Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » P57 Hoodia? Tapasztalatok?

P57 Hoodia? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 16:22
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim válasza:
Hát nekem személy szerint nem igazán vált be,sőt még éhesebb is lettem tőle! :| Hát,ez van.
2012. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim válasza:
Ugye tisztában vagytok vele, hogy hogyan veszi el az étvágyat a Hoodia?? Pajzsmirigy túlműködést okoz! Ettől van a szapora szívverés és a fogyás! Tehát felborítja a pajzsmirigy működést és a hormonháztartást! Függetlenül attól hogy állítólag természetes alapanyagokból készült árt a szervezetnek!!!! Az ópium is természetes anyag mégsem ajánlott a fogyasztása....
2012. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim válasza:

Én azt nem értem, hogy amikor először rendeltem akkor egy levéltől fogytam (magamhoz képest) sokat, teljesen azt adta amit kívántam tőle, azok a pozitív hatások amiket mások is írnak: nem ettem, nem is kívántam még a kedvenc kajáimat sem. Már csak azért tartottam, hogy ha rám jön a menszesz előtti héten a zabálhatnék néha-néha beszedtem és jó volt, egy 30-as levél nekem eltartott vagy két hónapig mert olyan erős volt rám hogy néha két három napot is kihagytam a bogyók szedése közben úgy h rám sem jött a zabálás.

MOSTMEG: eggyáltalán nem hat! de semennyire sem! Most nézem a levelet és hiányzik 20 db és semmi! Olyan tneteim vannak mint azoknak akiknél szintén nem hat: ugyanúgy zabálok, ráadásul nagyon kívánom is és főleg a csokikat, édességet amiket eddig sohasem, max menszesz előtt vagy nagyritkán, nem vagyok édesszájú egyáltalán. Már mindenre gondoltam, biztos boldogtalan vagyok vagy sok a gomba a szervezetembe és azért kívánom a cukrot. Olyan március/áprilisban szedtem el az utolsót a sikerhónapokban, eddig nem vettem anyagiak miatt sem meg még úgy ahogy "tartott" a hatása, nem híztam fel. Ami még érdekes hogy azért kezdtem el szedni újra mert amit már írtam: mostanában nagyon nagyon zabálom a csokikat, pékség cuccokat. Nem tudok továbbra sem megszabadulni a gondolatuktól. Még tornáztam is, igazság szerint nem a hájam miatt vagy a súlyom miatt szedném megint, hanem hogy ezt a nagy kívánós időszakomat abbahagyjam.

2012. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim válasza:
Viccen kívül 20 kgt fogytam vele,szívesern osztok meg képeket az eredményről és centiket.. 79 kg-ról indultam és most 59 kg vagyok! Nekem sikerült!
2013. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 nagykriszta85 válasza:
Timcsu777! Megosztanád velünk, hogy honnan rendelted a Te Hoodiádat? Sokat segítenél vele! Köszi
2013. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 Pixie210 válasza:
igen, az eredetit szeretném megvásárolni én is ami nekem is bevált tavaly szintén.
2013. júl. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim válasza:
Én is kipróbáltam, semmi bajom nem lett tőle csak fogytam :). Viszont nem mindegy, hogy honnan rendeled, ha vásárolsz.A barátnőm például elsőre nem onnan rendelte ahonnan én( [link] és nem eredeti kapszulákat kapott. ezt onnan tudtuk, meg, hogy amikor elkezdte szedni akkor panaszkodott, hogy semmit sem fogyott, pedig már egy hónapja szedi és ekkor összehasonlítottuk a kapszulákat. Fontos, hogy a termék hologramos legyen. Remélem segítettem :)
2014. máj. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim válasza:

Sziasztok!

Van aki esetleg most is szedi?? Most szeretnék rendelni.

Honnan rendeljek és mennyit?

2014. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!