Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sokan miert oltoztetik otthon...

Sokan miert oltoztetik otthon igenytelenul a babaikat, kisgyereket? Kepeken latom.

Figyelt kérdés

Macko, de ami kiakaszt az a harisnya, fiunak es lanynak is , legtobbszor csak bodyval kombinalva.

Attol, hogy otthon vagyunk miert kell igy kineznie a gyereknek ?


2017. jan. 1. 14:59
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Kinek mi izléstelen...

Nekem a linkelt nadrág nem tetszik pl.

A nagy nem hord harisnyát,mert nekem nem tetszik. Van neki,de ha pisilni megy,nem húzza fel a lába között és lóg. Engem ez zavar,igy cicanacit kap helyette. De utcára is hord azt,ahogy melegítőt is. A farmer se praktikus egy gyereknek.

2017. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
0%

Értelmezési zavar van.


A harisnya, az a zokni. Két külön darab, két külön lábra.


A harisnyanadrág az nem harisnya, hanem a két külön lábhoz hozzá van kötve a bugyi rész is.


Fiúkra kifejezetten helytelen harisnyanadrágot adni, mert a testükhöz szorítja a heréjüket. Ha hideg van, jégeralsót hordjanak helyette.


A testhezállós ,,body", ami a magyar kiejtés szerinti írásmód helyett bizony badi, ha már szó van róla, fiúknak ugyanúgy nem egészséges viselet. A kisfiúk heréjének lent van a helye, nem fent, a testhez közel.


Szerintem bentre a legkényelmesebb viselet a melles hosszúnadrág, elöl húzózárral, hogy könnyen le tudja gyerek húzni, ha mennie kell.


Miért venné le a gyerek a zokniját? Nem veszi le, nekem nem vették le. Az előfordult, hogy reggel direkt különböző színűt vett -az egyik- a két lábára, csak azért mert. De le nem vették, csak okkal. Vizes lett, vagy gyurmás, vagy akármi. Ha mégis van olyan gyerek, aki leveszegeti a zokniját, akkor lehet papucsot, házicipőt ráadni. Pamutot, horgoltat, kötöttet, akármilyet, hogy ne akarja levenni a zoknit. Mellesleg, mi a baj azzal, ha mezítláb van otthon a gyerek?

2017. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez utolsó fájt, durván.

Na szóval,vannak gyerekek akik azonnal veszik le a cipőt zoknit a lábukról. Tájékoztatásul közlöm, mire a -15 fokos hidegbe (eléggé meghűlt autóval) a suliig érünk, gyermekem leveszi a bakancsot és zoknit is. Indok? Biztos melege van..ugye?? Nyáron is leveszi mindig levesz, mindent a lábáról!!!

Másik? Ekkora agyalágyultságot! Herét felnyom! mivan?? Láttál te már harisnyanadrágot? Nem sokat adhattál gyerekre. Semmit nem nyom fel. Pláne pelenkásat. És most főként pelenkás gyerekről beszélünk, mert szobatiszta gyerek azért otthon ritkábban kap bodyt magára, ők már pólóznak, trikóznak.

De közlöm, hogy a 8 évesem harisnyadrágba jár suliba, hát képzeld nem nyomja fel a heréjét. Már a boxer alsó is passzossab, mint a harisnya. Asszem ennyi :)

2017. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
0%

20.54.


Semmi baj. Majd meglátod, amikor unokát szeretne a fiad.


Még az eldobható pelenkákról se ment le a meccs, csak várjál. Nem véletlen, hogy a régi módon pelenkázott kisfiúknak kevesebb problémája volt.


A boxer sem egészséges, ugyanazért.

2017. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal lazább az eldobható pelenka, mint ahogy a textilpelust rárakták a gyerekre régen. Röhögve feláll a fütyköse a gyereknek reggelre benne, pedig addigra teli van pisivel is.
2017. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:
100%
Ha lenne gyerekem, ha otthon egy kinyújtott pólót és virító narancssárga trapéznadrágot viselne, úgy is ő lenne a leggyönyörűbb kisbaba a világon. Szerintem ezt a képeket kiposztoló szülők is így gondolják. Mindegy, hogy milyen ruhában van a gyerek, akkor is szép. Ha meg meleg van, miért adnának rá 5 réteg ruhát? Hadd döntse el már mindenki magának, hogy mit tart megfelelő viseletnek a saját gyerekének, ne nézegesd azokat a képeket, ha zavar.
2017. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!