Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lea, Níla, Kloé, Míra, Zora,...

Lea, Níla, Kloé, Míra, Zora, Noa, Lili (a) / Katinka, Emília, Viktória, Éva, Hajna, Tímea? Melyik tetszik, hogyan kombinálnád?

Figyelt kérdés
Férjemmel nem tudunk megegyezni nevek terén, teljesen más típusú nevek tetszenek nekünk... Ikerlányokat várok, és nekem inkább a hagyományosabb nevek, míg neki a különleges/mostanság divatos nevek tetszenek. Abban állapodtunk meg, hogy 2 nevük lesz :) Nektek melyek tetszenek és miért?

2016. máj. 16. 12:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Szia! Nem aktuális, de szerintem (ha mindenképp ezek közül kell választani) a Paál Éva Hajna és a Paál Katinka Lili hangzana jól (bár Katinka Emma sem lenne rossz). Én Paál mellé tenném Teodórát és a tesónak a Daniella nevet. Mindegyik igaz "fiús", de nőies. Vagy Andrea Veronika és Adél Petra kombót.
2017. dec. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim válasza:
Mivel a Paál a vezetéknév, ezért Paál Míra Viktória
2018. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Mi lett a kislányok neve végül?
2023. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Mi lett a nevük?
márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!