Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek társkereső oldalak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek társkereső oldalakon miért vannak vert helyzetben a srácok a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló, hogy a társkereső oldalakon sokkal több férfi/fiú felhasználó van mint lány/nő, így utóbbiaknak sokkal könnyebb párt találni.


Az elgondolkodtatott viszont, hogy egy csomó lányt láttam különböző appokon akik a leírásban tisztázták, hogy rájuk csak nagyon kreatív szövegekkel lehet rájuk írni, anélkül ne is próbálkozzon senki, illetve a srác tegyen meg mindent, hogy megfeleljen neki, de a lány aztán senkinek sem hajlandó megfelelni, mert ő olyan amilyen, fogadja el mindenki. (Ezzel nem azt mondom, hogy minden lány ilyen, közel sem, de sokkal több ilyennel találkoztam, mint amire előzetesen gondoltam volna). Illetve azt is megfigyeltem, hogy lányoknál elég egy ilyen társkereső profil elkészítésekor, ha feltesznek pár képet magukról, kitolják a feneküket (mert ugye az nagyon fontos...) és így is naponta 30-40-50 jobbrahúzást kapnak, míg egy srác vért izzadhat (bemutatkozás, átlagnál jobb fotók, akár fotóstudiós, match után is 10x át kell gondolni mit írjon, és még ezután is bármikor ghostingolhatják) Szóval kicsit úgy veszem észre, hogy nagyobbak az elvárások a fiúk felé, a lányok meg akár várhatják a sült galambot is... Szerintetek ez miért alakult így? Szerintetek ez jó így?


Félreértés elkerülése végett, ez nem ilyen lány hibáztató kérdés akar lenni, és nem akarom beállítani hogy a lányoknak sokkal jobb, és nekik nincs gondjuk ilyen appokkal (pl 40 fiúból/férfiből 30 perverz, csak dugni akar de hiteget, hogy nem, tuskó, bunkó, nyomulós, erőszakos, nem ért a nemből, erőszakos, dickpick huszár) Amúgy erről is leírhatjátok a véleményeteket, erre is kíváncsi vagyok.


Arra kérnélek még bennetek, hogy kort, nemet írjatok, szerintem fontos lenne látni, milyen nemből, hány évesen ki, hogy látja ezt a dolgot.

Én egy 22 éves srác voltam.


Remélem, hogy lesznek akik elmondják értelmesen a véleményüket, és lehet erről a témáról normálisan beszélgetni!


Addig is szép estét!



2023. okt. 14. 20:31
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Sok olyan tulajdonságunk van, amik számunkra nem fontosak és csupán ezért nem foglalkozunk velük. Férfiaknál a frizura pl tipikusan ilyen. Legyen praktikus, napi hajmosással esetleg reggel fésülködéssel rendben tartható és 3-4 hetente fodrász vagy hajnyírás otthon. De ha a párunknak máshogyan tetszik és úgy még nekünk is a komfortzónánkon belül esik, akkor simán változtatunk rajta. Ugyanez van az öltözködéssel is.
2023. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
#31 napi hajmosástól csak jobban zsírosodik a haj, de amúgy értem amit írtál, szóval bocsi a szőrszálhasogatásért :D
2023. okt. 15. 10:16
 33/41 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván az többet "megengedhet" magának, akire nagyobb a kereslet. Tehát ha nő vagy egy társkeresőn, és emellett még nem is vagy nagyon igénytelen és ronda, akkor úgyis lesz pasas, aki rád ír, ha nem teszel érte semmit, mert azoknak a pasiknak így is megfelelsz... és itt jön be az, hogy a leginkább azzal lehetne az arányokon javítani, ha a kedves foglalt pasasok szépen a párjukra irányítanák a figyelmüket és a nadrágjukban tartanák a farkukat, ha a párjuk épp nincs velük. Meg ha lenne egy külön fórum a csak dugást keresőknek. De amíg ez nincs, addig ez nem nagyon fog változni, ilyen az emberi természet. Az emberek többsége, ha megszokja, hogy elég megjelennie vhol, és máris érdeklődnek iránta, nem fog "vért izzadni", mert... nyers leszek, de esetükben energiakidobás és felesleges.
2023. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

33

Ez durván álltalánositó, és persze csak a férfiakra nézve, közben meg itt a GYK is teli van női részről, szeretői sztorikkal, kérdésekkel.

Szóval írhatnám hogy ha a nőtársaid nem volnának ordas nagy rib@ancok,akkor ez nem lenne, de ez nem visz előre.

Ehhez ketten kellenek.

Egyébként létezik az általad hiányolt oldal.

Viszony.hu. Egy rakat nő keres rajta férj mellet szeretőt...


Amúgy ezt csak Te hoztad bele.

Itt a sima, normális ismerkedésröl volt szó..


Ez meg mindent elmond a próblémárol.

"de esetükben energiakidobás és felesleges."

Ez totál odavisz hogy átlagos fickó le van tojva, a szuper pasiknak nem kell, aztán 38 évesen megy a magyarázkodas hogy igazából jó ez szingli lét így,meg sosem akartam gyereket...

Nem állítom hogy az első hülyével össze kell állni, de valahol 30 elején, el élne gondolkodni hogy tényleg minden faszi szembe jön az autópályán?

2023. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
71%
34: én nem úgy értettem, hogy minden férfi mellékest keres. De úgy azért eléggé félrebillen a mérleg, hogy női részről főleg a komoly kapcsolatot keresők vannak fent, férfiakból meg vegyesen mindenki - mert női részről, aki csak szexet akar, az offline megszerzi mindenféle erőbefektetés nélkül, mert kevesebb olyan van.
2023. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

#34

Nyilván meglehet magyarázni, hogy "hát de a nők között is van ilyen", igen biztos van közöttük is ilyen. De azért a nagy férfibecsület védelme közben ne felejtsük el, hogy a férfiak azért sokkal hajlamosabbak a félrekúrásra, szerintem minden korban. Pl találkozik egy csinosabb, vékonyabb, szebb lánnyal mint amilyen a jelenlegi párja, és mondjuk a lánynak is bejön a fiú/férfi, (a lány nem tudja hogy van barátnője) elkezdenek flörtölgetni, én úgy gondolom, hogy 10ből 7-8an az egyéjszakás kapujában "elfelejtik megemlíteni" azt a kis tényt, hogy nekik amúgy van barátnőjük.....

2023. okt. 15. 22:41
 37/41 anonim ***** válasza:
36: A megcsaláshoz két fél kell, hagyományosan egy nő és egy férfi. Tegyük a szívünkre a kezünket, ezek túlnyomó része nem úgy néz ki, hogy kapcsolatban levő férfi csalja meg szingli nővel a párját, hanem a nő is kapcsolatban van, tehát ő is megcsalja a saját párját és ekkor mindketten ugyanúgy hibásak, függetlenül attól, hogy ki akarta jobban vagy ki kezdeményezett? Persze létezik tényleg olyan is, mikor kapcsolatban levő férfi szingli nővel kavar, de ma már ugyanúgy igaz az is, hogy kapcsolatban levő nők tartanak szeretőt.
2023. okt. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Szergej55 ***** válasza:
100%
Azt kell megérteni, hogy ebben a játékban szinte mindenki vesztes az alkalmi kapcsolatot kereső Don Juanokon és az instakövetőket gyűjtő apuci hercegnőin kívül. A férfiak nagy része vért izzadhat egy nyomorult matchért is, a nők pedig mindenféle alaktól szakmányban kapják a megkeresést. Ilyen körülmények között rendesen ismerkedni nem lehet, nem véletlen, hogy akinek nincs valami kattanása, annak az életkedvét is elveszi, ráadásul a többség heti több órát malmozik teljesen feleslegesen. Az apptulajoknak a visszajáró, fizető vendégek a kedvesek, nem véletlenül van az összes ilyen oldal úgy kialakítva, hogy megszoksz és ilyenné válsz, vagy megszöksz. Építsetek rendes kapcsolatokat és döntsétek el ténylegesen mérlegelhető szempontok alapján, miből legyen vagy ne legyen valami.
2023. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
49%
F@szt fogni kőnyű, pinát fogni nehéz.
2023. okt. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
A társkereső nem házastárs/élettárs kereső. Nem szempont a külsővel együtt a belső érték.
2023. okt. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!