Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hagyjam abba a fogyókúrám,...

Hagyjam abba a fogyókúrám, mert találkoztam koncerten egy számomra szimpatikus személyiségű sráccal?

Figyelt kérdés

Szóval 180 cm és 100 kg-ról indultam. 2 hét alatt 97 kg-ra mentem le és jött a szombat. Voltam egy koncerten, ahol volt egy nagyobb darab srác, aki úgy tűnt nagyon jól érzi magát a bőrében. Azért kezdtem el fogyókúrázni, mert kezdett zavarni a hasam és rendszeres volt a sport (futás) mostanában és megjött a kedvem. A fogyókúrám igazából abból áll, hogy a cukros üdítőket elhagytam, hetente háromszor futok 10 km-t és étkezés terén az változott, hogy a vacsorám csak egy 0%-os gyümölcsjoghurt. Plusz szombat a csalónapom, ahol eszek, ami jól esik. Ezzel a módszerrel lement 3 kilo 2 hét alatt, ami szerintem jó eredmény.


Szombaton viszont ez a haver elbizonytalanított, mert úgy tűnt jól érzi magát a bőrében. És pszichológusom mondta, hogy sok vékony nőnek bejönnek a "védelmező maci" alkatú férfiak, akik kb pont így néznek ki, hogy van egy kis hasuk. Azért is kezdtem el fogyókúrázni, mert úgy érzem nagyobb önbizalmat nyerek így nőkkel való ismerkedés során, illetve az egészségem miatt is. Viszont, ha tényleg bejönnek a mackós pasik a nőknek, akkor nem tudom folytassam-e. Nekem a nagyon vékony nők jönnek be és valóban passzol én azt gondolom melléjük egy mackósabb alkat, én így látom, de nem tudom a vékony nők, hogy gondolkodnak erről.


Ami még aggasztó, hogy 27 évesen miért van még mindig az, hogy látok egy szimpatikus embert és le akarom másolni a személyiségét, miért nincs önálló személyiségem?

Ennek hatására amúgy tegnap ÉJJEL befaltam 5 szelet sütit, amit kicsit megbántam, mert úgy érzem elnehezültem...



ápr. 15. 08:46
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem te nem véletlenül jársz pszichológushoz. Nyilván ne hagyd abba ezért az egészséges életmódot. A túlsúly nem csak kinézet.
ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

"úgy tűnt jól érzi magát a bőrében"

Vagyis te ezt gondoltad, és nem biztos, hogy ez az igazság. Ha igaz, akkor azt mondanám, "most mégjól érzi magát a bőrében". Aztán majd jön a cukorbetegség, a mozgásszervi fájdalmak, a keringési rendellenesség, és a légzési problémák, alvási apnoe.

ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se változtass más miatt.

Nem véletlen jutottál el arra az elhatározásra hogy belevágj. És hiába van mentálisan jól bárki, ott a fizikai egészség. Ha szeretnél még 60 évesen ép izuletekkel setalni akkor folytasd

ápr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk igaz. Én egyébként egy nagy hedonista vagyok az hozzá tartozik, szeretek enni, de a szombati csalónappal egyébként még jobban esnek a kedvenc kajáim. De igazából mindig rájövök, hogy az evésben van a legtöbb öröm az életben. A többi hullámzó és nem okoz olyan örömöt.


Meg azért szerintem van több kövér ember, akinek nincs semmi baja idős korában se. Látom, hogy jól érzik magukat a bőrükben.

ápr. 15. 09:20
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

“Viszont, ha tényleg bejönnek a mackós pasik a nőknek, akkor nem tudom folytassam-e.”


Nem mindenkinek :) Viszont az egészséges magabiztosság, jó humor, kedvesség, udvariasság bejön. Nyilván a közös érdeklődési kör is jó, ha van.


Biztosan Neked is van ilyen oldalad, és szerethető vagy, úgy is, ahogyan most vagy és pocak nélkül is az leszel. Senki nem fog azért visszautasítani, mert nem vagy pocakos, úgyhogy folytasd, amit elkezdtél.

ápr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
93%

Anyukámnak is szuper a személyisége iszonyat kedves mosolygós, mindig boldog. 140 kg.

Na de kirándulni nem megyünk mert 3kmt se bír sétálni a térdei miatt. Ha a térde pont nem fáj akkor a sarka. Ha megkérdezed utazna e külföldre akkor nem mert nem fér a repulo ulesbe kenyelmesen meg mert ulni se tud 1 oranal tobbet miota a porckoronserve volt.

Es igen, minden testi baja a tulsulyzol es mozgasszegeny eletmodtol alakult ki. De kulso szemmel bodlog es kiegyensulyozott

ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se ilyenek miatt kell fogyni vagy nem fogyni, hogy akkor most x lánynak maci vagy nem maci jön be.

Magad miatt legyél egészséges! Nem az a lényeg, hogy egy bizonyos módon nézz ki, hanem, hogy egészséges legyél.

Mindenkinek más tetszik. Akármilyen is vagy, mindig lesz, akinek nem fogsz tetszeni.

ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Én ebben abszolút nem vagyok biztos, hogy a vékony, csinos nőknek bejönnek a mackós pasik, de hallottam már pár embertől, meg a pszichológusomtól is. A nagyon vékonyan nem jönnek be nekik elvileg. Az talán így van. Szóval én még mindig inkább attól tartok, hogy a mackós alkatom hátrány, bár nem vagyok nagy maci, csak kicsi maci, de van hasam.


Egészségügyi szempontból mondjuk már azzal, hogy este keveset eszek hetente megy le 1 kg, ami szerintem tök jó, nem olyan nagy erőfeszítés kell hozzá szóval ilyen szempontból folytatható lenne. Elvileg 80 kg-ig nem is kellene nekem lemenni, mert egészségnapon azt állapították meg, hogy 95 kg-hoz 7 és fél kiló zsír van rajtam. Az azt jelenti, hogy most 97 kg-al 9 és fél, tehát elvileg 88 kg már ideális nekem.

ápr. 15. 10:05
 9/50 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, de ha a vékony nők tetszenek, akkor lehet hogy a legtöbb vékony nőnek nem jön be a pocak. Nem tudom mennyire jöhet be ez vékony nőknek csak hallom már ezt évek óta a pszichológusomtól és ez miatt is nyugtattam magam azzal, hogy ez a 100 kilo nem gond, mert mackós és az bejön nekik.
ápr. 15. 10:07
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
9: Ne bonyolítsd már túl ennyire. 100 kg sok a 180 centihez. Nem kell túlzásba esni és soványra fogyni, de 90 kilóra nyugodtan lemehetsz. Magad miatt.
ápr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!