Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 87 kiló vagyok. Merre tovább?

163 87 kiló vagyok. Merre tovább?

Figyelt kérdés

2013 elején 49 voltam, majd szép lassan feljöttek rám a kilók,de a legtöbb az ebben az évben.Vagyis 2015 nyara után.

2015 nyarán 64-65 voltam. Azóta hiztam 20 kilót. Mit tegyek? Állandóan ehetnékem van. Kivizsgáltak de semmi rendelleneset nem találtak.

Annyira szörnyű ez az egész. A napokban észre vettem a striákat mindenhol. Nagyon borzalmas.

20/L


2016. máj. 25. 17:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

nem.. anyu nem tud másmilyet főzni mert a férje csak húst hússal hajlandó enni minden nap. Zsíros töltött káposzta, szalonnával vagy fasirt krumplival, vagy hurka,kolbász stb... ilyesmi. Nagyon finnyás a férje.

épp ezért akarom ezt a koplalósat kipróbálni, csak egy kicsit, és megnézni mennyit fogyok tőle. Mert szar igy hoogy állandóan álmos vagyok, mindig csak aludnék.Nem akarok kimozdulni sem. Nyárra gondolni sem akarok hogy mi lesz. Szerintem itthon fogok kukksolni...

2016. máj. 25. 17:40
 12/21 crudy ***** válasza:
De az tök jó h zavar ez az egész. Értem h nehéz. De attól még gondolkodhatsz normálisan. Legyél vagy dagadt, vagy koplald le magad a világ aljára, ugyan ott vagy. Egészségtelen az egész és az alakod sem változni. Ha elkezdesz koplalni akkor nem fog eltűnni belőled zsír, hanem először az izom. Persze a mérleg mást mutat de lényegében a testzsírszázalékod nőni fog. Emellett ha nem eszel ugyan úgy fáradt leszel. Szerinted az emberek miért élnek, mitől van energiájuk? Hát nem fénysugarakat zabálnak. Ételt visznek be amit a tested energiává alakít. Ha nem eszel nincs energia és még szarabbul leszel. Amúgy 20 éves vagy, miért is nem főzöl te? Tudod mi kell a diétás kajához? Csirke, rizs/tészta/krumpli, zöldség és kész. Én úgy látom h csak siránkozni jöttél ide de lényegében semmit nem tettél az egészért. Ne haragudj, nem sértésnek szánom ezeket, de ha igazán meg akarod oldani a dolgot akkor csinálsz valamit, vagy folytatod az életmódodat amíg mondjuk 120 kiló leszel és az már annyira zavarni fog h tényleg elkezdesz cselekedni, persze onnan még nehezebb lesz.
2016. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A férje is feldobja a bakancsot pár év múlva. Mi lenne, ha addig magadnak főznél?
2016. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Mitől van az embernek energiájuk? Nem attól fény sugarakat zabálnak? Akkor mégis mitől? Tudod te mennyi energiát használ el az agyad? Nem hiszem hogy képes lennél fedezni azt evéssel. Egyébként tényleg fontos a táplálkozás. Pajzsmirigy vizsgálatod is volt kedves kérdező?
2016. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Ne zabálj. Nem az anyukája kajája itt a probléma, hanem h nem bir leállni az evéssel. Önuralom, külömben meg szokj hozzá.
2016. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Éppenséggel ehetsz zsírosan, heti un. ketogén diétát csinálsz. Én pl. most kolbászos tojásránottát eszek,csak kenyér nélkül. :-)
2016. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ne keressük a kifogásokat!


Nekem is volt annó egy iylen időszakom, de változtattam és azóta is folyamatosan csinálom.


Csakis egészséges életmóddal lehet tartósan lefogyni. Az meg megint egy kifogás, hogy csak zsíros szarokat tud csinálni anyukád. 20 évesen nem gondoltál arra, hogy ideje megtanulni főzni?


Sovány húsok: csirke, pulyka, halak

zöldségek, megfelelő fehérje, tojás stb és a sok szar cukor fehérliszt elhagyása.


Szinte alig telik időbe megpárolni 1 adag brokkolit, kifőzni egy adag barnra rizst, csirkt megcsinálni.


Sajnálom, de nem fogom itt tutujgatni a kis lelkedet, mert azzal gyakorlatilag semmit nem érünk.


Változtass és kezd el ma. Hidd el később rosszabb dolgok, akár egészségügyi gondok is lehetnek.


Elmondom neked őszintén én a 7végén voltam vendégségbe és nem zabáltam halálra magam, pedig 90 %ba csak zsíros és rossz kaják voltak, de találtam barnarizst, zöldaégeket és csirkét a kaják között, figyeltem az adagokra és fogytam !!!


Szóval csináld ennyia lényeg.


Ha gondolod segítek étrendbe, de ehhez muszáj akaraterőnek lennie és elszántságnak.

2016. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy pár hét koplalás után benevezhetsz a 100+ kategóriába.

Ha fogyni szeretnél: ésszerűen megtervezett diéta+ mozgás kell. (Nekem eddig 4 hét:-9.5kg! És egy percet sem voltam éhes!!)

Olvasgass kicsit a témakörben.

2016. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Fogj egy papírlapot, és írd le az előnyeit és a hátrányait annak, hogy most ennyit eszel - zabálsz. A lista talán meggyőz, hogy nem kellene tovább ezt az életmódot folytatnod.

Aztán tojd le az embereket, és mozdulj ki. Sétálj. Sokat. Kell a mozgás, és ekkora passzivitás után talán nem a futással kellene kezdeni, de a séta, később gyorsgyaloglás is segíteni fog. Ha szétnézel az utcán, meglátod majd, hogy vannak nálad kövérebbek is, és ők is kimozdulnak, szóval a túlsúly nem ok arra, hogy bezárkózz.



Utolsó válaszoló: csak szólok, hogy valószínűleg te sem jól csinálod, túl sokat fogytál rövid idő alatt. Alighanem túl kevés kalóriát fogyasztasz, és hiába nem érzed éhesnek magad, mégis koplalsz. Ha nem így van, és nagyon-nagy túlsúlyról indultál, akkor nem szóltam, bár akkor is érdemes megvizsgálni, hogy nem kevés-e a kalóriakereted. Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ennyit lehet zsírból fogyni, a többi víz/salakanyag, rosszabb esetben izomveszteség.

Érdemes a körméreteket is mérni, nemcsak a mérleget figyelni.

2016. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nyugi nem koplalok, dietetikus állította össze az étrendem.

Sajna 25-30-ból van mit fogyni ;)

2016. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!