Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hagyjam abba a fogyókúrám,...

Hagyjam abba a fogyókúrám, mert találkoztam koncerten egy számomra szimpatikus személyiségű sráccal?

Figyelt kérdés

Szóval 180 cm és 100 kg-ról indultam. 2 hét alatt 97 kg-ra mentem le és jött a szombat. Voltam egy koncerten, ahol volt egy nagyobb darab srác, aki úgy tűnt nagyon jól érzi magát a bőrében. Azért kezdtem el fogyókúrázni, mert kezdett zavarni a hasam és rendszeres volt a sport (futás) mostanában és megjött a kedvem. A fogyókúrám igazából abból áll, hogy a cukros üdítőket elhagytam, hetente háromszor futok 10 km-t és étkezés terén az változott, hogy a vacsorám csak egy 0%-os gyümölcsjoghurt. Plusz szombat a csalónapom, ahol eszek, ami jól esik. Ezzel a módszerrel lement 3 kilo 2 hét alatt, ami szerintem jó eredmény.


Szombaton viszont ez a haver elbizonytalanított, mert úgy tűnt jól érzi magát a bőrében. És pszichológusom mondta, hogy sok vékony nőnek bejönnek a "védelmező maci" alkatú férfiak, akik kb pont így néznek ki, hogy van egy kis hasuk. Azért is kezdtem el fogyókúrázni, mert úgy érzem nagyobb önbizalmat nyerek így nőkkel való ismerkedés során, illetve az egészségem miatt is. Viszont, ha tényleg bejönnek a mackós pasik a nőknek, akkor nem tudom folytassam-e. Nekem a nagyon vékony nők jönnek be és valóban passzol én azt gondolom melléjük egy mackósabb alkat, én így látom, de nem tudom a vékony nők, hogy gondolkodnak erről.


Ami még aggasztó, hogy 27 évesen miért van még mindig az, hogy látok egy szimpatikus embert és le akarom másolni a személyiségét, miért nincs önálló személyiségem?

Ennek hatására amúgy tegnap ÉJJEL befaltam 5 szelet sütit, amit kicsit megbántam, mert úgy érzem elnehezültem...



ápr. 15. 08:46
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%

"Ami még aggasztó, hogy 27 évesen miért van még mindig az, hogy látok egy szimpatikus embert és le akarom másolni a személyiségét, miért nincs önálló személyiségem?"


Inkabb ezen dolgozz azzal a pszichologussal, mert ez igazan nem jo. Ez a kerdesed is ebbol indul ki, meg a fogyni v nem fogyni dilemmad is. Ahelyett, h magadert es az egeszsegedert fogynal. Ha zezszik a vekony csajoknak, akkor ilyen maradok... wtf? Megfelelesi kenyszer.


En nőkent mondom neked, hogy nem jon be a pocak meg a macko a legtobbunknek. Es hat meg csak 27 vagy, most kicsit mackos, de ezzel 40 folott mar nem csak nagyon mackos leszel,hanem csunyan elhizott. Es jonnek az egeszsegugyi problemak, magas vernyomas stb ami a tulsullyal jar. Fiatalon konnyebb leadni es kialakitani egy olyan eletmodot, amivel tarthatod a sulyod, edzettseged.

ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
*tetszik
ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

Azért érdekes lenne erről tényt látni, hogy mennyi vékony nőnek jön be a mackós férfialkat. Én úgy érzem, hogy elfogadottabb egy férfi részéről, hogy pocakos, mint egy nő részéről. Én látok több ismerőst, aki vékony barátnővel van együtt pocakosan.


És ezzel nem kifogást akarok keresni, csak a téma érdekel. Mert ha két hét alatt 97 kg-ig lementem, akkor talán legalább 90-ig lemenni nem lenne nehéz. És valóban egészség szempontjából lehet jobb lenne, mert egyébként a 2 hét alatt azt éreztem, hogy nem nehezülök el, mintha jobb lett volna a közérzetem úgy, hogy jobban figyeltem.

ápr. 15. 10:35
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Es akkor miert nem az szamit, hogy maris jobban erzed magad???

Van baj a fejedben, ne haragudj. Vidd be a temat a pszichologusnak. Baaar amit rola irtal, meg rabeszel hogy szedd vissza a kiloidat.... 😆

ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

Amugy meg amit irsz, a kettos merce. Persze, h elfogadottabb ferfinal, ha pocakos. Hisz te magad se allnal le egy hozzad hasonloan pocakos novel.


Elarulom, lehet nem azert vannak azok a nok pocakos ferfiakkal, mert annyira szeretik ezt a testalkatot, csak hat ilyen a felhozatal. A fergiaknak jobban meg van engedve, h elhagyjak magukat. A nonek csak szules utan. Es nyilvan mas ertekei is vannak egy ferfinak, meg ha pocakos is. Nem keres sok no ez alapjan, hogy na csak legyen hasa az embernek...

ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim válasza:
21%

Figyu ha 27 évesen 100 kilóval van egy vastag pénztárcád tuti a nyert esélyed a vékony lányoknál (y)



Ha nem vagy pénzes akkor fogyjál, remélem így azért érted.


Pénzes = jó autó, nyaralások, lui vuttyon etc...

ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Nem beszél rá hogy szedjem vissza a kilókat, sőt örült neki, hogy figyelek erre, csak megjegyezte, amikor még nem akartam fogyni, hogy vannak nők akik szeretik a mackókat.
ápr. 15. 12:08
 18/50 anonim válasza:
100%

" vannak nők akik szeretik a mackókat"

Neki mióta van csaja?

ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Igen persze ez is igaz, hogy jó dolog hogy jobban érzem magam de igazából nekem az evés sokszor a napom fénypontja. A legnagyobb élvezet. Persze annak meg nagyobb varázsa van, hogy csalónapon jutalmazom magam, de az ember mindig többet akar. Az evés nagyon fontos dolog egy hedonistának. Aztán harcolok azzal hogy nem egészséges annyira a plusz kilo, de ugyanakkor hedonista vagyok.
ápr. 15. 12:11
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szerintem nálad nem a tested a fő akadály.


Sok mackós pasinak van vékony, csinos barátnője/felesége. Van, amikor szerelemből, mert annak a csajnak pont az a pasi tetszett, vele van meg a kémia. Más meg azért, mert a mackós pasi eltartja. Vagy a nő önbizalomhiányos és a pasi manipulálja - mindháromra van példa.


De szerintem a nők többségének nem jön be a túlsúly (nekem sem).


Neked sem statisztikákat kellene böngészned, hanem megtalálni azt az egy darab csajt, akinek te kellesz. Ha meg kalandokra vágysz, nem komoly kapcsolatra, akkor egyértelműen a pocakmentes felsőtestet célozd meg.

ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!