Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lea, Níla, Kloé, Míra, Zora,...

Lea, Níla, Kloé, Míra, Zora, Noa, Lili (a) / Katinka, Emília, Viktória, Éva, Hajna, Tímea? Melyik tetszik, hogyan kombinálnád?

Figyelt kérdés
Férjemmel nem tudunk megegyezni nevek terén, teljesen más típusú nevek tetszenek nekünk... Ikerlányokat várok, és nekem inkább a hagyományosabb nevek, míg neki a különleges/mostanság divatos nevek tetszenek. Abban állapodtunk meg, hogy 2 nevük lesz :) Nektek melyek tetszenek és miért?

2016. máj. 16. 12:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
23%

A Tímeát nagyon nem szeretem, de a többi általad választott név nem rossz. Leginkább a Katinka tetszik.

A férjed nevei közül nálam a Zora és a Lili jöhetne számításba, a többi borzalom, bocs :-/

Hogy nézne már az ki, hogy Paál Kloé?

Ha döntenem kéne, akkor Paál Katinka Lili és Paál Zora Emília vagy Paál Noa Emília. De A Paál Viktória Noa se rossz :)

2016. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
Nos, arra jutottam, első névnek nem tudom elképzelni egyiket sem a párom által preferáltakból, ez tuti... és kezdi belátni, hogy a Paál mellé jobb lenne egy 3 szótagú név. Így az Éva, Hajna ki fog esni :S esetleg hosszabb, de hagyományos neveket írnátok? (ha az még esetleg összhangban is van a párom "neveivel", akkor lassan készülhettek velünk a keresztelőre :D)
2016. jún. 7. 00:55
 53/64 anonim ***** válasza:
92%
Paál Antónia Noa, Paál Rebeka Zora, Paál Kornélia Lea, Paál Bernadett Zora, Paál Annaliza Lili, Paál Annamária Zora, Paál Dolorez Lea, Paál Lívia Lea, Paál Elvira Lili, Paál Izabella Lea, Paál Johanna Lea vagy Paál Johanna Noa de a Lili is jó.
2016. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
Paál Stefánia- nekem most ez a favorit név, hagyományos mégis ritka.
2016. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:

Akkor egy hosszabb hagyományos de mégis ritka nevet kerestek? Vagy még mindig két névben gondolkoztok, csak a sorrend változott?


Esetleg:

Paál Jozefin(a) - Paál Karolin(a)

Paál Felícia - Paál Patrícia

Paál Valéria - Paál Amélia

Paál Veronika - Paál Bernadett


Persze nem kötelező így párosítani, ha túl hasonlónak érzitek őket.

2016. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
90%
Eszembe jutott még Paál Annabella Lea, Paál Annaléna Noa, Paál Georgina Zora, Paál Liliána Noa, Paál Olívia Lea, Paál Rozina Zora, Paál Dorina Lili vagy Paál kamilla Lili
2016. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
61%

Szia. Szerintem szép az összes név.

Szerintem úgy lenne a legszebb,ha az egyik név kúlönlegesebb lenne,a másik pedig a gyakoribb lenne. Pl. Paál Míra Viktória és Paál Níla Tímea. De a Míra név lehetne Amira is. Boldog babavárást! :)

2016. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
12%
Miért nem lehet az, hogy egyiknek Te választod ki a nevét, a másiknak meg Ő? Szerintem sokkal egyszerűbb lenne. A 2. név kínlódás, főleg, ha a gyereknek nem tetszik és muszáj használnia.
2016. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
80%
Jó utolsó, de melyik gyerekkel szúrjanak ki, melyik kapja az apa által választottat? Még mindig jobb az egy normális, egy különleges, mert így van esélye azt használni ami jobban tetszik neki.
2016. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim válasza:
37%
Paál Rozália, Paál Magdolna, Paál Gabriella, Paál Ágota, Paál Nikoletta, Paál Bíborka, Paál Patrícia, Paál Adél, Paál Kála, Paál Ella
2016. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!