Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Picit buta kérdés, de. :ti...

Picit buta kérdés, de. :ti hogyan hívjátok az orrváladékot? Mit mondjak a babának?

Figyelt kérdés
Halottam anyukáktól: béka, cica... de ezektől nem hiszi majd hogy egy élő állat van az orrában? :) a fika meg annyira durva, az orrváladék meg túl hivatalos.
2011. máj. 27. 22:37
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/121 anonim ***** válasza:
95%

Egyszerűen csak kettyós...

Nem tudott már mást kitalálni, ennyi telt tőle.

2011. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/121 A kérdező kommentje:

"ő sem bírt elviselni téged" hát köszi, pont erről beszéltem hogy én nem kezdtem el bántani a gyerekeiteket de ti aze nyémről állandóan írtok


ha annyira érdekel titeket, a sógorom megerőszakolta a pár hónapos csecswemőt és belehalt a sérűlésekbe, szétszakadt az egész gyerek! azóta engem kezelnek, mert nem ítéltek el a sógór meggyilkolásért, még jó hogy van netg, nem igaz?

nyugodtan lehet ítélkezni, amugy meg rohadjatok meg!

2011. jún. 30. 11:20
 93/121 A kérdező kommentje:
kettyós jah igen lehet, de nem tudom meikőtök bírná elvíselni a létezést ha így rá találnátok az egyetlen gyereketekre akiért annyit küzdöttetek
2011. jún. 30. 11:27
 94/121 anonim ***** válasza:
100%
Na te se vagy százas.... :D Ekkora kamut még életemben nem hallottam. :)
2011. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/121 anonim ***** válasza:
100%

Most azt várod, hogy ezt el is higyjük? Ennyire azért nem kéne hülyének nézni az embert. Aki tényleg átesett ilyen tragédián, az már ne is haragidj, de nem fogja megkérdezni, hogy mások hogy hívják a gyerekük előtt a taknyot! Mert abszolút lényegtelen. Már így is buta kérdés volt, nemhogy ilyen helyzetben. És nem is jelenti ki, így, hogy nincs is gyerekem ":D" jellel ellátva!

A gyerekedet pedig senki nem bántotta, te kezdted a személyeskedést, te bántottál másokat.

Úgyhogy hagyjuk a sajnáltatást. Az, hogy ilyen vita lett ebből a kérdésből, az csak miattad történt, mert nem tudtál normálisan reagálni egy normális válaszra. Tudod akármiylen haszontalan is volt neked az a válasz, lehet intelligensen kezelni, pl. nem reagálsz rá, vagy megjegyzed, hogy ennél szebb kifejezést keresel, vagy lehet úgy, ahogy te is tetted, bunkó, primitív módon. De akkor ne csodálkozz, hogyha arra hasonlóképpen reagálnak a válaszolók is, és megjegyzem ők még mindig magasan kultúráltabban beszéltek, mint te. Úgyhogy húzd meg magad mostmár, de végül is nekem az sem baj, ha továbbra is lejáratod magad.

2011. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/121 anonim ***** válasza:
100%

Te szánalmas ostoba b@rom, hogy lehet ebből viccet csinálni? Ilyen sztorit poénból csak egy végtelenül sekélyes, érzéketlen, buta tahó talál ki egy kicsi babáról!

Én kulturáltan írtam neked eddig is, de ez a felháborítóan esztelen komment tökéletesen kiverte a biztosítékot.


vigyorgó jellel jelölöd, hogy a sógorod erőszakja miatt meghalt a baba? Te szánalmas vagy tényleg. Menj orvoshoz, mert elmekórtani eset vagy, agyatlan liba.

2011. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/121 anonim ***** válasza:
100%

""ő sem bírt elviselni téged" hát köszi, pont erről beszéltem hogy én nem kezdtem el bántani a gyerekeiteket de ti aze nyémről állandóan írtok"


Te ostoba vízagyu! Nem tűnt fel, hogy ezzel a mondattal nem a gyerek lett bántva, hanem te? A gyereket senki sem bántja, mert ennyi minimum tisztesség van bennünk, ellentétben veled, aki ilyen beteg sztorikat talál ki egy kicsi gyerekről!

2011. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/121 anonim ***** válasza:
100%

Mire jó ez, ilyen iszonyat sztorit kitalálni egy pici babáról? még tovább akarod szítani az indulatokat? nem kaptál még eleget?

Tegnapelőtt 16.07-kor még azt írtad, hogy ha felkelt a gyereked, elénekled neki a dalt, most meg ezt a baromságot :(

Ezt az ég világon senki nem hiszi el neked, mert az egész teljesen nonszensz, életszerűtlen, a kommentjeid, meg minden úgy ahogy van!!!

Szerintem inkább ne is írj többet semmit, töröltesd a kérdést, azt kész.

2011. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/121 A kérdező kommentje:
úgy örülök hogy ennyien írtok :) sok barom állat, a béna férjetek mit szól hozzá hogy ezen a szar oldalon chatelgettek nap mint nap ?
2011. jún. 30. 13:51
 100/121 anonim ***** válasza:
100%

Azt a mindenit, én voltam az a válaszoló, aki anno először merte beírni, hogy takonynak hívja a taknyot. Ha én ezt tudom...


Már csak azt nem értem, hogy így a vége felé a kérdező stílusa egyértelműen egy unatkozó kamaszra utal, de egy ilyen kamasz nem tesz fel hasonló kérdést, hisz az elején még teljesen komoly anyukának tűnt a kérdező.


Hihetetlennek tartom, hogy azon kiakad, hogy nálunk a takony az takony, de ilyen szörnyű sztorikat talál ki csecsemőkről...


Valaki fejtse már meg a rejtélyt. :)

2011. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!