Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hagyjam abba a fogyókúrám,...

Hagyjam abba a fogyókúrám, mert találkoztam koncerten egy számomra szimpatikus személyiségű sráccal?

Figyelt kérdés

Szóval 180 cm és 100 kg-ról indultam. 2 hét alatt 97 kg-ra mentem le és jött a szombat. Voltam egy koncerten, ahol volt egy nagyobb darab srác, aki úgy tűnt nagyon jól érzi magát a bőrében. Azért kezdtem el fogyókúrázni, mert kezdett zavarni a hasam és rendszeres volt a sport (futás) mostanában és megjött a kedvem. A fogyókúrám igazából abból áll, hogy a cukros üdítőket elhagytam, hetente háromszor futok 10 km-t és étkezés terén az változott, hogy a vacsorám csak egy 0%-os gyümölcsjoghurt. Plusz szombat a csalónapom, ahol eszek, ami jól esik. Ezzel a módszerrel lement 3 kilo 2 hét alatt, ami szerintem jó eredmény.


Szombaton viszont ez a haver elbizonytalanított, mert úgy tűnt jól érzi magát a bőrében. És pszichológusom mondta, hogy sok vékony nőnek bejönnek a "védelmező maci" alkatú férfiak, akik kb pont így néznek ki, hogy van egy kis hasuk. Azért is kezdtem el fogyókúrázni, mert úgy érzem nagyobb önbizalmat nyerek így nőkkel való ismerkedés során, illetve az egészségem miatt is. Viszont, ha tényleg bejönnek a mackós pasik a nőknek, akkor nem tudom folytassam-e. Nekem a nagyon vékony nők jönnek be és valóban passzol én azt gondolom melléjük egy mackósabb alkat, én így látom, de nem tudom a vékony nők, hogy gondolkodnak erről.


Ami még aggasztó, hogy 27 évesen miért van még mindig az, hogy látok egy szimpatikus embert és le akarom másolni a személyiségét, miért nincs önálló személyiségem?

Ennek hatására amúgy tegnap ÉJJEL befaltam 5 szelet sütit, amit kicsit megbántam, mert úgy érzem elnehezültem...



ápr. 15. 08:46
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%
17: Igen, vannak nők, akik szeretik a Mackókat. De ez sem indok arra, hogy direkt egészségtelen legyél. Nyilván normális emberek körében nemcsak a kinézet számít, de azért az egészségre nem árt odafigyelni.
ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:

Mondjuk az igaz, hogy kalandokra is vágyok, de ott se feltétlen mondanám, hogy hátrány talán a mackós alkat.


Abban is van valami, hogy a legnagyobb gond talán a személyiségemmel vagy annak hiányával van. Pl ez is, hogy egy nekem szimpatikus mackós férfi hatására én is mackós akarok lenni olyan személyiséggel mint ő.


Szóval nincs stabil, saját személyiségem ezek szerint, hajlamos vagyok másokat utánozni a mai napig, ami nem túl jó.

ápr. 15. 12:33
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

Azért álljunk meg egy pillanatra és gondolkodjunk el azon, hogy mi is ez a "mackó" test, ami olyan vonzó állítólag a vékony nőknek.


A mackó nem dagadt, hanem izmos, csak épp nem kockás hassal, mint pl. ez a pasi: [link]


Ha nem eszel súlyzókkal, akkor neked tuti nem ilyenek van, hanem "apatest"-ed, ami azért már jóval kevésbé vonzó, mint pl ez: [link]


Egyébként meg jó kis double standarded van. A csak csak nagyon vékony legyen, de ugyan fogjon már el téged, úgy ahogy vagy. Azért ezzel óvatosan, mert ezekből a pasikból lesznek az incelek.

ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

Erről nem tehetek, hogy nekem nem tetszenek csak a vékony nők. Írják is, hogy elfogadottabb, hogy egy férfi túlsúlyos, mint egy nő. Az, hogy ugyan olyan vékony lennék az miért lenne jó neki? Amikor már arról van szó, hogy gyengébbik nem, erősebbik nem. Már a szóban is benne van. Nem azt mondom, hogy nagyon kövér szélsőségesen, de én úgy érzem a nők és a társadalom is jobban elfogadja a kövérebb férfiakat, mint a kövérebb nőket.


Látok példákat apa testű férfiak nőkkel vannak esetre.

ápr. 15. 12:59
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, hat nekem az elso kep is taszito.
ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
51%
A nők az izmos pasikat szeretik, nem az elfolyós dagadtakat, fogd már fel.
ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
itt nincs erről szó.. nekem csak egy kis hasam van, vannak azért ennek is fokozatai szerintem.
ápr. 15. 13:08
 28/50 anonim ***** válasza:
70%
De akkor sem izmos vagy, hanem dagi.
ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

Ez szomorú hír akkor, pedig megnyugtató volt számomra amit a pszichológus mondott hogy vannak nők akik szeretik a kisebb pocakot.


Még jó hogy az alkoholt nem szeretem annyira és ritkán iszok, így a sörtől nem fogok kerekedni.


Folytatom akkor. De sport tekintetében viszont futni szeretek, kondizni nem. És amúgy voltam én már vékony is, akkor se volt nagyon sikerem nőknél, igaz annyira nem is próbálkoztam. De most tervezek egy haverral csajozni majd a nyár elején. Meglátjuk.


Nehéz ez, ha valaki szeret enni. nehéz. És nagyon idegsítő, hogy sok ember zabál és nem hízik és nem is sportol, sok ilyen nő is van egyébként. Ez nagyon igazságtalanul lett kialakítva.

ápr. 15. 13:13
 30/50 A kérdező kommentje:

De ha még izmot tennék is magamra, nem tudom. Akkor rengeteg nőt megkaphatnék? Csak ahhoz is kéne valami haver, aki lejár velem gyúrni. Nem biztos, hogy mindent szabályosan csinálok.


De egyszer egy haver azt mondta, hogy hiába lennék kigyúrva a duma akkor is számít, ami nekem nem megy. Nem vagyok humoros, nekem ahhoz meg kell ismerni egy embert, hogy tudjam mi vicces neki. Nem tudok rögtön humorizálni. Szóval ha jól kinézek hiába? Ha nincs jó dumám?

ápr. 15. 13:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!