Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mikor nem válaszoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor nem válaszoltok társkeresőn egy levélre, az miért van?

Figyelt kérdés

Illetve, ha válaszoltok, abból mennyi az elutasítás?

Átlagosan a jelentkezők hány százalékával randiztok az az idők során?


Statisztikák jöhetnek ezerrel! ;)


2016. dec. 20. 15:36
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Én férfiként mondom, hogy sajnos a nőknek van igazuk. Párszor regisztrálatlanul felnéztem ilyen oldalakra, vagy a bátyámnak kerestem egy normális nőt és átfutottam a "konkurenseket" is, és hát katasztrófa...

Felén legalább látszik hogy bunkó és csak dugni akar, a maradék nagyja pedig kritikán aluli szegény. Bemutatkozás nincs, profilkép szörnyű. A nőknek mondom, hogy sajna a normális pasik élőben, hamar elkelnek. ui.: Attól egyébkent, hogy valakinek diplomája van, nem biztos hogy gyerekszobàja is volt...

2017. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Többnyire azért, mert:

-lerí a levélről, hogy egy ctrl+v szöveg

-annyit ír, hogy szia mizu

-olyan borzalmas a helyesírása, hogy ezt nem tudom tolerálni

-túl idős hozzám

-már az elején látszik, hogy szexet akar

-ezek így mind együtt

2017. jan. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Azért nem válaszolok,mert nem jön be vagy kamusok írnak.És eddig kb mindenkit el utasítottam,és nem azért mert nagyképű lennék vagy bármi!Ha nem tetszik valaki minek beszélgessek tovább vele?:D

Amúgy már rég nem társkeresőzők

2017. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

először még válaszoltam, de akkor megsértődtek az elutasításon, összevesztek velem, sértődötten reagáltak. Pedig mondjuk csak azt írtam, hogy szerintem nem egymást keressük. Ennél finomabban szerintem nem lehet megfogalmazni, hogy nem tetszik valaki.

Ebből tanulva nkább választottam azt, hogy nem válaszolok.

Amúgy is nagyon sokan írnak egy aktív társkeresőnek, tényleg napi sok levél érkezik. (ctr C + Ctrl V)

Munka, háztartás, sport mellett erre nincs ideje egy átlag nőnek.

Olyanok is vannak sokan, akik rögtön a személyes találkozást erőltetik, mert úgyis személyesen dől el minden. Namost erre nincs időm, hogy minden hü-vel személyesen találkozgassak, holott semmit sem tudok róla. Inkább nem vitatkozom, nem válaszolok, kész.

Olyan is volt, hogy már volt egy alakuló kapcsolatom, ami még nem annyira biztos, h lejöjjek a társkeresőről. ilyenkor senkinek sem válaszolok, annak sem, aki tetszik. Mivel etikátlannak érzem.

2017. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Több oka volt.

Nagyrészt Olyan paramétereknek sem feleltek meg az ilyenek ami nekem fontos volt, és amit megadtam. Szóval dohànyos volt, vagy hàzas, barátnő mellett szexkapcsolatot akart, vagy dugópajtit kizàrólagossàg nélkül, esetleg alacsony volt hozzàm, vagy túl öreg. Nem, nem jöttem/ jönnék össze 8-10 évvel isősebbel, vagy mégnagyobb, 20 év körüli korkülönbséggel. Ilyen is írt. Eleinte vàlaszoltam, hogy bocsi de nem egymàst keressük annak aki így is írt, vagy a fotója alapjàn nem jött be, de akkor sokan kikérték maguknak, hogy igenis ismerjem meg őket, vagy mocskos qurvànak neveztek meg vàlogatósnak és hasonlók. Holott szerintem mindenki úgy vàlogat ahogy akar. Így egy idő utàn elment a kedvem a vàlasz visszautasítàstól. Minek húzzuk egymàs idejét ha alapból nem jön be? Akkor meg azért ment volna a hiszti hogy becsaptam. Az nekem nem szimpi aki képtelen pl egy adatlapot elolvasni amin feltüntettem kit keresek és milyen kapcsolatot, és nem képes tiszteletben tartani. Cirka fél évet voltam fent, randiztam is pár pasival, de azokból nem alakult ki komolyabb dolog, csak a férjemmel, akit szintén a tàrskeresőn ismertem meg. Ő csak 1 hónapja volt fent mikor összeismerkedtünk.

2017. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!