Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sokan miert oltoztetik otthon...

Sokan miert oltoztetik otthon igenytelenul a babaikat, kisgyereket? Kepeken latom.

Figyelt kérdés

Macko, de ami kiakaszt az a harisnya, fiunak es lanynak is , legtobbszor csak bodyval kombinalva.

Attol, hogy otthon vagyunk miert kell igy kineznie a gyereknek ?


2017. jan. 1. 14:59
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
86%
Te otthon díszmagyarban járkálsz, vagy mi? A szabadidőruha tökéletesen megfelel otthonra, ahogy a body és a harisnya is.
2017. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
86%

Farmerban kéne lenniük? Ami utcára is kényelmetlen nem mégha csúszna mászna a gyerek?!

Sőt,kapaszkodj meg! A lányom utcára is hord melegítőt,mert eddig még nem találtam olyan farmert,ami nem kemény és/vagy nem esik le a derekáról,mivel vékony.

2017. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
77%
Mennyi idos a gyereked? Konnyu oltoztetni?
2017. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:

Szerintetek a harisnya kenyelmes ?

Az egyik legkenyelmetlenebb ruhadarab!

2017. jan. 1. 15:24
 15/56 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, igen a harisnya kényelmes egy babának, és praktikus is, mivel nem csúszik le könnyen, és nehezebben van kint a dereka. Mindenesetre kényelmesebb mint a farmer vagy a tütü. Szerintem aki így öltözteti a gyerekét, annak nem a gyereke a legfontosabb hanem hogy kitűnjön a tömegből, ha már mással nem sikerült.
2017. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
90%

A body harisnya kombo abszolút nem igénytelen egyrészt. Másrészt a gyerek otthon olyanban van, amiben jol erzi magát es kényelmesen tud játszani, kúszni, mászni, futkosni. Ráerőlteted állandóan a kényelmetlen szoros feszes farmert aztan itt sírsz majd h nem megfelelő a mozgasfejlodes......

harmadrészt pedig itthon en is melegítőben vagyok, meg egy egyszerű pólóban, ahogy a férjem is, mert mi vagyunk olyan igénytelen proletárok, hogy együtt kúszunk, mászunk a gyerekkel, és kapaszkodj: házimunkát sem kiöltözve végzek. Sőt, imádok pizsiben kuckózni a kanapén egy jó könyvvel és egy teával, és a pizsim bizony a teszkóból van, nadrág és felső kombinációja, nem selyem vagy csipke.

Azt az igénytelen mocskos stílusomat... de égő vagyok

2017. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
83%
Amugy a harisnya az bizony kényelmes. Rajtad még nem volt? Na nem az alakformáló popsi push up fajta, nem is nejlon vagy necc, hanem tudod, ilyen sima pamut a proliknak való fajta!
2017. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
84%

"Szerintetek a harisnya kenyelmes ?

Az egyik legkenyelmetlenebb ruhadarab!"

Nem is a legkényelmetlenebb fajtát kell a gyerekre adni és nem is 1-2 számmal kisebbet. Egy pamut, megfelelő méretű harisnya lehet nagyon kényelmes is.

De te írtad a melegítő nadrágot is, na abban áruld már el, hogy mi a kényelmetlen?

2017. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
90%
16os, nyugi, én is ugyan olyan égő vagyok mint te..sőt, én még a játszótérre is kimegyek melegítőben, hisz én is együtt mászok és homokozok ott is a gyerekkel, nem fogom felvenni az üzleti vacsorákra tartogatott Gucci kosztümömet..bár ezek után lehet, mert rettenetesen elszégyelltem magam...
2017. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
76%
Tudod, míg nem volt gyerekem, én is azt gondoltam, hogy ha egyszer lesz, sosem lesz itthon harisnya+body kombóban. Nem tetszett. Aztán lett gyerekem, és igazából nagyon sok ruhája van mindkettőnek, de a legkényelmesebb, és sokszor ebben vannak, a harisnya. Tudod, miért? Mert egy nap többször ki kell mennünk a házból, boltba, sétálni, orvoshoz, stb., és ha harisnya van rajtuk, akkor csak simán feladom rájuk az overált és mehetünk. Kislányom 15 hós, őt reggel sokszor csinibe öltöztetem ( persze nem farmerba, csak szép kis pamut egyberucikba), aztán azt veszem észre, hogy este bodyban és harisnyában van, mert valami miatt általában lekerül a ruha. Vagy a már említett okból, vagy nem tud benne csúszni-mászni... Nem tudom, van-e már gyereked, de ha még nincs, meg fogod látni, ha lesz, hogy bármi van rajta, neked a legcukibb, legszebb lesz. :)
2017. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!