Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogyan tudnám a gyermekemet...

Hogyan tudnám a gyermekemet bölcsibe adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Önkormányzati bölcsődèről van szó. Csak szeptembetől indítanak ami nekünk pont jó, addigra betölti a 2 èvet. Viszont mindenképp kell egy munkáltatoi igazolás. A gyermekem nagyon szereti a gyereket igazi örökmozgó, okos gyermek. Èn már kevèsnek èrzem magam az ő fejlesztèsèben ès hogy le tudjam itthon kötni a figyelmèt, a városunkban semmilyen más baba-mama program nem lètezik sajnos sem egy játszhóház, foglalkoztatások semmi. Nulla. Szóval emiatt mindenképp szeretnèm hogy 1 èvig bölcsis legyen, DE! szeretnènk kistesót is lassan, igazából nem tudom hogy működnek a dolgok ilyenkor, betelefonálok a munkahelyemre hogy újra teheres vagyok ès kiírják nekem a szabit, hogy újra táppènzre tudjak menni? Erre az időre adna munkáltatói igazolást? A bölcsik ezt mennyire ellenőrzik? Elvileg ha terhes lennèk de bölcsis is maradhatna a gyermekem mert èvközben nincs felvètel, max dèlben elkène hoznom. Amúgy vissza mennèk dolgozni pár hónapra de nem akarok a főnökömmel sem kitolni hogy elküldje azt aki most helyettem van, majd 3 hónap múlva ujra keressen a helyemre valakit...

2022. jan. 28. 22:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
41%
nincs garancia arra, hogy össze is jön a baba
2022. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kèrdès de jogos felvetès ez is, viszont nem sokat segített :D
2022. jan. 28. 22:28
 3/61 anonim ***** válasza:
100%
Igen kell munkáltatói. Anélkül max akkor veszik fel ha marad hely és addig maradhat míg nem jön valaki olyan gyereke aki dolgozik. Közben ugyan úgy állandóan otthon lesz. Betegen. Szóval még annyira sem mehet társaságba. Bölcsibe nem igazán van fejlesztés. Inkább keress gyerek társaságot. Én akkor is találtam a fiamnak mikor nem lehetett sehova menni. Városon kívül is akár
2022. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 Derjaderja ***** válasza:
32%

Azt tudod csinálni ha terszik ez a megoldás hogy visszamesz papíron, tappénzre mész es onnan bölcsibe adod. Utána nem teszik már ki.

Nekünk csinálták így ismerőseink.

Vagy magánbölcsi.

De azt tudd hogy láncban betegek szeptember óta a kicsik.

2022. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
100%
Kell munkáltatói önkormányzati bölcsibe, de még így is mérlegelnek kit vesznek fel, előtérbe kerülnek bizonyos gyerekek (csókosok gyerekei, egyedülálló szülők gyerekei stb.), így már időben jelezni kell és számolni azzal is, hogy nem jön össze a bölcsi. Off, de amúgy imádom az ilyen nőket, az ismeretségi körömben is van belőlük kettő kapásból.
2022. jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
91%
Van egy megbeszélés os ahol a védőnők is ott vannak, így a terhesség ha addig olyan szakaszban van, hogy a védi tudja, a bölcsi is fogja tudnui. Azt nem tudod titkolni.
2022. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
0%
a mi bolcsinkbe nem járnak a védőnők. és törvényileg sem kell járniuk.
2022. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
56%
Az első gyerekkel se birsz már, mert ahogy kezd értelmes lenni, te hirtelen kevés leszel neki, persze 🤣
2022. jan. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
60%
#8, hát igen, erre gondoltam én is, de az én ismeretségi körömben is ez van, aztán az ilyen családoknak lesz kis korkülönbséggel még 1 (…2) gyereke.
2022. jan. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
75%

A lehető legvisszataszítóbbnak tartom mikor valaki beadja a gyerekét a bölcsibe mikor a kicsivel otthon van.

Te egy 2 évesnek sose leszel kevés,ismerdbe,hogy neked SOK,már otthon lenni vele. Bölcsibe nincs fejlesztés,max énekelnek amit nyilván te is tudsz.

2022. jan. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!