Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Picit buta kérdés, de. :ti...

Picit buta kérdés, de. :ti hogyan hívjátok az orrváladékot? Mit mondjak a babának?

Figyelt kérdés
Halottam anyukáktól: béka, cica... de ezektől nem hiszi majd hogy egy élő állat van az orrában? :) a fika meg annyira durva, az orrváladék meg túl hivatalos.
2011. máj. 27. 22:37
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/121 anonim ***** válasza:
2011. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/121 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, (bár tudom hogy az én intelligencia szintemmel sok mindent nem érthetek szerintetek), hogy ha ennyire egyszerű vagyok, minek álltok le vitatkozni, gyakran veszekedtek otthon "egy tál rizzsel"?! ezek szerint igen :)
2011. máj. 31. 13:40
 63/121 anonim ***** válasza:
93%

Hűha, fantasztikus példa, kedves kérdező!

Tudod, intelligens emberek nem próbálnak meggyőzni egy tál rizst arról, hogy butaság amit csinál, szerintem nyilvánvaló, hogy ez teljesen más kategória.


Nem a vitatkozás volt a cél, hanem hogy fény gyulladjon a sötétségben, és belásd, hogy nem kicsit lőttél túl a célon. Mivel ez nem sikerült, így már érthető a rizses példád is, és az, hogy összeveted magad egy tál rizzsel, lenyűgöző önkritikáról tesz tanúbizonyságot.

2011. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/121 A kérdező kommentje:
nem én írtam a tál rizst te gyökér!
2011. máj. 31. 22:29
 65/121 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan mondom, te már külön tehetséggel műveled a hülyeséget. Remélem rajtad kívül más példát is lát a gyereked, mert ha nem jobb ha elzárod a társadalomtól. Jobban jártunk volna ha veled is így tesznek.
2011. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/121 anonim ***** válasza:
93%

GYökér?


Az intelligenciád már a falakat döngeti:DDD



Igazam volt, a te sötétségedben még egy reflektor sem képes utat vágni:DD

Nem is gondoltam, hogy vannak tényleg ennyire alap emberek:D

2011. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/121 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes, hogy az intelligenciáról, szép beszédről, kulturáltságról beszélsz, miközben te vagy az, aki takonynak és gyökérnek nevez más embereket. Ez jó példa a gyereknek, de az, hogy a takony az takony (mert ez a HIVATALOS neve), az gáz? Logikus...
2011. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/121 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, primitívségben te viszed a prímet! Nálatok nem szokás ilyen "trágár" szavakat használni, mégis te nevezel itt valakit takonynak, aki még ráadásul nem is bunkón válaszolt neked. Szégyellheted magad a viselkedésedért!
2011. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/121 anonim ***** válasza:
94%
Igen, az orrváladékot becézgeti, de az emberekre simán rámondja, hogy takony, meg gyökér - valóban az intelligencia magasiskolája:D
2011. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/121 A kérdező kommentje:
nem, én nem becézgetem, hanem megkérdeztem ti mit használtok rá, milyen kifejezést. és a sértegetést, személyeskedést nem én kezdtem, és azt sem én mondtam hogy húúúh de intelligens vagy felsőbb rendű lennék, egy válaszoló írta hogy igenis vannak olyan kultúrák ahol nem megengedett pl a takony kifejezés használata, és az egy dolog hogy engem sértegettek, de más gyerekét hogy meritek? ez az ami undorító! nem ismertek engem sem a babámat és nem tudjátok hogy beszélek vele! veletek meg csak így lehet úgy látszik, mert a szép szóból nem értetek, és különben is ti meg miért nem a gyereketekkel foglalkoztok ahelyett hogy általatok hülyének ítélt uninteligens emberrel vitatkoztok? nem, én nem szégyellem magam, inkább nektek kéne, hogy itt netezgettek, a csemete meg egyedül van és neveli a babysitter vagy a tv vagy valamelyik rokon!
2011. jún. 27. 22:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!