Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Picit buta kérdés, de. :ti...

Picit buta kérdés, de. :ti hogyan hívjátok az orrváladékot? Mit mondjak a babának?

Figyelt kérdés
Halottam anyukáktól: béka, cica... de ezektől nem hiszi majd hogy egy élő állat van az orrában? :) a fika meg annyira durva, az orrváladék meg túl hivatalos.
2011. máj. 27. 22:37
 81/121 anonim ***** válasza:
97%

Azt akarod énekelni a gyerekednek, hogy hej, te bunkócska, te drága?


Így már mindent értek, a taknyot is meg a gyökért is, ha a saját babáddal így beszélsz, akkor nincs min csodálkozni:S

2011. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/121 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom amikor te irogatsz,akkor nem a tv neveli a gyereked vagy a bébiszitter.Mert csak mi vagyunk hülyék,csak mi nem foglalkozunk a gyerekkel,te meg a lábaddal gépelsz,miközben számtalan szinonímát tanítasz a takony kifejezésre gyermekednek.
2011. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/121 A kérdező kommentje:
nincs is gyerekem :D vagyis volt de hát már mindegy szóval a lényeg hogy dögöljetek meg ti is a nyomorék gyerketekkel együtt ti szánalmas kis férgek hájas striás undorító disznók vagytok egytőlegyig
2011. jún. 28. 22:15
 84/121 anonim ***** válasza:
97%

A "Verte már ki nálad a biztosítékot egy kérdés? Vagy valamelyik válasz?" kérdésnél találtam belinkelve ezt. El kezdtem olvasni, már a legelső kommented kiverte a biztosítékot, de most a legvégére érve jót szórakoztam rajtad. A taknyot becézgetni akarod, és a kultúrára hivatkozol, miközben beléd nem szorult egy csepp sem. Eleinte próbálsz magyarázkodni, hogy számodra miért nem felelt meg az a válasz, de nem jött össze, aztán mérgedben elküldesz mindenkit. A válaszolók kulturáltam olvastak be neked, de a te stílusod egyre alpáribbá vált. Szabadkozol, hogy téged ez mennyire szórakoztat, aztán kibújik a szeg a zsákból, és kiderül, hogy mennyi indulatot szült belőled ez az egész.

Csak tudod pont mi válaszolók szórakozunk rajtad, ahogy egyre süllyedsz lefelé. Az ilyen "dögöljetek meg" és egyéb kedves mondatok nem hatnak ránk, fel sem vesszük, ez már tényleg az a szánalmas, és kritikán alulni kategória, amin már csak mosolyogni lehet.

2011. jún. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/121 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem hozz ki valami kötelezőt a könyvtárból és olvasgass,hamar elszalad a nyár,a hatodik osztály pedig nehéz lesz.Hátha szorul egy kis kultúra beléd.
2011. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/121 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy a 6. osztály már többedik próbálkozása lesz. :D
2011. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/121 anonim ***** válasza:
97%

"nincs is gyerekem :D vagyis volt de hát már mindegy szóval a lényeg hogy dögöljetek meg ti is a nyomorék gyerketekkel együtt ti szánalmas kis férgek hájas striás undorító disznók vagytok egytőlegyig"


A gyerekem nem nyomorék, nincs striám, se hájam:)

Tudod, ha két lehetőség közül lehetne választani, és az egyik az lenne, hogy kis féreg hájas striás undorító disznó legyek, vagy egy agyatlan, ostoba liba, akitől még a bányából is feljön a szén, akkor inkább lennék az előbbi.

Kérdező, te nagyon nagyon szánalmas emberforma vagy, a helyedben én ezt nem reklámoznám...

Primitív, ostoba háziszárnyas vagy, de látom legalább büszke vagy rá. Hát, te tudod:)

2011. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/121 anonim ***** válasza:
94%

"nincs is gyerekem :D vagyis volt de hát már mindegy "


Ő sem bírt elviselni téged? Mondjuk nem lep meg. :)

2011. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/121 anonim ***** válasza:
94%
Valahogy sejtem az okát, hogy "már" miért nincs gyereked. Szegényt csak sajnálni tudom... :)
2011. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/121 anonim ***** válasza:
96%

Egyszer már válaszoltam neked, a vitába pedig nem szálltam be. De most már nem bírom szó nélkül.

Az utolsó kommented - hát mit mondjak - minősíthetetlen :(

Ugyanakkor nem hagy nyugodni a kérdés, mi az hogy nincs gyereked? vagyis volt...?

A korábbi kommentjeidben végig arról írsz hogy van babád.

Akkor most mi van?

2011. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!