Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sokan miert oltoztetik otthon...

Sokan miert oltoztetik otthon igenytelenul a babaikat, kisgyereket? Kepeken latom.

Figyelt kérdés

Macko, de ami kiakaszt az a harisnya, fiunak es lanynak is , legtobbszor csak bodyval kombinalva.

Attol, hogy otthon vagyunk miert kell igy kineznie a gyereknek ?


2017. jan. 1. 14:59
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
78%
Mert kényelmes azért.
2017. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
85%

Tudod mi az igénytelenség?

Mackónak hívni a melegítőt!

Ez az igazi proliság, nem a harisnya+body. :)

2017. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
78%

Igénytelen (nekem): koszos(szaros,hugyos,leevett), szakadt, nem életkornak és évszaknak megfelelő ruházat.


Igénytelen (neked): Nem minitürizált felnőtt ruhák a C&A,H&M és a Mamas&Papas-ból?


Nekem meg pont az a problémám, hogy már alig van kifejezetten baba és gyerek ruha. Úgy oltoztetik a gyerekeket,mint egy mini felnőttet. Mini farmer, mini kockás ing, mini mellénnyel, mini bőr bakanccsal ...esetleg megfejelik a "poén" kedvéért egy csokornyakkendővel meg egy sapkával.

2017. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
85%

Akkor jó iogénytelenek vagyunk, aztak...a. Reggel ovi-suli, baba kap harisnya+body, rá az utcai viselet. Hazaérünk utcai viselet lekap, harisnya+body mehet mászni a kicsi. 1-kor vissza ovi, harisnyára rá az utcai naci vagy overall, hazaérünk, utcai lekap. 4-kor suli, ugyanez a menet. Hát el ne képzeld, hogy hazaérünk puccos itthoniba öltözködünk! Nem szeret a gyerek annyira öltözködni azért. Ráadásul nagyon is kényelmes. Harisnya nem csúszik fel, ha mászik, nincs kint a lábaszára. Utcán is ha felveszem, és felcsúszik a felette lévő, ott a harisnya. Body tökéletes, nincs kint a dereka. Nagyon is kényelmes neki, könnyedén mozog.

Én meg azon vagyok kiakadva, hogy némely ember divatmajomnak öltözteti a gyerekét és szegény gyerek mászni se tud abban a ruhában. De a lényeg . hogy kirakatba való legyen a gyerek.

2017. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
91%

Az öregek szerint meg a tipegő nem való babára, mert szerintük az pizsama.


Amúgy nálunk az oviban is szólnak ha pl leggingsben van a gyerek, szerintük az olyan, mintha nem lenne felöltözve, és kötelezik a szülőt melegítőt vinni.


Ki érti ezt

2017. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

Utolso, kotelezik ?

Tudod ki kotelezhet barmire is? A birosag ! Senki masnak ehhez nincs joga, es ha nekem ilyet mondananak a bolcsodeben abban a pillanatban mennek panaszt tenni a jegyzohoz ...

2017. jan. 1. 18:34
 27/56 anonim ***** válasza:
100%
Te mit adsz otthon a gyerekre? Komolyan érdekel.
2017. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, mennyi idos a gyermeked/gyermekeid, es mennyire konnyu oltoztetni (oket)?
2017. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
69%

Én is azért adom rá, mert kényelmes. Harisnyát nem, mert csúszik a talpa, de simán van bodyban, leggingsben és zokniban.


Nyáron legtöbbször csak pelenka van rajta, vagy egy kispóló.


Nekem inkább az a furcsa, hogy a tágabb családi képeken is így néz ki a gyerek, akik előtt már én sem venném fel a kedvenc szakadt felsőm meg egy melegítőt. Érdekes módon ezeken a képeken az anyuka csinos.


Nálunk a bölcsiben is rengeteg mackós bodys gyerek van, a szüleik pedig jól öltözöttek, mikor hozzák őket.

2017. jan. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, es nem pontoztam le semmit meg a gunyos valaszokat sem.

Irtam, hogy en sem farmerban tartom a gyereket itthon.

De attol, hogy csak itthon vagyunk, attol en meg latom egesz nap , es szepen akarom latni.

Igen , en us bodyt adok ra , de a bodyra mindig adok egy polot , hosszu ujjut vagy rovidet, mert a body nekem trikos. A harisnyat utalom, nincs is neki, viszont egy leggins mar teljesen mas, megsem harisnya - ami

kenyelmetlen, megfordul az emberen szorit stb.

A zoknit leveszi igen, de nem zavar mert egyreszt szonyeg van meg padlofutes, masreszt meg soha nem volt beteg, plusz a hidegtol hem lehet megfazni, ahhoz virus / bakterium kell.


Es itt most konkretan arra gondoltam, ahogy irtam is, hogy a kozossegi oldal kepein mindig harisnyas bodys gyereket latok, ha mar ilyen alsonemuben van otthon legalabb ne mutogass orszag vilag elott.

2017. jan. 2. 10:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!