Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » P57 Hoodia? Tapasztalatok?

P57 Hoodia? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 16:22
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is ettől az eladótól rendeltem (salvatore7) :) Nemrég kaptam meg tőle a 2. dobozzal és szerintem ez igazi. Már az első doboz is nagyon jó volt. Az étvágyamat teljesen elveszi. Eleinte volt egy kis mellékhatása (nehezebben aludtam el és volt egy kis vérnyomás ingadozásom, ami abban nyilvánult meg, hogy a bevétel után egy kicsit megemelte a pulzusomat, de pár perc alatt ez el is múlt) Lehetséges, hogy nem is a hoodia okozta ezt. :) Kb. 1 hét után már semmi kellemetlenséggel nem járt a szedése. Csak jó tapasztalataim vannak azóta ezzel kapcsolatban. Tudni kell rólam, hogy mániákus mérlegelő vagyok, sok diétám talán ezért is mondott csődöt, mert minden nap mértem magam, volt, hogy akár 5x-6x is... :S Tudom ez már beteges :D És amikor nem mozdult a súlyom, akkor elkeseredtem és volt, hogy abbahagytam az elkezdett diétát. Most a Hoodia szedése alatt szerencsémre lemerült az elem a mérlegemben és nem vettem bele másikat, hogy nehogy kísértésbe essek és újra méregessem magam. 68,5kg-mal indultam. Az első doboz hoodia elfogyása után vettem elemet és megmértem magam. 64,3kg voltam. Nem hittem a szememnek. :D Sokszor jártam már a 65 kg közelében, de soha-soha nem sikerült átlépnem. És vééégre a hoodia segített. :) Anélkül, hogy éheztem volna. Ettem én mindent amit megkívántam, de ugyebár a bogyó miatt nem sok ment le a torkomon. Napi kb. 1000kcal lehetett amit megettem, de volt, hogy kevesebb. Azért igyekeztem úgy enni, hogy minimum 1000kcal meglegyen, mert ez alatt tudom, hogy nem egészséges... Írták itt mások, hogy volt, hogy úgy kellett erőltetni az ételt..hát ezzel én is így voltam. :) Nem kívántam igazából semmit. Sokszor azt vettem észre, hogy hoppá már este van és én csak délben ettem pár kanál levest. Én az erősebb változatot rendeltem, a már fentebb említett eladótól és maximálisan meg vagyok vele elégedve. :) Jelenleg is szedem a bogyót, hamarosan újra mérlegre is állok majd. :) Bocsánat, hogy egy kicsit hosszúra sikerült a mondókám. :) 25/L

2011. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim válasza:
Sziasztok! Most kezdtem szedni ezt a csodabogyót, ma vettem be a 4. szemet, 1 nap 1-et szedek, és már 1 kiló mínuszt tudok magam mögött. Az első 2 nap nem érzékeltem semmit, de tegnap meg ma határozottan nem volt étvágyam. Csak ajánlani tudom. Nekem semmi mellékhatás nem jelentkezett még eddig. Láttam, hogy van ennek a bogyónak valami erősebb változata is. Nekem egyenlőre jó ez is. A vaterán is sokan árulják. Én nem ott vettem, de ha ezt előbb tudom akkor biztosan ott rendeltem volna, mert nekem 3990 ft-ba került:(
2012. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 nagyheni1818 válasza:
Sziasztok. Én is most vettem és azt kérdezném hogy én 177 / 75 vagyok és mennyit kell bevennem egy nap? 1-2? mert úgy igazán nem tudom vagy 10kg-ot szeretnék leadni. És hogy reggeli előtt kell bevenni vagy hogy? Ti hogy szoktátok? Köszönöm! :-)
2012. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim válasza:
Sziasztok, láttam hogy beszéltek Salvatore7-ről. Anno rendeltem tőle énis, és tényleg be vált. Szeretnék tőle venni ismét, de sajnos azóta már töröltem magam a vateráról. Nem tudná nekem valaki megadni az e-mail címét? Előre is köszönöm.
2012. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim válasza:

Sziasztok!

Soha nem voltam vékony, de nem is zavart. Duci modellkedtem és élveztem az életet. Ha mosolyogsz és elfogadod magad, ápolt vagy , hidd el más is elfogad.

Sok szert, ötletet kipróbáltam, hisz azért bennem is motoszkált a kisördög, de amit nagy szenvedés árán lefogytam, annál sokkal több jött vissza.

Egy igaz módszer van, egyél azt és annyit amit kívánsz, de minimum egy órát mozogj naponta.

Ez mindig bejött és ezzel szuper formás voltam.

Viszont, mint anya , mint üzletasszony, mint harmadik műszakbéli varrónő egy percem sincs a testmozgásra. Ha egy órát mozgok, akkor vagy a számláimat nem tudom fizetni, vagy nincs a családomnak vacsora esetleg tiszta ruha.....közben pedig múlnak az évek a fejünk felett és azért én is éreztem a 25 kiló felesleget + mivel a szülések után visszeres lett a lábam, a vizesedés sem volt kellemes.

Szumma szummárum....Vaterázom és én ott találkoztam a HOODIA P57 hirdetésével és miután elolvastam róla az infót, rendeltem is.

45 évesen nem a csodára vártam, csak egy kis segítséget szerettem volna a természettől. Hozzátenném, hogy szereintem nekem is magasabb a vérnyomásom az átlagnál és minimum három tejes hosszú kávét is iszom naponta.

Én csak pozitívan írhatok.....szuper!!!!!!

Tényleg csökkenti az éhséget, sokkal telítettebb vagy energiával, nem csak azon kattogsz, hogy ezt is ennél meg azt is.....eszedbe se jut, sőt a kedvenc kajáimat is simán kikerülöm . Ha eszem hamarabb szól a szervezetem, hogy elég , tele vagyok!

De ami számomra nagyon fontos, hogy nem vizesedik a bokám és az alsó lábszáram. Este ha fürdöm, újra a saját lábaimat látom és nem egy elefánt tappancsait. :)

Ami nagyon fontos, az az, hogy napi két liter folyadékot inni kell, hisz ez mossa át a szervezetünket, így ürül a méreganyag és nem ucsó, hogy a bőrünk is feszesebb.

Szép az arcom, feszes azt is megkockáztatom, hogy 5-6 évet le tudnék tagadni azóta.

Én sem a kávéról sem egyébről nem mondtam le, két szemet szedek naponta , reggeli előtt és ebéd előtt.

Nekem nagyon bejött és bár a kilók lassan olvadnak és nem úgy ahogy írták, hogy egy hónap 8-10kiló.....higgyétek el szuper.

Egészségesebb vagyok és tökéletesen elégedett a havi 2-3-4 kiló fogyással is.

Természetesen ez az én véleményem és szervezetem reakciója, de remélem azért elfogadjátok.

2012. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim válasza:
Ha duci voltál egész életedben,akkor hogyan lehett szuper formás a látod?
2012. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim válasza:
Ha duci voltál egész életedben,akkor hogyan lehett szuper formás alakod?
2012. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim válasza:

Üdv:)

Én is most akarom elkezdeni ezt a hoodiát,és az lenne a kérdésem,hogy ettől az 5-8 kilós fogyástól nem ereszkedik meg a bőrötök?(van egy ismerősöm,aki rengeteget fogyott,(nem így)és neki a hasán ott maradt a megnyúlt bőr).Ez nem marad ott?visszahúzódik?

2012. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 amorthb válasza:
Sziasztok! Én is tőle rendeltem és valószínűleg eredeti, mert hologrammos a doboz, a bogyóba P betű van vésva, és nem magyar a csomi sem...ma vettem be az első bogyót, cél -15 kiló:)
2012. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim válasza:

Sziasztok!

Én ma vettem be az első bogyómat a (Hoodia p57)reggel.Már utána fél órával kezdtem reggelizni és pár falat után tele éreztem magam.Nem nagyon akartam elhinni hogy ez a kapszula erre képes de az ebédemet is úgy kellett le eröltetnem a torkomon és egyáltalán nem kívántam. De enni azért kell. Viszont nekem annyi mellékhatás lépett fel hogy fáradt vagyok tőle és erőtlen. Remélem elmúlik,de az se biztos hogy attol van. Majd egy hónap múlva remélem -6 kilóval a hátam mögött fogok visszatérni ide hogy leírhassam pozitív tapasztalatomat.

2012. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!