Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így tényleg nincs esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így tényleg nincs esélyem párt találni?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok, az életem úgy alakult, h nekem kell nagymamámat gondoznom, ami azzal jár, h velem él. Otthonba nem tudjuk anyagi okok miatt tenni, házhozjáró ápolót nem hajlandó elfogadni. Mivel kb. 10 évvel ezelőtt romlott le úgy az egészsége, h már gondozást igényel így akkor ez rám hárult, se családom se senkim nem volt, a családban ezt senki sem tudta volna kivitelezni így én vettem gondozásba.

De én is csak ember vagyok, vágyom a társra, viszont mamával a "nyakamon" rendre kaptam és kapom az elutasításokat. Sokukat megértem, hisz könnyebb egy önálló életet élő személlyel ismerkedni. Felettem viszont szaladnak az évek és még mindig nincs senkim. Nem akarok én senkit ideköltöztetni, nem kell senkinek az én nagymamámmal foglalkoznia. De rendre szegény miatt kapok kosarat.

Ez valóban ilyen áldatlan állapot? Lassan megöregszem és örökre magányos maradok.


jan. 20. 14:48
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Engem férfiként csak azért zavarna egy ilyen nő ,mert bár nem akarnál odaköltöztetni magadhoz, de te sem tudnál odaköltözni hozzám. Így pedig ez patthelyzet.

Azzal, hogy a párom a nagymamáját ápolja az ég világon semmi bajom nem lenne önmagában.


35/f

jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
92%
Hát nézd, azzal kezdesz, hogy ápolod a nagyidat, aztán kiderül, hogy csak együtt laktok és rá kell nézni, nem ágyban fekvő és nem magatehetetlen, vmint jóban is vagytok. Neked a kommunikációddal van gond, nem az élethelyzeteddel.
jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom az esetedet és meg is értem. De őszintén szerintem nem nagyon van esély, ez még egy több éven át tartó kapcsolatban is komoly kihívás h kitart e a másik fél, pláne az elején. Találj ki valamit plusz munka és segítő vagy valami családtagok rokonok illetve a mamádnak is mondhatod h neked ez nehéz, ha szeret megérti, nem kérheti az unokájától h adja fel az életét érte. Bár le a kalappal előtted.
jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
75%
Nézd akkor te a nagyidat választottad életed társának. Örülj akkor ennek, neki adtad az életedet és a meg nem született gyerekeid életét. Aki ezt nem látja helyesnek, az nem szívtelen ember. Életeket adtál egy öregasszony kényelméért. Nem az életéért, hanem a kényelméért. Hogy neki ne egy idegen adja be az inzulint meg ne egy idegen vásaroljon be, ezért. Akinek a gyerekek élete meg egy fiatal nő boldogsága előbbre való,mint egy öregasszony kényelme, az gonosz, szívtelen? Érdekesen látod a vilagot. De jó társkeresést majd 50 évesen. Csak ne egy 70 éves öregembert válassz magad mellé. A sorsodat te magad alakítod és alakítottad ilyenné.
jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki sem írt szívtelen kommentet. (Vagy idő közben törölték.)


Feltettél egy kérdést, amire értelmes, átgondolt válaszokat kaptál. Olyan élethelyzetben vagy, amiben szinte lehetetlen párkapcsolatot találni. De erre szerintem magadtól is rájöttél, nem kell a mi segítségünk.


A nagymamád pedig jelenleg önző módon viselkedik, igen. Egy dolog szívességet, segítséget, szeretetet és törődést várni a család fiataljaitól és egy másik dolog azt követelni, hogy valaki a teljes éltét feláldozza a te kényelmed oltárán.

jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Sosem akartam gyereket, ha egyedül élnék sem kellene és igen inkább a nagymamámat, egy öregasszony kènyelmét választom, mint a gyerekes életet. Bocs ha van bennem hála az életemért cserébe, mert ugye én érdekesen látom a világot.

Amúgy meg lehet úgy kapcsolatban lenni, h nem kell fél év után összebútorozni, ettől még lehet találkozni, programozni.89 éves mama, ki tudja szegény meddig él. Most belehal vki ha addig a röpke ideig nem bútorozunk össze? Mert egyből összeköltözés van vagy mi, h erről beszéltek?

Én látom érdekesen a világot, de az időseket hagyjuk magukra mert úgy a kényelmes. Régen meg többgenerációs családokban éltek emberek, még a királyok is egy fedél alatt éltek a szüleikkel...

Tudjátok mit? Inkább porosodjak meg egyedül, mint ilyen énképű, ostoba emberekkel hozzon össze az élet!

jan. 20. 18:10
 27/36 anonim ***** válasza:
80%

Senki sem gondolja, hogy az időseket magukra kell hagyni, ugyanakkor az is egy érdekes elképzelés, hogy valaki nem lát problémát azzal, hogy feláldozza a fiatalságát egy öregasszony kényelméért... De figyelj, ha ezt akarod, akkor csináld ezt, semmi baj.


Csak senkitől ne várd el, hogy ilyen körülmények közt elfogadjon. Az arcoskodásból meg talán vegyél vissza, mert így barátaid sem maradnak, akiknek a vállán kisírd a bánatod.

jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Van esélyed, de csekély. De akkor is van.
jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Igen,ha 35 éves nőként egy 89 éves öregasszonnyal élsz kettesben, és ez szerinted így van jól, akkor érdekesen látod az életet, és a helyzeted annak a következménye, ahogy az életet látod. Nyilván a többség nem így él, sőt kb. senki, ezért is mondható érdekesnek, ha valaki szerint ez a helyes életvitel.
jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

A nagyi simán elélhet 10 évet még.

Az meg hogy nem látod problémának egy normális, felnőtt kapcsolatban az együttélés hiányát sokat elárul arról, hogy neked amúgy sem való kapcsolat.

jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!