Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hagyjam abba a fogyókúrám,...

Hagyjam abba a fogyókúrám, mert találkoztam koncerten egy számomra szimpatikus személyiségű sráccal?

Figyelt kérdés

Szóval 180 cm és 100 kg-ról indultam. 2 hét alatt 97 kg-ra mentem le és jött a szombat. Voltam egy koncerten, ahol volt egy nagyobb darab srác, aki úgy tűnt nagyon jól érzi magát a bőrében. Azért kezdtem el fogyókúrázni, mert kezdett zavarni a hasam és rendszeres volt a sport (futás) mostanában és megjött a kedvem. A fogyókúrám igazából abból áll, hogy a cukros üdítőket elhagytam, hetente háromszor futok 10 km-t és étkezés terén az változott, hogy a vacsorám csak egy 0%-os gyümölcsjoghurt. Plusz szombat a csalónapom, ahol eszek, ami jól esik. Ezzel a módszerrel lement 3 kilo 2 hét alatt, ami szerintem jó eredmény.


Szombaton viszont ez a haver elbizonytalanított, mert úgy tűnt jól érzi magát a bőrében. És pszichológusom mondta, hogy sok vékony nőnek bejönnek a "védelmező maci" alkatú férfiak, akik kb pont így néznek ki, hogy van egy kis hasuk. Azért is kezdtem el fogyókúrázni, mert úgy érzem nagyobb önbizalmat nyerek így nőkkel való ismerkedés során, illetve az egészségem miatt is. Viszont, ha tényleg bejönnek a mackós pasik a nőknek, akkor nem tudom folytassam-e. Nekem a nagyon vékony nők jönnek be és valóban passzol én azt gondolom melléjük egy mackósabb alkat, én így látom, de nem tudom a vékony nők, hogy gondolkodnak erről.


Ami még aggasztó, hogy 27 évesen miért van még mindig az, hogy látok egy szimpatikus embert és le akarom másolni a személyiségét, miért nincs önálló személyiségem?

Ennek hatására amúgy tegnap ÉJJEL befaltam 5 szelet sütit, amit kicsit megbántam, mert úgy érzem elnehezültem...



ápr. 15. 08:46
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__1..


Na már megint kezdi a rinyálást 🤦🏻‍♀️

ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Igen, de azóta már leadtam azért 3 kg-ot. Megy ez azért.
ápr. 15. 13:21
 33/50 A kérdező kommentje:
És igen ez rohadt igazságtalan... csodálkozom, hogy a vékonyak és a kövérek között nincs világháború. bárki bármit mondd ez igazságtalan nagyon és embertelen módon, hogy valaki eszik, sőt zabál, nem sportol és nem hízik más meg sportol, enne, de hízik.
ápr. 15. 13:22
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, akkor te is ilyen kifogaskereso bajnok vagy. De meglepooo. (Nem.) Genetika, meg az allitolagos vekony lanyok, akik a tulsulyos pasikat szeretik. Hat igy se lefogyni nem fogsz, se becsajozni. Sebaj, brummogj tovabb a barlangodban.
ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

Mondom 3 kg-ot már leadtam, elkezdtem. Engem az is megzavart, hogy a pszichológusom azt mondta, hogy sok nőnek bejönnek a mackós férfiak és azt nem tette hozzá, hogy izom kéne hozzá. Mondta, hogy miért ne lehetne esélyem vékony nőknél így? Enyhén elhízott vagyok, nem súlyosan.


Ettől függetlenül arról van szó, hogy milyen igazságtalan már, hogy sokan esznek mindent és nem híznak. És szerintem pont vékony nőből van a legtöbb ilyen. Ez nehéz.


Mindenem a nők és az evés is. De ezek szerint a kettő ki tudja ütni egymást. Egyébként amikor vékonyabb voltam akkor is csak 1 fokkal voltam sikeresebb.


És azt azért nem lehet mondani, hogy kifogásokat keresek, mert évek óta az evés volt az örömforrásom és két hét alatt leadtam 3 kilot odafigyeléssel. Csak érted a taktikám az, hogy este nagyon keveset eszek és nekem este éheznem kell a jó genetikájú emberek meg zabálnak... hát ez na kicsit felháborító azért.

ápr. 15. 13:40
 36/50 anonim ***** válasza:

Ja, a vilag nem fair. Egy csomo mas, ennel fontosabb dologban sem. Ezzel nem tudsz mit csinalni, azon kivul, hogy elfogadod. Hiaba sirsz ezen, ez igy van.


En is sirjak, hogy jajj nem tudok vekony lany lenni, csak atlagos, es ha nem figyelek oda, fel is jon 5-6 kilo?


Nem tudom, nalad mit takar a hedonizmus (pacalt sult kolbasszal?), de egeszsegesen taplalkozva is lehet nagyon finomakat enni, es nem elhanyagolando plusz az, hogy sokkal jobban erzed magad az ilyen kajaktol. Nem csak fizikailag, hanem mentalisan is (olvass a bel-agy tengelyrol, mostanaban nagyon kutatjak az osszefuggest a taplalkozas es mentalis egeszseg kozott).


Arrol nem is beszelve, hogy ha te ehezel estenkent, az nem lesz konnyu menet, nem is egeszseges, es ha befejezed, hamar visszajonnek a kilok. Nem fogyokurazni kell, hanem eletmodvaltast csinalni.

ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

Ugyanakkor az esti egy 0%-os gyümölcsjoghurt valamennyire segít. Miért nem egészséges? Mindenképp éhezni fogok, mert eddig este sokat ettem. Rántott húst krumplival pl, vagy mákos tésztát.


A pacalt utálom.


De amiket nagyon szeretek és a szombati csalónapjaimon előnyben részesítek: pizza, hamburger, meki, palacsinta és egyéb édességek


Hetente kétszer a fornettit meghagytam reggelre, ami azt jelenti, hogy 15 dkg sajtos pogácsa és egy mákos rétes. Vasárnap meg rántott hús/rántott sajt szokott lenni krumplival.


De pl a reggeli szendvicsemből kicseréltem a sajtot zöldségre.


Ezeket az egészségtelen ételeket sportolók is szokták fogyasztani a heti egyszeri csalónapjukon, úgyhogy ez így belefér és így egészséges is, hogy ne csak koplalásról szóljon az élet. És hetente háromszor futok 10 km-t. Ezzel eddig 3 kg jött le a százból 2 hét alatt. És az üdítőket is 0%-ra cseréltem.

ápr. 15. 14:03
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez nagyon sok sebbol verzik. Egybol nem egy csalonap, hanem 4. Plusz a szendvicsek: jo kis bolti feher kenyerbol?

Udito?? Viz.

Joghurt? Salata.

Szendvics? Zabkasa.

Peldaul.



Nem boncolgatnam tovabb, de latszik, hogy hianyosak az ismereteid az egeszseges taplalkozasrol. Lehet, csinalsz valamit, amitol a kaloriadeficit megvan, de mellette meg ehezel, szoval ez nehez is meg atmeneti is.

ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Milyen négy csalónap? 1 csalónap. Mégis 2 hét alatt sikerült 3 kg-ot fogyni. Sportolók is hetente egyszer csalóznapoznak. Nehogy már te mondd meg. Beszéltem a pszichológusommal is előtte és azt mondta mindent egyszerre nem kell változtatni. Ha ez nem elég tényleg nekimegyek a vékony embereknek. Nehogy már ez ne legyen elég. Anyám így is aggódok, hogy a nagy zabálások után nehogy rosszul legyek, hogy így lecsökkentettem. És hagyjuk már ezt a kenyeret (egyébként zsemle), hogy sok kalória van benne, megnéztem, nem sok. 270 egy darab. 2000 kalóriát ha beviszek akkor fogyok. ez a helyzet. Amit leírtál attól még jobban éheznék...
ápr. 15. 14:22
 40/50 A kérdező kommentje:
A diatetikus kolléganőm szerint pedig a 0%-os gyümölcsjoghurt estére teljesen jó.
ápr. 15. 14:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!