Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aki nem hagyja sírni a babáját...

Aki nem hagyja sírni a babáját, hogyan altat?

Figyelt kérdés

Sajnos nálunk nem alszik sehogy, csak hordozóban, vagy cicin, de bármennyire is mély álomban van, azonnal felkel, ha leteszem.

Sírás nélkül nem megy az alvás, de sokáig nem hagyom, és legtöbbször nem alszik el.

Nemsokára 2 hónapos


2023. máj. 17. 09:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Velem alszik éjjel. Cicin elalszik, aztán magam mellé teszem.
2023. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem tudtam volna a gyerekkel aludni,egyszerűen nem érzem biztonságosnak. Csak ha fekszem mellette mint egy kérdőjel (az a bizonyos C tartás) vagy vigyázzba vágom magam háton..hát ki tud úgy aludni? Én nem tudtam.

Babaobolben,babafeszekben nem maradt meg. Az első hat hetet végig ordította,utána két és fél hónapos koraig egyre ritkultak az orditasok. Most harom honapos mult,egész tűrhető a dolog. Én az első hat hétre nem emlékszem,annyira kivoltam. Most durvan le leszek szólva,de nekem volt olyan,hogy egy egy órát hagytam uvolteni,mert már hallucinaltam,és szúrt a szívem is,segitsegem megnem volt. Amúgy sem ertek egyet ezzel a ne hagyd sírni dologgal,persze szándékosan ne,de manapság már emberkinzas kategóriába illik,amit az anyáktol elvárnak,nekem meg még nem sikerült alvás nélkül pár napnál.tovabb bírni. Nem ettől lesz pszichopata kötődes zavaros a gyerek. Nem azt mondom hogy hagyd.bombolni ha tudod,de van egy határ,és ha a te egészséged tönkremegy az nem biztos hogy visszajön. Most sem alszom többet négy öt óránál egy nap,ezt is tobb reszletben,és még mindig csak úgy megy,ha néha néha bizony sirdogal (már nem.uvolt.hala.istennek)

Neked már lassan két és félhónapos,ha látsz kicsi javulo tendenciát,akkor van remény rá hogy pár hét és jobb lesz.

2023. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

12 köszönjük,de nem ez volt a kerdesea kérdezonek.

Azt nem írtad hogy altatsz,csak felsoroltak neked milyen rossz volt,még bömbölt a gyereked

2023. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%
Én se értem ezt a 12-es kommentet hogy jön ez a kérdéshez :D
2023. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
92%
Komolyan vannak olyan anyák akiknek ordít a gyerek és az mellett nyugodtan tudnak szundikalni?
2023. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
84%
14 én sem értem de felhúzták magam 😆😆
2023. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
*Felhúztam
2023. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Gondoltam hogy felhúzzátok magatok,ez van,sajnálom.🤷🏻‍♀️ Feltételezem,hogy a kérdező is szeretne aludni,különben nem lenne probléma altatgatni. Én végig olvastam a válaszokat,de nem találtam olyat,amiben az anya tudott volna aludni (ha csak a baba nem hagyja). Én is végig próbáltam mindent,semmi nem használt, a hatodik hét után raktam le hogy több nap nem alvás után egy,másfél órát "szundikalhassak". Nyugodtan el lehet ítélni és le lehet pontozni érte,nem érdekel. 12es voltam.
2023. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
84%

Csak a fejem csóválom az ilyen embereken ...

A f@szerdobe még jól beleszaladtál.nem is a kérdésre válaszoltál,csak ideraktad a saját hulyesegeidet.magadnak koszonheted,hogy lepontoztak meg leszólnak.

2023. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
91%

Gondolod más anya nem fáradt?csak te vagy az a csodabogár aki aludni akar?

Majd ha a foga miatt ordít vagy más miatt,akkor is hagyd a francba ordítani és aluszkálj..

2023. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!