Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lea, Níla, Kloé, Míra, Zora,...

Lea, Níla, Kloé, Míra, Zora, Noa, Lili (a) / Katinka, Emília, Viktória, Éva, Hajna, Tímea? Melyik tetszik, hogyan kombinálnád?

Figyelt kérdés
Férjemmel nem tudunk megegyezni nevek terén, teljesen más típusú nevek tetszenek nekünk... Ikerlányokat várok, és nekem inkább a hagyományosabb nevek, míg neki a különleges/mostanság divatos nevek tetszenek. Abban állapodtunk meg, hogy 2 nevük lesz :) Nektek melyek tetszenek és miért?

2016. máj. 16. 12:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
51%
Próbáld meggyőzni kérdező, a Zara az a név ami a lehető legkevésbé megy a vezetéknévhez. Nekem kimondva a párzanak jut róla eszembe. Meg az Emília mellé, ami szép, előkelő név egy Zara..hát nem igazán megy.
2016. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:
Paál Emília Zara, ezt mondogatom most magamban. Illetve a Katinka Lilit és a Lilia Viktóriát.
2016. máj. 16. 17:31
 23/64 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó kettő inkább. Kérdező, gondolj bele, te szeretnéd ha Zarának hívnának? A tinik kedvenc boltja, jó eséllyel akkor is meglesz még mikor a te lányod abba a korba lép...
2016. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:
Férjem eredetileg Paál Níla Zora és Paál Míra Lea neveket szeretett volna... de küzdök, mondom neki, miket írtok :D Jöhetnek még kombók!
2016. máj. 16. 17:36
 25/64 anonim ***** válasza:
81%

Ami különlegesebb de még vállalható kategória szerintem:

Jana, Száva, Darina, Véda, Rella, Florina, Ninetta, Liána

2016. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:
Ezek annyira nem tetszenek, de köszi azért :)
2016. máj. 16. 21:48
 27/64 anonim ***** válasza:

Tímea Níla, Míra Viktória.

Ezek maradtak bent nálam eredményül. Paintben minden név mellé odapakoltam, hogy elsőnévként mi passzol szerintem utána, és második névként mi passzol elé. Ez a kettő kombó maradt, ami passzol a legjobban hangzásra.

A párosításaim, és körszűkítés után:

Lea Emília

Lea Viktória

Katinka Lea

Éva Lea

Níla Hajna

Tímea Níla

Kloé Emília

Kloé Katinka-- mégse

Viktória Zora

Tímea Níla

Kloé Tímea

Zora Emília

Zora Viktória

Zora Éva

Zora Hajna esetleg

Noa Emília

Noa Viktoria

Katinka Noa

Viktória Noa

Míra Viktória

Míra Éva

Míra Tímea

Katinka Míra

Lili Katinka

Lili Éva

Éva Lili


Tímea Níla

Kloé Emília

Viktoria Zora

Zora Emília

Míra Viktória

Míra Éva

Mindre megvan az indok, ami miatt nem raktam be a "döntő"-be:D

Szóval nekem a Tímea Níla és a Míra Viktória tetszenek a legjobban:)

2016. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
66%

*Ja és még 27. vagyok, nekem a Tímeáról és a Zoráról eszembe jutott mégegy nagyon szép név, a


Tamara:)

2016. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
28 és 27 vagyok megint, amit a 24esben írsz, tényleg nem is rosszak most így, ahogy belegondolok. :) Lehet, hogy még az elején nem vezetéknévvel együtt néztem:)
2016. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:

Paál

- Lili

- Katinka

- Viktória

- Tímea

- Emília


Hasonlót nem feltétlen adnék (Lea és Lilia), de stílusban passzoljon, ne Níla és Katinka, pl. :)

2016. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!