Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogyan tudnám a gyermekemet...

Hogyan tudnám a gyermekemet bölcsibe adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Önkormányzati bölcsődèről van szó. Csak szeptembetől indítanak ami nekünk pont jó, addigra betölti a 2 èvet. Viszont mindenképp kell egy munkáltatoi igazolás. A gyermekem nagyon szereti a gyereket igazi örökmozgó, okos gyermek. Èn már kevèsnek èrzem magam az ő fejlesztèsèben ès hogy le tudjam itthon kötni a figyelmèt, a városunkban semmilyen más baba-mama program nem lètezik sajnos sem egy játszhóház, foglalkoztatások semmi. Nulla. Szóval emiatt mindenképp szeretnèm hogy 1 èvig bölcsis legyen, DE! szeretnènk kistesót is lassan, igazából nem tudom hogy működnek a dolgok ilyenkor, betelefonálok a munkahelyemre hogy újra teheres vagyok ès kiírják nekem a szabit, hogy újra táppènzre tudjak menni? Erre az időre adna munkáltatói igazolást? A bölcsik ezt mennyire ellenőrzik? Elvileg ha terhes lennèk de bölcsis is maradhatna a gyermekem mert èvközben nincs felvètel, max dèlben elkène hoznom. Amúgy vissza mennèk dolgozni pár hónapra de nem akarok a főnökömmel sem kitolni hogy elküldje azt aki most helyettem van, majd 3 hónap múlva ujra keressen a helyemre valakit...

2022. jan. 28. 22:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 Derjaderja ***** válasza:
56%

Én voltam itt az egyetlen, aki bármire is hivatkozott, azt is azért, mert egy (egyébként mellékszál) érvem igazságtartalmát megkérdőjelezték.

Más ennyire sem hivatkozik, hanem a saját vèleményét állítja be tenynek, és masokat aláz meg feltételezget az ő életükről meg gyerekükről.

Józan ésszel is tudjátok, hogy baromság, csak jól hangzó vagdalkozás, amit műveltek.

Csak uncsi.

2022. jan. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 A kérdező kommentje:
Szègèny gyerekem, szegèny leendő gyerekeim. Hát ezeken már tènyleg csak nevetni tudok amiket írtok.
2022. jan. 31. 09:39
 53/61 anonim ***** válasza:
91%
Igen tényleg vicces úgy dolgozni hogy bármi van érte se tudsz menni a gyerednek aki először alszik a bölcsiben. A nevelő meg csak annyit mond hogy maximum sír majd. Mindezt azért mert otthon meresztős anyuka gyereke hamarabb mehetett. Akiért persze bármikor el tudnak menni. Roppant vicces.
2022. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:

Valószínűleg te ebben a cipőben jársz, járhattál azèrt állsz így hozzá, sajnálom.


Felesleges ezen vitatkozni, majd mindenki eldönti hogy akarja csinálni, ès ezt itt le is zártam.

2022. jan. 31. 11:10
 55/61 anonim ***** válasza:
79%

Oké kérdező majd akkor is nevess ha a nagyobbik gyereked gyűlölni fog téged meg az új purdét.


Bár a lepasszolós valagmeresztősök gyerekei jobban járnak a bölcsődében ott legalább foglalkoznak velük és nincsenek útban mint anyucinál.

2022. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
8%
Persze gyűlölninfogja mert bölcsibe adta, meg purdé... nem tudom te miféle körökben mozogsz. Basszus és még te ítélkezel, nulla inteligenciával.
2022. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:
😂 hát ez baromi vicces, sanyarú egy sorsod lehet az èletben. A családban több gyermek járt bölcsibe köztük èn is anno, mègsem szarok a szüleim fejère. Csak azt tudom mondani továbbra is hogy oka lehet amièrt te így gondolod. Figyelj.. nem attól vagy jó anya hogy egèsznap otthon van a gyerekeddel/gyermekeiddel ès mèg 3 èvesen sem tud leválni semennyire rólad, ez inkább gáz mint jó ;)
2022. jan. 31. 17:30
 58/61 anonim ***** válasza:
68%

57es gondolom te nem azért voltál bölcsődés mert anyád szabadulni akart tőled mint te a gyerekedtől.


Bármilyen hihetetlen van akinek nem teher a gyereke és nem csak potyogtatni tud.

2022. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:
Látod, annyira nem látsz bele az èletünkbe :) csak "gondolni" tudsz, de mind hiába, nagyon rossz úton jársz! Elèg aktív vagy itt, inkább foglalkozz a "purdèiddal" ahogy te foglalmaztál, már ha van egyáltalán vagy csak okoskodni jöttèl ide
2022. jan. 31. 22:14
 60/61 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, nem vagyok aktívabb itt mint te :-D Tehát akkor most se te neveled a purdétad hanem apuka meg a szitter mivel állandóan itt lógsz? Akkor szerencsétlennek nem lesz nagy váltás a bölcsi hiszen neki csak egy néni van aki apuci fényesít néha.
2022. febr. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!