Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sokan miert oltoztetik otthon...

Sokan miert oltoztetik otthon igenytelenul a babaikat, kisgyereket? Kepeken latom.

Figyelt kérdés

Macko, de ami kiakaszt az a harisnya, fiunak es lanynak is , legtobbszor csak bodyval kombinalva.

Attol, hogy otthon vagyunk miert kell igy kineznie a gyereknek ?


2017. jan. 1. 14:59
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
92%

Te beteg vagy!

Megjegyzem sose nézem mibe van a gyerek. Felőlem nyúlott trikóban is lehet, nem érdekel. A pucéros képek zavarnak.

2017. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
85%
A leggings semmiben nem másabb egy harisnyától. Csak nincs lábfej része.
2017. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
77%
"Tartani" otthon maximum kutyát szokták nem szerint ne gyereket...
2017. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
79%
Te egy bazi nagy tirpák vagy és inkabb törődj a magad dolgával. Öltöztesd hercegnőnek/hercegnek a gyereked, örülj magadnak, gondolom ez az egyetlen oromod az életben (a gyerekedet azért sajnalom..), és szállj le a normális emberekről, ha neked zavaró látni, hogy más gyereke boldogan jatszik harisnyában meg bodyban ami rohadtul távol áll a fehérneműtől te prűd liba
2017. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
90%
kérdező, el kell keserítselek, a leggings is harisnya,
2017. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
95%
Felesleges ennek bármit is magyarázni. Fújja a saját hülyeségét. Tisztára mint a csontos. Beteg az agya
2017. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is van ilyen ismerősöm. azt nézi, hogy mibe vannak más gyerekek. Az övét olyan puccosan öltözteti, hogy ihaj.

Sokszor kajára nincs pénz, de az fontos, hogy a gyerek divatbaba legyen. Számára ez a fontos. Hát én inkább adok rá harisnyát és bodyt itthonra, mert az kényelmes, elmenőst csak rá kell húzni, a pénzt, amit puccos ruhára költeném, inkább élményekre költöm neki. Egy itthoni divatos naci árából elviszem állatkertbe pl.

Elmenősnek értelmes szép ruhái vannak, de ha itthonra divatolnánk, több garnitúra igencsak sokba kerülne ráadásul tök fölös.

2017. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
82%

Nem gyoztel meg senkit arrol, hogy te es a gyereked csinosak lennetek. Lehet, hogy csak te hiszed;)

Rajta. Lassunk egy kepet a kis csinibabarol;)

2017. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
64%
Én azt hiszem amolyan "középutas" vagyok. Imádom szépen öltöztetni a gyerekeimet, lehet megkövezni, de igen, "minifelnőttnek". Azonban ez sose mehet a praktikum és kényelem kárára! Itthon mackóban, leggingsben, pulcsiban/pólóban/tunikában vannak, meg persze bodyban. (Hozzáteszem amilyen bodyt felsőruhaként hordanak, azok annak is néznek ki; fiamnak ingbody, piké póló body, galléros, zsebes stb. lányomnak puffos ujjú, szép mintás, húzott stb, nem az a fehér-borítéknyakú típus, azt pulcsi alá adom). Az itthoni ruháik szinte mindig harmonizálnak egymással. Persze ha épp leeszi, nem öltöztetem át csak, hogy menjen minden mindenhez, hanem csak kap egy másik felsőt. Harisnyát itthonra bodyval soha nem adnék, az már tényleg az a kategória, amit itthon se néznék, és nem tudom a gyerekeknek kényelmes-e, de nekem a pamut harisnya se kényelmes, így a gyerekre se adom, csak szoknyához/ruhához kintre és csak a lányomra. Ha kimegyünk normális ruhát kapnak a prigramhoz igazítva, nagyjából olyat, amilyet én is felveszek. Játszóra farmer, vendégségbe valami csinosabb, ha meg templomba megyünk kiélem az öltöztetés-mániámat és jöhet a miniballon, meg a kismellény és a szépséges kisruhák.
2017. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
63%
A leggings alias tevepatanaci is harisnya...csak a sok tirpák nem tudja XD Annyira trendik, hogy azt se tudják mit vesznek fel mivel.
2017. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!