Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így tényleg nincs esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így tényleg nincs esélyem párt találni?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok, az életem úgy alakult, h nekem kell nagymamámat gondoznom, ami azzal jár, h velem él. Otthonba nem tudjuk anyagi okok miatt tenni, házhozjáró ápolót nem hajlandó elfogadni. Mivel kb. 10 évvel ezelőtt romlott le úgy az egészsége, h már gondozást igényel így akkor ez rám hárult, se családom se senkim nem volt, a családban ezt senki sem tudta volna kivitelezni így én vettem gondozásba.

De én is csak ember vagyok, vágyom a társra, viszont mamával a "nyakamon" rendre kaptam és kapom az elutasításokat. Sokukat megértem, hisz könnyebb egy önálló életet élő személlyel ismerkedni. Felettem viszont szaladnak az évek és még mindig nincs senkim. Nem akarok én senkit ideköltöztetni, nem kell senkinek az én nagymamámmal foglalkoznia. De rendre szegény miatt kapok kosarat.

Ez valóban ilyen áldatlan állapot? Lassan megöregszem és örökre magányos maradok.


jan. 20. 14:48
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer konkrétan en is megmentettem valaki életét, azt se tudom, kicsoda, azóta se láttam, és nem várnam el tőle, hogy emiatt a rabszolgám legyen, és ne lehessen saját élete.
jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
75%
Agybeteg
jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Ok, de azért az, hogy legyen egy házhoz járó ápoló, nem kívánságműsor. Ha a nagyi tényleg szeret, akkor be kell lássa, hogy neked is jár a saját élet. És a terhekből igenis vállalniuk kell azoknak is, akik eladták a házát és eltették a lóvét. Konkrétan a helyedben perelném őket szülőtartásért (a gyerekeit). Abból igenis tudnál ápolót fogadni legalább annyi időre, amíg napi egyszer ránéz, ellenőrzi az inzulinját, stb. Társkapcsolatot nehezen találhatsz, de barátot extrákkal könnyebben. Ha tényleg nem akarsz gyereket, könnyebb azért, nem kell félni hogy kifutsz az időből.
jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmit nem tudsz nyújtani egy nőnek akkor nem kell neked nő. Nem akar senki összebútorozni veled de párkapcsolatban foglalkozni kell a másikkal.
jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
90%

Én ilyen kérdések olvasatán mindig elgondolkodom, hogy ez most komoly kérdés? Valaki komolyan gondolja, amit ideír?


Egy kicsit sok az elvárás. Hogy egy felnőtt (feltételezhetően 25+-os) nő ne akarjon se gyereket, se összeköltözést, se semmit lényegében, csak járjatok össze dugni meg mozizni, mint a 17 évesek.


Ki vágyna erre? Te kinek az öreg nagyanyjával akarnál összeköltözni?


Persze, neked megfelelne, hogy összejárogassatok, de mentálisan egészséges felnőtt emberek nem erre vágynak, tehát 0,00000001 % esélyed van találni valamit.


De, mint írták, ez a te döntésed volt, mikor magadhoz költöztetted a nagymamádat. Tisztában kellett lenned ezzel, meg most is.

jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem nem szigorúak a válaszok, ne felejtsd el, hogy neked van kötődésed a nagyihoz, de megismersz vkit, annak kezdetben még hozzád sincs, nemhogy hozzá… Nekem pl. gyerekem van, de az is olyan „tényező”, hogy valakinek kizáró ok, valakinek nem, és ezt el kell fogadni. Ettől még nem szívtelen, aki nem vállalja be. Más, amikor „nehezítő körülmény” már egy meglévő párkapcsolatban adódik, legyen az betegség, rokon gondozása, akármi, és más a nulláról úgy indítani, hogy ez és ez van. Nyilván meglévő párkapcsolatban is mindenkinél máshol van a határ.
jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!