Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » P57 Hoodia? Tapasztalatok?

P57 Hoodia? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 16:22
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
35%

Kérlek.

Én nem érzek (jelenleg) mellékhatást, igaz, csak napi egy darabot veszek be reggel 3 deci vízzel. A vérnyomásra is szedek gyógyszert, de abban sem érzek különösebb változást. Lehet, hogyha lemegy 8-10 kiló, az is lejjebb megy és esetleg módosítani kell majd az adagot :)


Nem vagyok benne egészen biztos, hogy az ismerősödnél a P57 okozta a panaszokat. Úgy gondolom, hogy napi 1 kapszulától nem kéne panaszoknak lenni. Ha kettőt szed, csökkentse egyre, tesztelni kéne. Lehet, hogy a radikális étrend módosítás is az oko közt van.

2010. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:

Én is napi egy kapszulát szedek,nem is mernék többet,mivel nekem is magas szokott lenni a vérnyomásom.Az ismerősöm is csak egyet szed/szedett naponta.Nekem most a wc-re menetellel vannak gondjaim,hogy nagyon ritkult a dolog.:)

Arra gondoltam,hogy esténként beveszek egy szűztea kapszulát,mert az máskor meghozta a hatást,csak nem tudom a Hoodia-val együtt szedve nem e lesz tőle valami baj.

2010. nov. 2. 13:00
 13/58 anonim ***** válasza:
100%

Nos, igen... erre én is számítottam, így is történt. Ezelőtt minden reggel el tudtam intézni, amit kellett, mostanság 2-3 naponta kb. Persze ebben az is benne van, hogy jóval kevesebb anyagot juttatok az emésztőrendszerembe. Tehát "összevárja" azt a mennyiséget, ami üríthető. Mivel szorulásról nem beszélhetek, nem jutott eszembe, hogy valamivel "megsegítsem" a bél passzázst.

Nem gondolom, hogy összeveszne a szűztea kapszulával, a Hoodia támadáspontja nem a gyomor-bél rendszer.

2010. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is ez a furcsa,hogy azelőtt naponta,most meg nagyon ritkán.:)Azért kipróbálom a szűzteát mellé,mert egy kis anyagcsere gyorsítás biztos nem árt.:)Amúgy nagyon meg vagyok elégedve a Hoodiával,mert ha beveszem tényleg nem vagyok éhes,úgy kell magamat rábeszélni,hogy egyek azért valamit mégis.DE mint azelőtt soha,most elég a jóllakottsághoz 1 joghurt,vagy épp két alma!Régen más,orvos által felírt gyógyszert szedtem(Isolipan)de visszavonták,mert szívproblémákat okozott.Nekem nem,legalábbis nem vettem észre.Attól is gyorsan lehetett fogyni,szintén az agyra hatott,vagyis nem voltam éhes.Másfél hónap alatt 18 kg-ot fogytam,meg ami nagy szó,volt lelkierőm mellette tornázni is.Nekem,aki mindig felmentést kért tesiből a suliban... :)
2010. nov. 2. 21:13
 15/58 anonim válasza:
100%

Kicsit későn írok, de én is most próbáltam ki, 2hete szedem, eddig bevált.

viszont érdekelne h van-e vki aki emellett fogamzásgátlót is szedett? és milyen tapasztalatai vannak/voltak? mert a nőgyógyászom tett egy olyan megjegyzést, hogy talán ez gyengítheti a fogamzásgátló hatását..

2011. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim válasza:

kedves kérdező.mik a mostani tapasztalatok?hatásos?érzel valami mellékhatást?

Én most szándékozok venni,ezért kérdezem.

2011. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:

Én is nagyon kíváncsi lennék a folytatásra, írj légyszi kérdező!

Ha valami folytán abba is hagytad, akkor is írd le kérlek az addigi tapasztalataidat!

Köszi!

2011. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim válasza:
utolsó elöttti vagyok,nekem nagyon erős hasmenést okozott,ráadásul elég nagy fájdalmakkal.bár szerintem én hamisitványt vettem,mert azt írják az eredeti kapszulába fehér folyadék van ebbe meg egy sötét barna folyadék volt.az eladó azt írja 2 fajta van amit én vettem az az erősebb.sajnos úgy néz ki a mensesem is megváltoztatta.nem jött meg a vérzésem,de a teszt nem mutat terhességet.én már abbahagytam,nem merek tovább kockáztatni.
2011. máj. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim válasza:
100%
Hali! Én fiú vagyok! :) Én majdnem 1,5 hónapja szedem,és fogytam több mint 21 kilót. Mellesleg azt h kiürült a belem meg gyomrom,nem számoltam hozzá. Oda én egy 5 kilót számoltam. Tehát, ürüléssel,fogyással együtt 26 kiló körül vagyok. Mielőtt nekiálltam szedni,zabagép voltam. Össze vissza kajáltam mindent több ezer kalóriát vittem be nap mint nap. 6-7-8 ezret is akár. Most napi 500 kalóriával simán kihúzom. Csirkemell és pároltzöldség az ebédem,ami összesen 350 kalória a reggelim sima zöldségek. (retek,uborka,paprika,paradicsom,stbstb) délután nem eszek, ha ebéddel késnék 3 ig mindenképpen megeszem,mert utána már nem eszek. Nem vagyok fáradékony,semmi panaszom nincs,még ugysem hogy mellette konditerembe járok. A kondiban,gyúrok és a cardiot is csinálom,hogy a cardio ne építse le az izmaimat. Ha úgy nézzük h az izom nehezebb mint a zsír,akkor sokkal többet fogytam,mert izom az jött föl rám bőven,viszont a hasam meg a kis zsírpárnák tünedeznek el szépen.egy de van olyan ruhadarab h 2 méretettel kéne kisebb. mivel még tart a kúra,ezért nem vettem új ruhákat. kicsit bohócosan nézek ki,de az egész ruhatáramat le kéne cserélni. nyárig tervezem szedni,és akkor majd még irok,hogy mi lett a végső szám.
2011. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:

De jó ezeket olvasni!!!!

Ma vettem a pingvin patikában 2999-ért akciósan, és már nagyon várom a hatását!!!!

2011. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!