Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Picit buta kérdés, de. :ti...

Picit buta kérdés, de. :ti hogyan hívjátok az orrváladékot? Mit mondjak a babának?

Figyelt kérdés
Halottam anyukáktól: béka, cica... de ezektől nem hiszi majd hogy egy élő állat van az orrában? :) a fika meg annyira durva, az orrváladék meg túl hivatalos.
2011. máj. 27. 22:37
 71/121 A kérdező kommentje:
egyébként meg látszik itt is meg van a klikk, csak majmoljátok egymást, ha valaki leszól akkor mindenki utánozza, ha dicsér akkor aztán megy a seggnyalás a többiektől, aztán virtuálisan jól megveregetitek egymás vállát, hogy 'jól meg mondtuk, jaj nem te mondtad meg jól, óh nem te jobb voltál'... csak ezt a három szót ismeritek és ismételgetitek, nem csak itt más kérdések válaszadásakor is: minősít, intelligens vagy primitív. Lehetne bővíteni a tudást, ha már én ilyen sötét vagyok sajnos, akkor ti fejlődjetek tovább :D.
2011. jún. 27. 22:32
 72/121 anonim ***** válasza:
96%
reménytelen
2011. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/121 A kérdező kommentje:
:) lol
2011. jún. 27. 23:15
 74/121 A kérdező kommentje:
tanultál egy új szót, gratulálok!
2011. jún. 27. 23:17
 75/121 anonim ***** válasza:
97%
az hagyján, hogy reménytelen, de sajnos ez már siralmas:S
2011. jún. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/121 anonim ***** válasza:
98%

Kedves kérdező, meg ne haragudj, de te alapvető tévedésben vagy.

Írtad, hogy nem te kezdted a sértegetést. Hát akkor szerinted kicsoda?

Kaptál 4 választ, arra a kérdésre, hogy ki HOGY HÍVJA AZ ORRVÁLADÉKOT. A negyedik válasz ez volt: takonynak. Mire te ezt reagáltad:

"Az utolsónak pedig: nem az kérdeztem anyád hogy hívott kicsi korodban!"


Tényleg nem látod, hogy ki kezdte ezt a szánalmas sértegetős játszmát? Mert ha nem világos számodra, akkor majd leírom: TE kezdted. Ok nélkül megsértettél valakit, aki egyszerű választ adott egy bugyuta kérdésre.


Majd minden válaszolót, aki nem állt melléd tapsolni, hogy milyen ügyesen megmondtad neki, leminősítetted, nem mellesleg le is gyökerezted.


Te tényleg azt gondolod, hogy ez az intelligencia? Én nem gondolom.


A klikkekről: sosem voltam tagja egy olyannak sem, amire te gondolsz, nem is szeretnék. De van egy nagyobb klikk, az emberek - ennek tagja vagyok. És valaki nem attól lesz ember, hogy ebben a stílusban társalog, mint te, majd végtelenül felháborodik, ha jó érzésű, és intelligens emberek rámutatnak, hogy bunkó volt.


És lássuk be kérdező, te bunkó voltál ezzel a válaszolóval. Később meg is kaptad érte a magadét, sőt, veled is voltak bunkók, de ez még téged sem mentesít.


Látod, elég ha valakit ilyen stílusban leszólsz, máris kapsz te is ugyanilyen stílust - ha te kapod felháborodsz, ha te adod, természetes?

Szerintem gondolkodj el azon a mit leírtam. És ismered a mondást: más szemében a szálkát...

2011. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/121 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem hogy fel fogja fogni. Csak azt nem tudom még, ki sértegette a babáját. Maximum sajnáltuk szegényt, bár merem remélni, hogy vele nem így beszél. Ő persze gond nélkül letaknyoz, legyökerez mindenkit.
2011. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/121 A kérdező kommentje:
nem mindenkit csak az olyanokat mint ti
2011. jún. 28. 15:57
 79/121 anonim ***** válasza:
97%

Ajánlom figyelmedbe a régi kedves dalt.

"Hej te bunkócska te drága" :)

Veled embert lehetne ölni, akkora vagy.

2011. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/121 A kérdező kommentje:

nyugi már megtettem


nem ismerem ezt a dalt, hogy van tovább? eléneklem a gyerekemnek ha felkellt!

2011. jún. 28. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!