Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hagyjam abba a fogyókúrám,...

Hagyjam abba a fogyókúrám, mert találkoztam koncerten egy számomra szimpatikus személyiségű sráccal?

Figyelt kérdés

Szóval 180 cm és 100 kg-ról indultam. 2 hét alatt 97 kg-ra mentem le és jött a szombat. Voltam egy koncerten, ahol volt egy nagyobb darab srác, aki úgy tűnt nagyon jól érzi magát a bőrében. Azért kezdtem el fogyókúrázni, mert kezdett zavarni a hasam és rendszeres volt a sport (futás) mostanában és megjött a kedvem. A fogyókúrám igazából abból áll, hogy a cukros üdítőket elhagytam, hetente háromszor futok 10 km-t és étkezés terén az változott, hogy a vacsorám csak egy 0%-os gyümölcsjoghurt. Plusz szombat a csalónapom, ahol eszek, ami jól esik. Ezzel a módszerrel lement 3 kilo 2 hét alatt, ami szerintem jó eredmény.


Szombaton viszont ez a haver elbizonytalanított, mert úgy tűnt jól érzi magát a bőrében. És pszichológusom mondta, hogy sok vékony nőnek bejönnek a "védelmező maci" alkatú férfiak, akik kb pont így néznek ki, hogy van egy kis hasuk. Azért is kezdtem el fogyókúrázni, mert úgy érzem nagyobb önbizalmat nyerek így nőkkel való ismerkedés során, illetve az egészségem miatt is. Viszont, ha tényleg bejönnek a mackós pasik a nőknek, akkor nem tudom folytassam-e. Nekem a nagyon vékony nők jönnek be és valóban passzol én azt gondolom melléjük egy mackósabb alkat, én így látom, de nem tudom a vékony nők, hogy gondolkodnak erről.


Ami még aggasztó, hogy 27 évesen miért van még mindig az, hogy látok egy szimpatikus embert és le akarom másolni a személyiségét, miért nincs önálló személyiségem?

Ennek hatására amúgy tegnap ÉJJEL befaltam 5 szelet sütit, amit kicsit megbántam, mert úgy érzem elnehezültem...



ápr. 15. 08:46
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
A másik meg az, hogy van az a mondás, hogy reggelizz úgy mint egy király, ebédelj úgy mint egy polgár és vacsorázz úgy, mint egy koldus. Pont erről van szó, este keveset eszek. Kivéve a szombati csalónapon amit megérdemlek.
ápr. 15. 14:24
 42/50 A kérdező kommentje:
Zabkása? Mi vagyok én kecske? szóval gyerekek azért legyen már egy határ. Látod hogy így is fogyok. Mindenkinek más válik be. A borbélyom is azt mondta, hogy neki is az működött, hogy a heti csalónapon pizza, jégkrém és chips volt, aztán pedig a többi napon odafigyelés.
ápr. 15. 14:27
 43/50 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy ki tudod szamolni a kaloriat a fogyokuradhoz. Az egeszseges taplalkozasrol beszeltem, az eletmodvaltasrol. Tudod, amit egy eleten at fenn tudsz tartani, mert benne van minden, es nem ehezel. Mar leirtad, mi mindent eszel, ami egeszsegtelen - es miket eszel, amik egeszsegesek?


(Meg nem lattam kecsket zabkasat enni.)

ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Gyümölcs, szedvicsben uborka, paprika, retek. szerintem a 0%-os gyümölcsjoghurt is egészséges. Van hetente egy főzelék is tükörtojással.
ápr. 15. 14:38
 45/50 A kérdező kommentje:
Egyébként nem mondanám éhezésnek, inkább szokatlan de az esti joghurtokat kezdem megszokni. Zabkása meg nem tudom ízlene-e attól nem lennék éhes? Főleg, ha reggel eszem. Mi van egy zabkásában?
ápr. 15. 14:41
 46/50 anonim ***** válasza:

Zab, viz/tej meg amit beleraksz.


De meguntam, kifogasbajnok. Sok sikert a barmihez is.

ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

Kifogás?? ez teljesen hülye... 2 hét alatt 3 kg jött le. Most kérdeztem meg a diatetikus végzettségű kolléganőmet és mondta, hogy teljesen normális hogy valamennyire éhes vagyok este, mert nem szoktam ehhez hozzá még.


Azért nem lehet bármit, olyat enni amit utálok... (pl tökfőzelék, hogy egy példát mondjak.) A tej is hizlal amúgy. Ez reggelinek nagyon kevés lenne és este még jobban éheznék.

ápr. 15. 14:50
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak vékony csinos nők akiknek bejönnek a mackós pasik, de szerintem nem soknak. A többségnek a normál testalkatú férfiak tetszenek.

Illetve a súly nem csak a kinézetről szól, hanem az egészségedről is. Úgyhogy hajrá, folytasd csak tovább a fogyást.

ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Rendben, nem adom fel, végül is 2 hét alatt 3 kg lement ez nem rossz. És igazából nem volt vészes eddig. Bírható. Futás mellett.
ápr. 15. 15:37
 50/50 anonim ***** válasza:

Már 27 évesen egy ideggyenge dagi vagy? Mi lesz veled később?!

Ebben a korban kezdtek el rám ragadni a fiatal lányok. Úgyhogy képzelheted hogy nem az evésben leltem akkortájt sem az örömömet!

Sürgősen kezdjél magaddal valamit amíg nem késő!

ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!