Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mikor nem válaszoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor nem válaszoltok társkeresőn egy levélre, az miért van?

Figyelt kérdés

Illetve, ha válaszoltok, abból mennyi az elutasítás?

Átlagosan a jelentkezők hány százalékával randiztok az az idők során?


Statisztikák jöhetnek ezerrel! ;)


2016. dec. 20. 15:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
100-ból átlag 1. Azért nem válaszolok mert nem érdekel és mert akkor válaszolhatnék minden nap 20 levélre...
2016. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
8%
Méltatlan vagy, hogy akár itt választ kapj.
2016. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Nekem eddig 2 pasim volt társkeresőről, ami nem túl nagy arány. Általában olyanok írnak rám, akik csak szexajánlatokkal jönnek, vagy 40 évesek... Kevés a normális pasi.
2016. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
A válasznélküliség legnagyobb oka, szinte mindig, hogy az illető még távolról sem közelíti meg a mindenki által olvasható elvárásokat. Ha 30-as pasit keresek diplomával Budapestről, akkor ne írjon 48 éves szakmunkás az ország másik végéből. (Az, hogy sokan nem tudnak írni vagy simán taplók, most nem számolom, mert eleve nem szoktak megfelelni a már fentebb említetteknek.)
2016. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem érdekel az adott pasi, és nem látom értelmét, hogy belemenjünk egy levelezgetésbe, aminek úgyis az lesz a vége, hogy először győzködni kezd, hogy ő jobban tudja, hogy én mit akarok, aztán az, hogy az én kur.va anyámat, amiért nem ugrottam a farkára.
2016. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

A levelek 50%-a ennyi: Szia

A másik 30% : szia. hogy vagy?

A maradék 20% meg ír egy regényt.

És akkor még még meg se néztem, ki írta, de már elment tőle a kedvem.

2016. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Külföldi oldalon vagyok fenn, barátság van csak kipipálva, mégis mindenki elmondja, mikor lesz Budapesten, és mit csináljunk. Az ilyenekre nem válaszolok.
2016. dec. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

"győzködni kezd, hogy ő jobban tudja, hogy én mit akarok"


Ne! Azt hittem, csak én fogom ki az ilyen barmokat. Mikor ezt elkezdik, elpattan az agyamban egy ér, és kész leszek.

2016. dec. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
19%

"én fogom ki az ilyen barmokat. Mikor ezt elkezdik, elpattan az agyamban egy ér, és kész leszek."

Nem véletlenül dekkoltok a társkeresőn...

2016. dec. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem szeretem, ha valaki nagyképűen azt állítja, hogy ismer? Akkor hello, magány, nekem ilyen faaszkalapok nem kellenek.


(Egyébként nem az van, hogy bármikor találok pasit, mert nő vagyok... most meg ne csodálkozzak, hogy egyedül vagyok? Azt meg már ne is nézd, hogy én voltam, aki barátokat keres, de mind1...)

2016. dec. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!