Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » P57 Hoodia? Tapasztalatok?

P57 Hoodia? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 16:22
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim válasza:
Utolsó előtti! Te melyik fajta hoodiát használod? Annyi hamisítvány van a neten, hogy nem tudom melyiket merjem megrendelni... Érdekelne olyannak a tapasztalata aki régebb óta fogyasztja és eredményeket is ért vele. Köszi!:)
2011. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim válasza:

15:11-es!


Én is a Pingvin patikás 3.000,- Ft-os spray-t vettem meg. Nekem azt mondták, h abban nincs hatóanyag, ahhoz képest másfél hét alatt 3-4 kg ment le, nem nagy súlyból. Még kb. 6kg-ot akarok fogyni, és rendben is a dolog.

2011. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim válasza:
ha a fiú utolsó előttire gondolsz,akkor én vagyok az. én a kapszulásat eszem,nem netről rendelem,hanem anyám egyik kollégájától veszi a korházban... eddig 26 kilónál tartok :) 2 hónapig szedtem,másfél hete nem szedem. és nem vagyok éhesebb nem eszek többet,meg tudom állni h ne zabáljam szét magam. szépen lassan mennek lefelé a kilók :)
2011. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim válasza:
én a fogyi.ws-ről rendeltem. az hamisítvány?
2011. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim válasza:
Utolsó: Én is a fogyi-ról rendeltem,az nem hamisítvány,anyukám munkatársai is onnan rendelik. Az egyikükön nincs is túl sok felesleg,mégis 1héten lement neki 2kiló.
2011. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim válasza:
És ti emellett mit esztek?
2011. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim válasza:
Én most gondolkozom, hogy kellene venni, több is van fent interneten licites oldalon is, de nemtudom, hogy eredeti e vagy sem. Azt írja eredeti, de honnan lehetne azt tudni?
2011. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Húú,nagyon régen nem voltam ezen az oldalon és meglepődve olvastam mennyi hozzászólás érkezett az elsőre bugyutának titulált kérdésemhez.:)

Közben én abbahagytam a Hoodia szedését,mert aki rendelte nekem,az abbahagyta,másik ismerősöm meg vett a vateráról,ami hamisítvány volt,mert nem olyan színű volt benne a zselés anyag,mint amit régebben szedtünk és a hatása sem volt meg.Rengeteg a hamisítvány,ne dőljetek be annak,hogy valaki ismeretlenül azt ígéri,hogy ez tuti eredeti... A fogyi-s oldalról rendeltük régebben,nagy tételben és akkor jelentős árengedményt adtak rá.Sajnos ez a forrásom szűnt meg,mert aki rendelte,már nem szedi.:( DE mivel fogynom még mindig kellene,ezért azt hiszem rendelni fogok magamnak,még ha drágább is így.

Szeretném ha írnátok,hogy ti hol tartotok,mennyi idő alatt,mennyit sikerült leadni szeditek e még,tartjátok e a súlyotokat,esetleg jelentkeztek e mellékhatások?

Előre is köszönöm mindenkinek!

Az egy szem fiú is jó volna ha jelentkezne,hogy hol tart most.

Mindannyiótoknak gratulálok a fogyáshoz!

2011. szept. 24. 17:31
 29/58 anonim válasza:

Sziasztok! Én mst akarok rendelni a hoodia p57-e. A vaterán találtam egyet, rá kérdeztem az eladótól,h eredeti, és azt állítja,hogy igen...hát nem tudom, ez azért még nem 100%!


[link]


Sztetek rendelhetek innen? Sokat segítenétek,ha megnéznétek!

Köszönöm szépen!:)

2011. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 Mamka82 válasza:
Én is ettől az eladótól rendeltem tegnap, hát izgatottan várom hogy milyen lesz.... A kérdés-válaszoknál elég sok pozitív visszajelzés van ( [link] Te már megrendelted azóta gondolom, mik a tapasztalataid? Emellett diétázni is kell vagy a hatását követően alakul ki a kevesebb fogyasztás?
2011. dec. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!