakos, nem ért a nemből, erőszakos, dickpick huszár) Amúgy erről is leírhatjátok a véleményeteket, erre is kíváncsi vagyok.


Arra kérnélek még bennetek, hogy kort, nemet írjatok, szerintem fontos lenne látni, milyen nemből, hány évesen ki, hogy látja ezt a dolgot.

Én egy 22 éves srác voltam.


Remélem, hogy lesznek akik elmondják értelmesen a véleményüket, és lehet erről a témáról normálisan beszélgetni!


Addig is szép estét!



2023. okt. 14. 20:31
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
40. Már miért ne lenne az? Az őszes nő “komolyat” keres. 🤦
2023. okt. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!