Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 87 kiló vagyok. Merre tovább?

163 87 kiló vagyok. Merre tovább?

Figyelt kérdés

2013 elején 49 voltam, majd szép lassan feljöttek rám a kilók,de a legtöbb az ebben az évben.Vagyis 2015 nyara után.

2015 nyarán 64-65 voltam. Azóta hiztam 20 kilót. Mit tegyek? Állandóan ehetnékem van. Kivizsgáltak de semmi rendelleneset nem találtak.

Annyira szörnyű ez az egész. A napokban észre vettem a striákat mindenhol. Nagyon borzalmas.

20/L


2016. máj. 25. 17:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ne bolondulj már meg, kislány, egy alma? Izmot akarsz bontani és tápanyaghiányba belebetegedni? Nem elég a testednek a felesleg terhe (ami még nem olyan vészes az egészségedre, de most már ideje változtatnod)? Ne végletekben gondolkodj s ne cukrot egyél csak, ha fogyni akarsz, alma, ez akkora idiótaság.


A hús pont jó a fogyáshoz, a zsír is, laktató s az inzulinválasz se nagy (a zsírnál nulla). Ha zöldséggel eszed őket s azért persze nem akármennyit, az pöpec. Már ha bírod a kevés szénhidrátot, ha nem, akkor főzöl egy kis rizst vagy kölest vagy akármit, ha kell. 20 éves vagy, csak tudsz magadnak főzni valamit, ha kell.


Először is megnézném, mennyit eszem, amivel így hízom. Lehet, hogy kevésnek tűnik, de sok, vannak elég durván tömény ételek, amikkel semmi baj, de ha eszel egy tállal, az már más.

2016. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!