Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Sokan miert oltoztetik otthon...

Sokan miert oltoztetik otthon igenytelenul a babaikat, kisgyereket? Kepeken latom.

Figyelt kérdés

Macko, de ami kiakaszt az a harisnya, fiunak es lanynak is , legtobbszor csak bodyval kombinalva.

Attol, hogy otthon vagyunk miert kell igy kineznie a gyereknek ?


2017. jan. 1. 14:59
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

Hihetetlen lelki szegény lehet az, aki figyeli, melyik gyerek mibe van öltöztetve! Kb egy gyereket sem tudnék megmondani mibe volt, akit láttam vagy találkoztam, mert nem érdekel. Az érdekel épp mit csinál!

Az én gyerekem is ilyen "igénytelenül" van itthon öltöztetve. Viszont ha elmegyünk mindig csinos. Aki ismer tudja, hogy boltba nem harisnyába és bodíba megyünk. Sőt többen meg is dícsérték milyen csinos. Épp nem azért öltöztettem úgy,hogy bárki dícsérgesse, hanem egyszerűen azt adom rá, amit tetszik. De itthon body harisnya van, mert arra könnyű ráöltözni, ha megyünk ki. De tudod mit, ma azért is postoltam ilyen fotót :) Nem öltöztettem csinosba, mert spontán kép volt, amikor épp cuki dolgot csinált! Beállított családi fotóra csinibe öltöztettem, mint ahogy mi se tréningbe vagyunk azon.

Spontán fotók gyakoribban nálam , mint a beállítottak. azokat nem is szeretem annyira. Életből kicsípett spontán fotókat szeretem.

2017. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Ok,kislány és leggings...és ha fiam van???akkor ha nem szabadidőnaci vagy harisnya akkor mit adjak rá okoska?Itthon bizony harisnyát adok rá vagy szabadidőnacit
2017. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

28hós fiam és bizony itthon harisnya van rajta mert a zoknit leveszi nekem meg nincs kedvem folyton vele veszekedni.... Bady van még rajta mert ez védi a derekát.. 26°c van a lakásban így majd éjszakára kap a bady fölé egy trikot vagy polót... ez rajta marad napközben is... amúgy meg nem is értem miért zavar téged az hogy kinek a gyereke hogy van öltözettve otthon

... Nálunk nincs padlófűtés.. én itthon egy trikoban és rövidnaciban vagyok egész nap.. nekünk igy kényelmes neked meg úgy fogadd el !!

2017. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:

42- es, ne reklamozd az ostobasagod. Fiuknak is van leggins...


[link]


Utolso, nem BADY, hanem BODY !!!!

2017. jan. 8. 00:00
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj de ez a macis minta nagyon gáz...akár zara akár nem...rá nem adnám a fiamra.Amugy olyan a szabása mint egy jobbfajta szabadidőnacinak,szoval ez nem gáz neked mert zara????Kibujt a szög a zsákból!!!
2017. jan. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:
Ez csak egy pelda volt ... Egyebkent nem otthon elunk, itt a Zara nem egy nagy szam bolt, otthon az ?
2017. jan. 8. 10:21
 47/56 anonim ***** válasza:
Szerinted miben más ez és egy lábfej nélküli harisnya?Itthon csak Pesten van ZAra ugy tudom....
2017. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
91%
A betonba nem akarsz belekötni..... Nagyon gáz vagy kérdező!!!!!!
2017. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
91%
miért kérdező, akkor ha neked fiad van és leggingst adsz rá, miért öltozteted b..isan?
2017. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
2%
Igen,ez igaz,engem pl.zavarna ha a gyereken nyúlott,bolyhos,foltos ruha lenne,de a sok idióta tényleg így fényképezi a gyereket.A másik meg a babakocsi.Hihetetlen milyen ocsmányakat megvesznek,és nem mindig pénz kérdése!
2017. jan. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!