Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » P57 Hoodia? Tapasztalatok?

P57 Hoodia? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 16:22
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim válasza:

Szia!


Körülbelül egy hónappal ezelőtt kezdtem el szedni, és nagyon megtetszett, mivel olvastam, hogy 100%-ig növényi eredetű. Ezért bátran bele is vágtam, és azóta (pontosan nem tudom mennyit fogytam, nem szoktam magam mérni, számomra elég ha látom) de nagyon látszik a hatása, és többen meg is dicsértek, és ez nekem elég is. :) Persze ami a legfontosabb, hogy jobban, könnyebben érzem magam azóta. Viszont olyat is hallottam, hogy van akinek nem válik be, meg hogy szerinte nem ér az egész semmit, nekem kifejezettem bevált.


Sok sikert kívánok, remélem te is hasznát veszed majd! :)

2012. febr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 ildike84 válasza:
Sziasztok!Rajtam mindig volt kb.10 kg fölösleg.Én egy hónapja kezdtem el szedni napi kettő szemet.Napok alatt lement 2-3kg és hányingerem van a kajáktól. Előtte nagyon édesszájú voltam és egy bonbon már 4 napja figyel a szekrényben.Igaz nekem közben abba kellett hagynom, de azóta megint el kezdtem és -4 kg-nál tarok.Csak ajánlani tudom.Viszont én a mellékhatásokat is megtapasztaltam.
2012. márc. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 MUSZO74 válasza:
Ildike84-nek: milyen mellékhatásokat tapasztaltál? én most szeretném megint elkezdeni. Mikor először szedtem, nagyon rosszul éreztem magam egy pár napig. Erős szívdobogás, nem tudtam aludni, rossz volt a közérzetem... De ezek pár nap után elmúltak.
2012. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 ildike84 válasza:
Az előttem szólónak:igen nekem is ezek vannak,de már csökken a mellékhatások erőssége.Sokat iszok rá és most már a szapora szívverés csökkent.nem egész napos csak néha jelentkezik.Alvásban is zavar,de az is már ritkább mint az elején.Mivel pár hónap alatt szép eredményt lehet vele elérni így tovább szedem.Ennyit megér.A gyomrom is összeszűkül tőle. És tornázom is mellette.
2012. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim válasza:

Nos, kedves kérdező, segítenél nekem?

Nem olvastam végig a válaszokat, mert alig bírok fent lenni, de úgy érzem, itt talán vki tud segíteni. Ma vettem be az 1. kapszulát, és borzalmasan érzem magam. Szédülök, hányingerem van, és ha bármi kajára, vagy a gyszerre gondolok, majd kidobom a taccsot:(

Szeretném tudni, hogy esetleg neked (vagy vki másnak) volt-e hasonló tünete, normális-e, vagy ez egy véletlen egybeesés vmi más problémámmal? Ill. mennyit sikerült azóta fogynod? köszönöm, és bocsi, h itt kérdeztem!

2012. márc. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim válasza:

Sziasztok! Én 5 napja szedem, de azért is kerestem rá a mellékhatásokra, mert tapasztaltam. Én elvileg eredetit szedek, anya munkatársa veszi, ő már használja egy ideje és neki nagyon bevált, de szívdobogást ő is érzett. Én első 4 nap reggeli előtt vettem be. Első nap éreztem is szívdobogást és pörögtem és éhes sem voltam, reggelinél még annyit ettem, mint szoktam, de utána napközben csak egy banánt, meg még valami gyümölcsöt. Következő napokban is hasonló érzés, bár a szívdobogás szinte teljesen elmúlt, de volt amikor már szinte rosszul voltam a kajától és nem kívántam igazából semmit. Alvásproblémáim mondjuk voltak, nem igazán sikerült aludnom. Eddig nem is lenne semmi gond, de az ötödik napon (akkor reggeli után vettem be) mintha megint megjött volna a mensesem, pedig másfél hete jött meg és rendesen abba is hagyta, nem volt semmi fura. Igazából nem fáj semmim, nem vagyok rosszul, (fiúk lehet, hogy ezt most nem értik), de nincs is olyan érzésem, mint amikor megjön. Nem tudom, hogy reggel mi lesz, de remélem nem kavar be a hormonháztartásba (nem szedek fogamzásgátlót).

Mivel még kb a 2. oldalon írta vki, hogy neki is volt hasonló problémája, remélem vki tud tanácsot adni.

Azért nem fejezem be, mert írtátok, hogy egy hét után általában elmúltak a mellékhatások, de ha vmi komolyabb lesz, akkor biztos, még várok 1-2 napot.

2012. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim válasza:
[link] Én erről az oldalrol rendeltem :) eredeti lehet?:)
2012. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim válasza:

sziasztok köszönöm az előző véleményeket. 160 cm vagyok és volt hogy 85 90 kiló is voltam már mindent ki próbáltam , kort nem említenék mivel elég fiatal vagyok még általános iskolába járok.. minden gyereknek meggyűlik a baja a súlyával ha cikizik végette.. elkezdtem ezt szedni és naponta egyszer eszem, egy hozzá értő szerint ez nagyon kevés de azért tudtam megállni mert ez is segített és agyban eldöntöttem hogy nem eszem és kész.. mellékhatások: elég sokat voltam kedvtelen én akit alig lehet lelőni mindig vihog és szédülés szívdobogás is megjelent.. most tartok a 13. szemnél és elég sokat fogytam.. most megpróbálok rá állni a rendszeres táplálkozásra, hátha akkor nem fogok egész nap éhezni.. érzem hogy korog a hasam de amúgy meg nem tudok enni ez elég fura..

annyit tudtok segíteni hogy leírjátok mit esztek mert én szinte semmit és félek ha újra eszem keveset is akkor nem lesz hatása..előre is köszi..

2012. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 aNyuszka válasza:

Sziasztok!

48-as hozzászóló, remélem már nem szeded a bogyót, ilyen fiatalon, növésben lévő szervezetnek nem hiszem hogy jót tesz:(

Viszont leírnám én is a pozitív tapasztalataimat:) 3 gyerek után, 102 kiló voltam tavaly augusztusban, ekkor sokalltam be, egyéb módszerektől, diétával, stb. 84-ig mentem le idén márciusig. Ekkor nem tudom mi történt, de elkezdtek visszafelé jönni a kilók, május elején 89 voltam, mikor "találkoztam" egy barátnőm által a hoodiával (ő 2 hónap alatt fogyott 82-ről 68-ra azóta is tartja), meg is rendeltem, el is kezdtem szedni, a mérleg: 1 hónap -8 kiló:) Az első két napban nem éreztem semmit, utána volt étvágycsökkenésem. Volt olyan nap is, mikor benyomtam egy tábla rizsescsokit, utána kis lelkifuri, kalóriatáblázat, (soha az életben előtte nem számolgattam kalóriákat) de még azzal együtt sem értem el az 1100 kalóriát sem.:D Most kb. másfél hete nem sedem mert nem jött még meg a következő adag, de ezalatt is fogytam még 2 kilót. 70-ig szeretnék lemenni, úgy gondolom menni is fog:) Pici negatívum, hogy néha nekem is mint több hozzászólónak szűztea kapszulához kell nyúlnom bizonyos okokból, továbbá a havim elég gyenge lett. Viszont tele vagyok energiával, félreértés ne essék, nem pörgök, csak épp nem vonszolom magam mint egy csiga, mint egy-két keményebb diéta 3.-4. napjától régebben....és ugye milyen furcsa érzés az enni imádó hűtőnyitogatóknak hogy nincs kínlódás esténként???:D Szóval nekem nagyon bevált! Sok sikert mindenkinek!

u.i. akitől rendelem, az nem fogja már forgalmaznia p57-et, mert rengeteg a hamis a piacon és vannak korszerűbbek is már, ő most a hoodia 6000 nevű készítményt ajánlotta. Állítólag ugyanez, csak nincs mellékhatás...kíváncsi leszek!

2012. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim válasza:

Sziasztok! Én is innen rendeltem: [link]

Első szem után vagyok, reggeli előtt - utána egy kicsit szomjasabb voltam, de már most azt érzem, hogy kevésbé vagyok éhes így ebéd előtt, mint mondjuk tegnap. Engem érdekelne az utolsó hozzászóló Hoodia 6000 nevű készítménye, illetve, hogy az mennyibe kerül, miben különbözik, esetleg tudna-e adni valami elérhetőséget, ahonnan tuti eredetit tudok rendelni. Sajnos engem a hologram nem nyugtat meg, kínában nagyon egyszerű ám olyat nyomni, meg eredeti dobozt, stb... Én most rendeltem először, de olyan helyről szeretnék ezután, ahonnan már TI is, akiknek bevált rendeltek... Sosem lehet tudni... Érdekelne a fogamzásgátlós kérdés válasza is, én is szedek mellette azt is... Köszönöm szépen!

2012. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!