Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok e olyan diétát amivel...

Tudtok e olyan diétát amivel gyorsan lehet fogyni és egyszerő az étrendje?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 18:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Számold ki mennyi tápanyagra van szükséged. Csak ennyi a bonyolultabb, onnantól azt eszel amit akarsz, csak megfeleljen a mennyiségeknek.
2015. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
39%
hal ,csirke mell, saláta, zöldség ezt váltogasd semmi mást ja és viz!tuti lefogysz
2015. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Bognár Etelka válasza:
49%

Ásványvíz + mozgás, ásványvíz + mozgás, és így tovább! Vagy kibírod, és lefogysz, vagy feldobod a talpad!!!

BUÉK!

2015. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
42%
ne zabálj
2015. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Krill válasza:
100%

Nekem ami bevált az az, hogy azt eszel amit csak akarsz, de mozogj le több kalóriát mint amit megeszel. Én 10 kilót adtam le az elmúlt nyáron.


Ha csak ülsz a számítógép előtt nem mozogsz semmit, akkor nem tudsz olyan keveset enni a leg energia szegényebb kajából sem hogy fogyjál, hiába éhezel.

Egy minimális mozgással azonban napi 2000-2500kalóriát is elhasználsz. Ha ezek mellet 2000 kalóriát eszel, ami elég jó mert ha jól választod meg az étrended akkor még jól is lakhatsz finom kajákkal ennyi kalóriával.


Ráadásul az mozgással fejlesztett izom tovább növeli a kalória égetésed, akkor is amikor épp nem csinálsz semmit. Vagyis első hónapban talán még növekedni is fog a súlyod, de utána, amikor rállt a szervezeted, heti 0,5kg fogyás erőlködés nélkül megy (persze attól függően mennyi zsírból)


Ja olyanra ne is számíts, hogy 2 hét alatt leadod a 10 kilót. Heti 1 kiló fogyás felett már egészségtelen akármilyen módszerrel, ráadásul rosszul is fogod magad érezni és elmegy a kedved az egésztől. Heti fél kilótól meg sokkal boldogabb leszel.


Nagy segítség volt nekem a kalóriabázis.hu oldal, itt vezettem a kalóriákat.

2015. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
GYORSAN? Eddig mit csináltál? Ha eddíg nem siettél, akkor most se tedd! Ha gyorsan lefogysz, még gyorsabban fogsz hízni. Ha éhezel a tested minden morzsát el fog raktározni, mert nem tudja mikor kap megint.Én sosem gondoltam magam kövérnek, nem akartam fogyni, csak szerettem volna egészséges lenni. Fogytam 20 kilót. Az ismerőseim azt hitték, hogy beteg vagyok. Boldog új évet kíván egy igazi paleos.
2015. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%

Kockázz fel egy db lehéjazott grapefruitot, 1 db citromot és 2 vastagabb karika ananászt, ha nincs, akkor 1 dobozos is jó.

Reggel egyél meg egy közepes salátástállal, s ha még éhes vagy ehetsz néhány falat bármit.

Ebéd előtt ismét hasonló mennyiséget. Ne éhezzél!

Vacsorára zsülienre reszelt sárgarépa, retek, saláta, zöldségkeverékkel szinte bármit, még egy kis ramoládét, vagy majonézt is tehetsz rá.

Nass nincs.

Gyors eredményre számíthatsz!

2015. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Paleolit étrend: semmi tejtermék, semmi hüvelyes zöldség, semmi cukor, liszt, krumpli, rizs. Tehát, amit ehetsz: sok-sok zöldség (saláta, brokkoli, káposzta, karalábé, répafélék, gomba, karfiol, zeller, retek, paprika, paradicsom, uborka), hús, kevés gyümölcs.
2015. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Nem.
2015. jan. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Akkor fogsz fogyni, ha az inzulinszinted tartósan alacsony szinten tartod.
2015. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!