Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így tényleg nincs esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így tényleg nincs esélyem párt találni?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok, az életem úgy alakult, h nekem kell nagymamámat gondoznom, ami azzal jár, h velem él. Otthonba nem tudjuk anyagi okok miatt tenni, házhozjáró ápolót nem hajlandó elfogadni. Mivel kb. 10 évvel ezelőtt romlott le úgy az egészsége, h már gondozást igényel így akkor ez rám hárult, se családom se senkim nem volt, a családban ezt senki sem tudta volna kivitelezni így én vettem gondozásba.

De én is csak ember vagyok, vágyom a társra, viszont mamával a "nyakamon" rendre kaptam és kapom az elutasításokat. Sokukat megértem, hisz könnyebb egy önálló életet élő személlyel ismerkedni. Felettem viszont szaladnak az évek és még mindig nincs senkim. Nem akarok én senkit ideköltöztetni, nem kell senkinek az én nagymamámmal foglalkoznia. De rendre szegény miatt kapok kosarat.

Ez valóban ilyen áldatlan állapot? Lassan megöregszem és örökre magányos maradok.


jan. 20. 14:48
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
76%
Így tényleg nincs. Helyedben nem ápolnám a nagymamát ha úgy gondolja nincs szüksége ápolóra. Szerintem pár nap múlva meggondolná magát és mindenki boldog lesz.
jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
84%
manapság már esélytelen hogy ezt egy pasi vagy nő elfogadja.
jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
74%

Nem.

Nekem ez inkább szimpatikus mint taszító...

jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
83%
Kihagytál lényegi dolgokat. Milyen szinten kell a nagyit gondozni, ill. 0-24-ben te vagy vele, vagy besegíteni azért besegít más is? Mert ha arról van szó, hogy el se hagyhatod a házat, menjen a nő, és a nagyi 5 percenként rikoltozik vízért, akármiért, akkor kb. 0 az esély… Természetesen egyébként is nagy hátrány.
jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Hol és mikor szeretnél párkapcsolatban élni?

Ha te otthon vagy mamával és senkit nem akarsz odaköltöztetni, akkor te se tudsz máshoz odaköltözni. És időd mikor lenne bárkire, hova mennél el vele?

jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
4%

Ne itt várj választ a kérdésre mert gec!re rosszindulatúak az emberek itt különösen. Vannak ilyen sorsok de a legtöbb embernek az érzelmi intelligenciája annyi mint a szarral dobáló majmoknak.

Talán később ha még rosszabb állapotban lesz és állandó felügyelet kell neki egészségügyi intézményben akkor lesz több lehetőséged. Kitartást!

jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 apasaky2 ***** válasza:
66%
Van egy olyan törvény,hogy a gyerköcnek,és nem az unokának kell gondoskodni a szülőről....és igen,egyetértek a korábban szólóval,hogy gondoskodjon az róla,akié az örökség.Sovány vigasz,hogy utána lehet perelgetni,de az életének annyi,ha nem változtat.
jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Nagymamám képes ellátni magát, főzni, mosni magára, de az inzulinját nem tudja beállítani, nem tud bevásárolni, orvoshoz menni, felmosni, porszívózni stb. Ha úgy van napokra el tudok utazni, addig anyám felügyeli őt, de 0-24 nem lehet magára hagyni, rá kell nézni napi szinten.

Az én házamban él, én vettem magamhoz anno, az övét eladták a gyerekei. Aki azt írja ő ezt nem csinálná, nos nagymamám gyerekként 2x mentette meg az életemet. Egyszer a saját testével védett meg mikor egy kóbor kutya nekünk támadt hazafele az oviból, konkrétan letépte a fülét, mire odaért a segítség. Aztán 7 évesen alergiás reakciót kaptam egy csípéstől, ha ő nincs és nem rohan velem a karjában az orvoshoz meghalok, mert kezdett elzáródni a légutam. Ha ő nem lett volna nem élnèk. Nem volt kérdés, h segítek rajta bár nem hittem, h ez ezzel jár.

Szívtelen egy világ ez, h ilyen kommenteket írnak.

A többieknek köszönöm. Nem adom fel a dolgot, de jobb beletörődnöm a sorsomba.

jan. 20. 16:35
 19/36 anonim ***** válasza:
76%
Milyen szívtelen kommentek, amikor most írtál konkrét dolgokat??
jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
25%
#19 azok akik vagdalóznak konkrétumok nélkül?! Remélhetőleg egy empatikus egyénnel hozza össze az élet nem az ilyen tuskókkal.
jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!