Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lea, Níla, Kloé, Míra, Zora,...

Lea, Níla, Kloé, Míra, Zora, Noa, Lili (a) / Katinka, Emília, Viktória, Éva, Hajna, Tímea? Melyik tetszik, hogyan kombinálnád?

Figyelt kérdés
Férjemmel nem tudunk megegyezni nevek terén, teljesen más típusú nevek tetszenek nekünk... Ikerlányokat várok, és nekem inkább a hagyományosabb nevek, míg neki a különleges/mostanság divatos nevek tetszenek. Abban állapodtunk meg, hogy 2 nevük lesz :) Nektek melyek tetszenek és miért?

2016. máj. 16. 12:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
A Míra Viktória nagyon tetszik férjemnek, azt mondta, másik lányunk legyen Zora Emília (vagy Zara). Én viszont beleszerettem a a Katinka Lilibe, viszont nehezen engedném el az Emíliát, viszont a Zarát/Zorát illetően még bizonytalan vagyok. A Míra jobban tetszik, mint a Zora...
2016. máj. 17. 19:22
 32/64 anonim ***** válasza:
67%
akkor legyen az egyik Zora Emilia, a másik meg Katinka Lili, így mindkettőtöktől van ugyan annyi van a két névben.
2016. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
67%
Míra, Lili, Viktória.
2016. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:
Míra Emília és Lilia Katinka a győztes! :) Mindkettőben ott van a "Lia", de első szülött lányunkat Mírának hívjuk majd, nem becézzük, a húgát pedig Lilinek, Liának :) Tudom-tudom, sok az "l", de annyira szép, hogy Paál Lili :)
2016. máj. 17. 22:43
 35/64 anonim ***** válasza:
48%
akkor felesleges a két név. De én biztos nem adnék ilyen tucatnevet. Őszinte leszek, szorítottam azokért a szép nevekért amiket te választottál, a férjed nevei abszolút nem tetszenek, a Mirától szó szerint a hideg ráz, annyira tucat és komolytalan,de hát a ti gyerekeitek lesznek, nektek kell elnevezni őket.
2016. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
76%

Nekem alapból nem tetszik, ha valakinek két keresztneve van. De persze a ti döntésetek. :)


Az első adagból a Míra, Zora tetszik leginkább. A másodikból Viktória, Tímea.

2016. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 A kérdező kommentje:
Én meg közben megint elbizonytalanodtam... hát ez valami borzalom, durva hangulatingadozásaim vannak: nagyon tetszik, aztán belegondolok és mégsem... lehet majd a szülőszobában fog eldőlni a dolog. Aki még úgy érzi írjon, minden jól jön! :)
2016. máj. 18. 21:53
 38/64 A kérdező kommentje:
Ja, és mindenkinek ment a zöld, köszi szépen! :)
2016. máj. 18. 21:54
 39/64 anonim ***** válasza:
59%
Ha bizonytalan vagy, akkor azt jelenti nem az az igazi. Mikor mi rátaláltunk a picink nevére, onnantól kezdve valahogy egyetlen név se tetszett, még az se, ami addig esélyes volt:-D
2016. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a Tímea, Emília, Viktória, Katinka, Lea, Lili tetszik.
2016. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!