Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Picit buta kérdés, de. :ti...

Picit buta kérdés, de. :ti hogyan hívjátok az orrváladékot? Mit mondjak a babának?

Figyelt kérdés
Halottam anyukáktól: béka, cica... de ezektől nem hiszi majd hogy egy élő állat van az orrában? :) a fika meg annyira durva, az orrváladék meg túl hivatalos.
2011. máj. 27. 22:37
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/121 anonim ***** válasza:
94%

"2. ez amúgy is egy igen primitív oldal, nem állok le vitatkozni idiótákkal! kérdeztem, nem bírtál válaszolni!"


Hát ha ez egy ilyen primitív oldal,akkor talán az MTA-hoz menj megvitatni a kérdést,ne egyszerű anyukáktól kérdezősködj,mert ez nem egy megfelelő szellemi színvonal.Itt csak pórnép van,akik használják a takony szót és ez az ő kultúrájukban nem számít trágár kifejezésnek.

És jó lenne ha megértenéd végre,hogy igenis bírt válaszolni,mert leírta,hogy náluk az bizony takony.És sajnálom,de nem tudok elmenni szó nélkül a hihetetlen lekezelő stílusod mellett,miközben fennen hangoztatod kulturális és szellemi felsőbbrendűségedet.

2011. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/121 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd!

Minek lónak imádkozni. Különbenis, az ő kultúrájában nem az orrváladék a takony, hanem mi, akik a taknyot, takonynak nevezzük.

2011. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/121 anonim ***** válasza:
92%

te vagy a primitív kérdező,aki egy olyan válaszolót letaknyoz,aki pontosan a kérdésedre válaszolt.Ugyanis a kérdésed nem úgy hangzott,hogy a taknyon kívül ki hogy becézgeti az orrváladékot.Aki meg azt írta,hogy takony,csak leírta,hogy ő takonynak nevezi.Ha meg annyira primitív ez az oldal és az itt lévő emberek,akkor viszlát,lehet más oldalt nézegetni.

a kérdésedre válaszolva én nem mondok ilyen hülyeségeket hogy nünüke,meg béka meg cica.egyszerűen fikusz,fika a száraz dolgokra,ha meg folyik az orra,akkor taknyos.és ő is így mondja,és meg kel zabálni,ahogy nagy komolyan mondja,hogy taknyos vagyok,szívjuk ki.21 hónapos

2011. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/121 Hellovilág ***** válasza:
93%

Kedves kérdező, te nagyon egyszerű ember vagy, és ezt nem kimondottan bóknak szánom, sőt, inkább finomítottam a nem túl kedvező véleményemen.


Elég nevetséges, amiket írtál, nagyon jól szórakoztam azon, hogy kiosztod az egyes válaszolókat, olyan indokokra hivatkozva (pl. szövegértés), amiről azt sem tudod, eszik-e, vagy isszák. Meg kellene tanulni elrejteni az észbeli hiányosságaidat, bár ez nem könnyű.


Egy pár megjegyzés az egyik kommentedhez:



"és nem, nem a kérdésre adott választ a taknyolós, mert én arra voltam, kiváncsi, hogy szebb kifejezés van-e és a takony már bocs de nekem nem szebb!"


Nagyszerű, hogy arra voltál kíváncsi, milyen szebb kifejezés van a takony szóra, de nem ezt kérdezted (szövegértés!). Biztosan vannak sokan, akik kitalálták egyből, hogy mi járt a fejedben, amikor ezt a kérdést kiírtad, de hidd el, elég sok ember van, aki számára te nem vagy annyira érdekes, hogy a gondolataidat is megpróbálják kitalálni.

Kis segítség: Ezt kérdezted: "Picit buta kérdés, de. :ti hogyan hívjátok az orrváladékot? Mit mondjak a babának?

Halottam anyukáktól: béka, cica... de ezektől nem hiszi majd hogy egy élő állat van az orrában? :) a fika meg annyira durva, az orrváladék meg túl hivatalos."


Én beszélem a nyelvet, de ebben a bekezdésben nem szerepel sehol, hogy azt szeretnéd tudni, szebben hogy mondják. Csak azt kérdezted, ki hogy mondja.

És a válaszra meglehetősen ostoba módon válaszoltál - de a későbbi megnyilvánulásaid alapján ez nem nagy meglepetés.

Következő kommentrész:


"Na és akkor most jön a provokáció:

1. értő olvasással kezdeném... van, aki általános iskolában elsajátította van, aki nem." Igazad van. Sajnos neked nem sikerült.

Ez még provokációnak is gyenge, szedd össze magad:)


"2. ez amúgy is egy igen primitív oldal, nem állok le vitatkozni idiótákkal!" Igen, ez is igaz, és elég alaposan erősíted az említettek mezőnyét a jelenléteddel.


"kérdeztem, nem bírtál válaszolni!" dehogynem. Csak neked nem megy a szövegértelmezés.



És hogy a kérdésre is válaszoljak: cicakakának hívom. Néha mondom azt is, hogy taknyos vagy.

2011. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/121 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen, és itt a végére kiderül, hogy tényleg (nem picit, nagyon) buta kérdés volt ez. :)
2011. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/121 anonim ***** válasza:
89%

azt hiszem nekem címezted a legutolsó sértés-próbálkozásodat :)


épp válaszolni akartam mikor olvastam

"Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:47"

válaszát!


Tökéletesen egyetértek, ehhez nem is tudok mást hozzáfűzni!


talán még annyit, hogy én nagyon jót derültem rajtad! pr-marketing menedzser vagyok, így talán érthető másoknak is miért tudtam jót nevetni a kommenteden :)

2011. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/121 A kérdező kommentje:
én tök jól szórakoztam :)))
2011. máj. 30. 15:33
 58/121 anonim ***** válasza:
95%
kérdező, talán félreérthetően fogalmaztam! én nem veled nevettem hanem rajtad ;)
2011. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/121 anonim ***** válasza:
92%
Kíváncsiságból visszanéztem, hogy erre az egyszerű kérdésre miért válaszoltak ennyien.
2011. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/121 A kérdező kommentje:

16:35


:)

2011. máj. 30. 18:29
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!