Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi annak a bogyónak a neve...

Mi annak a bogyónak a neve amitől az ember úgy érzi, hogy jól lakott?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van ilyen?Mert úgy hallottam,hogy van.Hol lehet kapni?:) köszi a segítséget.
2015. máj. 29. 10:13
1 2
 11/14 Shai-Hulud ***** válasza:

"Én hallottam ilyen vitaminról vagy nem tudom mi ez,és feltettem a kérdést,hogy egyáltalán van e ilyen meg hogy akkor hol lehet kapni. "


Én meg hallottam a repülő spagettiszörnyről....

De megkaptad már rá a választ, ilyen bogyó nincs. Többen is írták már. Van aki száraz tényként, van aki poén szinten, de ha hiszed, ha nem, mindegyik ugyanazt jelenti.

2015. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem, nincs ilyen. van, hogy pl. a króm segít valakinek a pusztító csokivágyán vagy valami, de nincs olyan, ami jóllakást okoz, a megfelelő mennyiségű és összetételű ételen kívül.
2015. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi az EGYETLEN normális választ a kérdésemre. :)
2015. máj. 30. 10:24
 14/14 Shai-Hulud ***** válasza:
Érdekes, a többiek is azt írták, hogy nincs ilyen. Azok nem voltak normális válaszok?
2015. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!