Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég volt! Kész! Vége! Nem...

Elég volt! Kész! Vége! Nem bírom! Tegnap feladtam, mert nem fogyok egy dekát sem! (? )

Figyelt kérdés

Nem bírom ezt, már egy hónapja nem fogytam semmit,eddig szépen szaladtak le a kilók,de most áll. Pedig nem eszem többet 1200-1300kalóriánál,minden egyes nap intenzíven kardiózok egy órát és semmi,pedig még maradt rajtam bő 10kg. A szénhidrátot már nem tudom hova csökkenteni, ha reggel nem eszem meg a 30g zabpelyhemet akkor összeesek az edzésen. Ezen kívül nem eszek tömény szénhidrátot csak fehérjét,nem nassolok,este kizárólag csak sovány túrót eszek 100-130g-ot, minden ételt próálok olyan fogyókúrásra és kalóriaszegényre elkészíteni amennyire csak lehet.

Ez a külön főzőcskézés,kalóriaszámolgatás már teljesen kikészít,eddig minden ok volt, mert volt sikerélmény,nem is kicsi,így szerettem csinálni. De most hogy semmi látszatja nincs,semmi kedvem csinálni ezt a kinlódást. Már kardiózni sincs kedvem.Minek? Úgysem használ semmit,nem fogyok!

Ráadásul a család nem fogyózik...kinyitom a hűtőt,mi van benne? Túrórudi halmok,pudingok,kinder maxi king,pöttyös guru. Kinyitom az egyik szekrényt? Mit látok? Milkacsoki,nápolyi,csokis gabonapelyhek, karamellás és kapucsínós csoki,snickers,mars,twix. Lássuk a fagyasztót,7 ismétlem HÉT különböző fajta dobozos jégkrém,+ vagy 20db pálcikás. Ez most halál komoly. Ennek tetejében szüleim édességkereskedéssel is foglalkoznak,úgyhogy ha megkívánnék bármilyen csokit,kekszet csak 5métert kell mennem és hozhatom el ingyen amit szeretnék. Szóval a kísértés baromi nagy.

Irigylem akinek külön háztartása van,és még csak szembesem kerül effajta "földi jókkal" úgy könnyű.

Ilyen körülmények között mégis hogyan csináljam tovább ha már semmi sikerélményem sincs?

Szóval...tegnaptól már elszakadt az a bizonyos cérna,tegnap pluszba megettem egy rudit,egy 170kcalos csokit,ezt megkoronázva közvetlenül lefekvés előtt egy pogácsát. Ma felkeltem,mi mosolygott rám? Egy csokis croissan,ezt megfejeltem még egy kocka csokival. És mit ad az isten? Nemsoká lagzi lesz a családban(hát persze miért is ne most?)hozzák a torta kóstolókat,szóval még benyomtam 2ujjnyi grillázs tortát. Szóval ma még semmi értékelhetőt nem ettem,csak vacak szénhidrátot. És teljesen azon kattog az agyam hogy még,még...már úgy is mindegy.

Bocs hogy így kibuktam,de besokaltam. Azért köszi annak aki elolvassa.

170/69 dagadt disznó 23/L


2011. jún. 29. 11:05
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Hát pedig ha hiszed ha nem minden egyes kalóriát beleszámolok,ha csak ízesítésnek kell egy kis hagyma,vagy majoranna,azt is beleszámolom ráadásul mindent,felkerekítve. Sőt ha pl futok,vagy bármi mást és kiír a gép 620kcal én csak 600at jegyzek fel. Nagyon nem hiszem hogy ez lenne a baj,ezzel csak magamat csapnám be.
2011. jún. 29. 11:29
 12/48 anonim ***** válasza:

Én 168/79 20/L vagyok.

Hogy hol vagyok én 80 kg, mikor csak 65-nek néznek, nem tudom... De szerintem sem vagy dagadt disznó!! Jelenleg stagnál a súlyod, de ha kitartóan, mint eddig, folytatod az edzést és a diétát, megindul újra a fogyás. Légy türelmes!

Én is nagyon nehezen tudok lemondani az édességről, azért, hogy ne legyen sanyargatás, megeszek napi egy szem édességet, legyen az gyüm.joghurt, vagy egy szelet csoki vagy süti. Kell nekem a napi egy adag édesség, különben kiborulok, és szar az egész napom. De után ebédre és vacsira normális, egészséges kaját eszem, és kétnaponta tornázom 1,5 órát.

A hűtőben üríts ki magadnak egy saját polcot, oda tedd azokat a dolgokat, amik csak a tied. Én is ezt csinálom. És mikor kinyitom a hűtőt, csak oda nézek, arra az egy polcra. Van rajta natúr joghurt, túró, sajt, felvágott, zöldség, gyümölcs és mentes víz. Próbáld ki!:) Anyám és apám is szereti az édességet, és mondtam nekik, hogy vegyék, de akkor csak olyat, amit én nem szeretek, különben befalom.

Már majdnem a cél végén vagy, ne add fel. Nem tudom, eddig mennyit fogytál, de gratulálok, és csak így tovább. Keress valami jó kis elfoglaltságot, ami mellett nem igazán van időd, se kedved enni.

Ne add fel, közel a cél! És kitartást!

2011. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:

11:28 vagyok

Meg en is szeretnek fogyni 7-10 kgt es nem adom fel!!!!Vannak \napok amikor nagyon elengedem magam,de utana folytatom tovabb

2011. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
amúgy 17kg-ot fogytam
2011. jún. 29. 11:33
 15/48 anonim ***** válasza:
Szerintem lelassult az anyagcseréd, raktároz a szervezeted, mert túl keveset eszel, legalábbis ennyi sport mellett, a testmagasságodhoz/testsúlyodhoz szerintem kevés.
2011. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 bix ***** válasza:

a mozgásod irdatlan kevés az a helyzet. tudom hogy van rá magyarázat olvastam. ennyi.


egy kiló zsír 8-9000 (!!!) kcal. egy normális intervallumos edzés így egy óra terjdedelemben onnan indul hogy 1000+ elégetett kalória. így lehet heti 1 kiló zsírt leadni. a másik variáció a jojót kockáztatva koplalni, ami értelmetlen megoldás. de ne várj csodákat 20 perces 300 kcal alatti edzésektől, mert nem fogod megváltani vele a világot...

2011. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 Antóniaa ***** válasza:
Szia, szerintem azért állt meg a súlyod,mert nem megfelelő a táplálkozásod. Hiába eszel Te keveset, ha nem a megfelelő dolgokat. Tartalékol a szervezeted, és nem fogsz fogyni egy grammot sem. Én is így voltam sokáíg... alíg ettem, mozogtam mint állat, és semmi.. sőt,inkább híztam... Ezt kellene átgondolnod...
2011. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

bix,

20 perctől nem is várnék csodát az biztos:)

De napi 1 órát szoktam,heti max 2x 2órát ahogy időm engedi.

2011. jún. 29. 11:38
 19/48 anonim ***** válasza:

"Hát pedig ha hiszed ha nem minden egyes kalóriát beleszámolok"


Épp ezt mondta és épp igy az a 20 csajszi a spectrumon. Aztán szembesitették őket valójában mennyit is visznek be.

Azért érdekes ez mert a fogyókurázók 90% ezt az 'egyszerü' dolgot hibázza el.


Most nem téged savazlak, félre ne értsd. Világos hogy ez nehéz, megállni, ellentmondani a szervezetnek.

De egy valami könnyü, a matematikai része a dolognak. Ráadásul tényként, egy stabil kiindulási pontként lehet elfogadni.


Innen már te jössz, ezt elfogadod vagy nem, csinálod vagy sem, ez már a te dolgod. Én személy szerint nem irtozom a duci csajoktól szóval én igazán nem akarlak gyözködni, ez a te vágyad.


Vörös vagy?

2011. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

A fogyis kajálásom az így néz(ett) ki, reggeli 30g zab vagy 1 tosat méretű tk kenyér csirkemellsonkával,tízórai gyümölcs vagy joghurt,ebéd minden esetben csirkemell vagy hal 150gr,mindíg más módon elkészítve,olaj nélkül,ezt zöldségkörettel,néha 30gr rizzsel,sovány mozarellával. Uzsi: zöldség,gyümölcs,vagy ha maradt még az ebédből,vagy joghurt. Vacsi,mindig 100-130g sovány túró,attól függően hogy állok a napi kcal bevitelben.

Hetente-kéthetente gyszer egy túrórudi vagy jóreggelt keksz becsúszott,de ennyi.

2011. jún. 29. 11:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!