Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok e olyan diétát amivel...

Tudtok e olyan diétát amivel gyorsan lehet fogyni és egyszerő az étrendje?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 18:21
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Szerintem ne akarj gyorsan lefogyni. Nem 2 nap alatt híztál meg.

Próbálj étkezni tudatosan,sok zöldség, sok gyümölcs(de azt is tudatosan) hagyd el a szénsavas cuccokat,pl kóla, stb...

hidd el, lassú víz partot mos. Én pl már 5-kgt fogytam így. És nem éheztem a fogyókúrám alatt.

2015. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Sowilo ***** válasza:

# 21

Jó amit írsz, de... miért kell azzal érvelni egy diéta mellett, hogy ezzel nem kell éhezni? Ennek nem alapnak kellene lennie? Ez arra enged következtetni, hogy éhezéssel is lehet fogyni. Pedig nem, pár évtizede már tudjuk, hogy éhezéssel izmot bontunk, nem zsírt. Akkor meg? :D

2015. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Szia előttem szóló!

Azért írtam,hogy ne éhezéssel akarjon lefogyni,mert annyi de annyi ember ugrik ebbe a vízbe, hogy "jó,én kövér vagyok, nem eszek és lefogyoak." Úgy látom te is az a fajta hozzászóló vagy aki rögtön beleköt a másikba, bár ez engem nem igazán tud megzavarni abban,hogy hasznos információt adjak a kedves kérdezőknek. :) Szép napot kívánok neked! :)

2015. márc. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Sowilo ***** válasza:
Nem, nem kötök bele mindenbe, viszont amibe jogosan bele lehet kötni, abba igazad van, imádok belekötni. :) A megfogalmazásod volt rossz, nem az, amit írtál, fölösleges fölkapni a vizet.
2015. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!