Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit tehetek ha a férjem...

Mit tehetek ha a férjem sokallja a babakocsit?

Figyelt kérdés
Nagyon szuper babakocsit találtam 70ezerért, de ő azt mondja, hogy párezernél többet nem hajlandó rá áldozni. Ennyiért még használtan sem találtam. Eddig ez lenne az első és egyetlen nagyobb kiadásunk a gyerekkel kapcsolatban. Rengeteg mindent kaptunk már, még egy matrac kell, lepedő, meg néhány ruha. Szerintem ez igazán nem sok. Szerinte viszont igen és hogy akkor nem is veszünk babakocsit, majd hordozom. Mondtam hogy azzal kicsinálom az amúgy is gyenge gerincemet. Azt mondta majd megerősödik. Most mit csináljak? Hogy értessem meg vele, hogy egy babakocsi igazán szükséges dolog, és nem sok érte ez az ár?
2021. okt. 25. 20:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen szrrágó rakná 5erzes kenguruba a gyereket senyvedni. Minek szülsz te ennek?
2021. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

31!


"Szerintem ez igazán nem sok. Szerinte viszont igen és hogy akkor nem is veszünk babakocsit, majd hordozom. "


Ebből itt két dolog eselyes: vagy nulla a jövedelme a kerdezonek, vagy nagyon minimális és hogy a férfi dönt mindenben

2021. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
94%
És akkor a kölyök szívja meg? Nem lesz kevésbé pronyó hozzáállás attól, ha a kérdező meg mondjuk nem dolgozik. Egy normális hordozókendő, az 20ezernél kezdődik úgy, hogy a legtovább kihasználható legyen. De akkor még fapados.
2021. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

33!


A kölyök mindenképp megszívja, mert apuka nem csak ezen fog spórolni.

2021. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
80%
Ez így van. Senki sem mondott mást. Az én kérdésem még mindig az, hogy mi a francnak kell az ilyennel gyereket vállalni? Nem hiszem, hogy ez ne látszott volna eddig is..
2021. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!