Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mikor nem válaszoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor nem válaszoltok társkeresőn egy levélre, az miért van?

Figyelt kérdés

Illetve, ha válaszoltok, abból mennyi az elutasítás?

Átlagosan a jelentkezők hány százalékával randiztok az az idők során?


Statisztikák jöhetnek ezerrel! ;)


2016. dec. 20. 15:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
28%

"100-ból átlag 1. Azért nem válaszolok mert nem érdekel és mert akkor válaszolhatnék minden nap 20 levélre..."


Ami szélsőséges esetben akár napi 10 percet is elvenne az életedből...

Hát ennyit aztán tényleg nem ér meg a másik emberszámba vétele, és hogy a minimális tiszteletet és udvariasságot megad neki - esetleg még akkor is, ha nem sikerült felkeltenie az érdeklődésedet.


De azt azért ugye elvárjátok, hogy a férfi "tisztelje a nőt bennetek", és ne csak lukként tekintsen rátok.

Csak tudnám, hogy mire fel várnátok ezt el..

2016. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
#11 bocsi, de a kérdés lányokhoz szólt, mert szeretnék megtudni hogy mit gondolnak, és jó lenne ha nyugodt szívvel leírhatnák anélkül, hogy a nethuszárok beszólogassanak nekik. Előre is köszi! :)
2016. dec. 30. 14:06
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

Kb 30ból 1re válaszoltam. Ahogy írták, a nagyja szia, szeretnél ismerkedni, szia nagyon szép vagy, stb típusú volt, messziről, nem az én érdeklődési körömbe vágó férfiak.


Volt aki már egyből a család, gyerek reményével kecsegtetett ('milyen szép gyerekeink lesznek'). Ööö, köszi, nem :)

Voltak regényírók is, de ilyen nagyon durva dolgokat is belevéve néha, ami elsőre sok volt.

Meg volt pár srác aki OKt írt, akartam is válaszolni, de kiment a fejembõl napokig (nem voltam fenn minden nap). Aztán meg már ciki lett volna.

Na de említsük mega srácokat is akik ugyanezt csinálják, csak ismerkedés közben, eltűnnek levelezés közben vagy elnyeli őket a föld 1. randi előtt/után. És nagyon sok van belőlük is :)

Ez van, a mai világban felesleges arra várni hogy az első ember akivel találkozol lesz az igazi, de aki keres, talál :)

2016. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

1.Ha nem fizetős vagy, a levelek száma korlátozott.

2.Ergo, csak annak tudok és akarok írni, aki valóban bejön, abból meg nagyon kevés van.

2016. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
12%
aki azt írta, hogy "szia!", "szia, szép vagy" leveleket kap az gondolom nem csak a képeit rakta ki, hanem írt is pár mondatot magáról, ami alapján el lehetne kezdeni a beszélgetést, igaz? Ja, nem hiszem. :)
2017. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Én onnan indultam ki amikor megpróbáltam, hogy van az adatlap. Normálisan kitöltve ki vagyok, mi érdekel. Kivel akarok ismerkedni.

Amire nem válaszol az ember az ilyen hülye jelölések amik mint egy kamasz hé itt vagyok felvillantja a pasi magát...de levelet írni nemtud,akar,nincs keze se...


Ha valaki ír annak általában ha nincs levél limit válaszoltam mégha az annyi is, hogy bocs de nem, mert nem felelsz meg.

Ja hogy nem tudta értelmezni hogy nem akarok szexrandikat vadidegenekkel, szeretõt játszani, ország másik felébõl, tizenvalahány évvel idõsebb fószerrel bármit is. Mert gondolta megpróbálja. Ja, hogy így se...akkor ahogy elöttem is írták a válaszuk mit válogatok az én k...anyukám.

Nagyon romantikus....:)


Másik verzió, hogy semmit se tudsz, olvasni tudott e adatlapot vagy ki õ mivel a saját adatlapján semmi azon kívûl hol lakik hány éves és, hogy férfi. Levele mély es komoly kapcsolattal kecsegtet:Szia van kedved ismerkedni?

Ilyenbôl vagy 30+egy hét alatt. Hogyne akarnék de miért pont vele mitõl másabb mint a többi 30? Egy mondatot se tudott ehhez kitalálni miért velem akarna s róla mit érdemes...


Harmadik válaszadó már olvas, értelmez, úgy érzi írnia érdemes.

Itt max azt tudja elrontani a dolgokat ha kisregényt ír mert elvan önmagával foglalva s igazából lényegi beszélgetés nem lehet. De itt már ha mással nem levelezik az ember reménytelien válaszolni szokás szerintem.

Vagy már írt korábban, akkor is lapátra került csak elfelejtette a pifátlan s ugyanazzal a szöveggel nyit.

2017. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
95%

Kinek válaszolok:


- Aki belefér abba a paraméterbe, amit nyilvánosan megadtam.

- Ha belefér, de nem szimpi, azt megírom

- AKi nem fér bele, nem válaszolok.


Utána jön valamilyen beszélgetés.

Na itt van a gond. Sajnos azt kell mondjam, kb. 90% kihullik, és a fentmaradók is hamar.

Miért? Csak egy példa. Az úr az első randit az ÉN lakásomra akarta szervezni.... No comment.

És ha valakivel eljutok pár randiig, akkor nagy a selejt. Kiderül, pl éppen házzas, csak nem közölte, éppen vált, és albiban él, de nálam szívesen lakna, és személyiség, életvitel miatti gondok is vannak.


Randiig kb. havonta 1x jutok. Persze lehetne naponta menni, csak éppen TÁRSAT keresek, nem dugó pajtit, és egyedül is jól el vagyok.

2017. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg gondom van a levelezéssel. Nem bírom a Mizu, cica kezdetű érdeklődést, a kamu szöveget sem, amit nyilvánvalóan valahonnan összeszedett az illető, hogy ez be fog jönni neki. És vannak a nyálas csöpögők, aki már a profil képem alapján szerelmesek. Vannak az írni nem tudók, már mint szó szerint, mondatonként 6 hiba, vagy a hétvégi bulizásukkal akarnak elkápráztatni egy menő helyen. Pedig semmi extrára nem vágyom, egy értelmes, saját gondolatvilággal rendelkező, megfelelő önbizalommal rendelkező férfire. (Ne értékelje magát se alul, se túl.). Normális, hétköznapi pasira.


Sajnos ilyen nem sok van. Több randi meghívás volt már különböző irodákba (!), és én rohanjak át fél óra alatt 3 kerületet, mert éppen ráér.


És az a legrosszabb, mikor elvileg minden klappol, és hetekkel később derül ki, hogy felesége/barátnője van.

2017. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Pasik, tudom, mindenki sír, de a nőknek egy fél fokkal sem könnyebb. Nem azt kell nézni, hányan lájkolják, hanem hogy kik, 99% selejt.

Ugyanolyan nehéz egy nőnek is MEGFELELŐ partnert találni, mint egy férfinek. AMi miatt talán előnyben vagyunk, nem hajt a farkunk. És ez a hátrány is, válogatni a 90% kanos pasi közül, akik nem is tartós kapcsolatot keresnek.

2017. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Baratnom most regisztralt.Ehes csordakent jellemezte oket akik sablonszovegekkel traktaljak es kb mindegy h ki o,nulla profilkeppel is felesegul akarjak venni/meg akarjak dugni.

Nyilvan ha feltenne egy lathato kepet magarol es kitoltene rendesen az adatlapot,tobb kozos vonas kiderulhetne de ez az o elete,o adatlapja,de a nagy atlag uazt irja,ami neha elveszi a kedvet a kis atlagtol...


Szemelyes tapasztalat viszont: en nagyon nem vagyok kezdemenyezesparti de egyszer rairtam egy sracra,kulonosebben nem is tetszett keprol,de az a megszokhato es megszeretheto kategoria volt arcra es testalkatra.Olyan bemutatkozo szovege volt h paff...nekem meg kell ismernem ot....iszonyuan frappans volt....aztan mint kiderult az egyik baratnommel mar tul voltak a randin,a masikkal mar epp leveleztek,hagytam...de igenis van az a bemutatkozo szoveg ami felulir mindent.

2017. jan. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!